dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 160 z 194
Pokaż wyniki od 3.181 do 3.200 z 3873
  1. #3181
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar proximka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Ja też potrzebuję waszej pomocy w wyborze dekoracji.
    Najpierw myślałam o roletach rzymskich w kolorze szarych zasłon, które mam w salonie. Drugi pomysł to pliski (na szybę) a trzeci to żaluzja aluminiowa ale z szerokimi lamelami 50mm montowana we wnękę. Ja skłaniam się ku żaluzjom tylko nie wiem czy biały kolor czy aluminiowe, a może jednak rolety. Nie mogę się zdecydować.
    Dla przypomnienia - okno w kuchni



  2. #3182

    Domyślnie

    Cytat Napisał Turlututu Zobacz post
    ...
    Jedyne nad czym sie zastanawiam, to czy na duze okno balkonowe (szerokosc 2,25 m) brac jedna rolete rzymska czy dwie. Pani Joasia poleca 2, bo mozna okno otworzyc i miec zaslonieta druga czesc. Ja jednak boje sie, ze 2 beda glupio wygladaly i ze bedzie szpara miedzy nimi. Nie widzialam takich rozwiazan.
    Ja mam okno chyba 2,1 lub 2,2 m i jedną rolete rzymską szyta przez Asie, wygląda pieknie. Ja mam to okno dzielone na dwie kwatery wiec sa dosc szerokie, nigdy ich nie otwieram, chyba tylko do mycia. Jeszcze gdzies w tv widzialam taka duza rolete... chyba w domu perfekcyjnej pani domu

  3. #3183
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar proximka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    A w oknach w salonie mam zasłony




    Myślałam żeby z tego samego uszyć rolety rzymskie, ale sama nie wiem??

  4. #3184
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aaga1987

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Kod pocztowy
    66-350
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam! Proszę o podpowiedź jak uszyć firanę w kształcie litery V.

  5. #3185
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Czy ktoś wie gdzie najtaniej można kupić mechanizm do rolety rzymskiej?

    Bardzo proszę o pilną pomoc!

  6. #3186
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mhk
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2.829
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Ala a na allegro nie ma???

  7. #3187

    Domyślnie

    Pomóżcie proszę.
    Chciałabym w końcu ubrać okno w kuchni, ale juz sama nie wiem co będzie lepsze. Czy jakaś krótka niby firaneczka (z materiału nie firankowego, tylko jakiegoś z ładnym wzorkiem) czy, ostatni pomysł, roleta rzymska?
    Okno jest od strony południowej, więc musiałam zamontować w nim roletkę w kasetce, bo słońce czasami nie daje pracować. Cokolwiek wiec nie zawiśnie, będzie tylko ozdobą, max do 1/3 wysokości okna. I jeszcze jedna sprawa- jeśli roleta, to jak ją zamocować? Dać karnisz i na karnisz, czy może lepiej wyciągnąć ją aż do sufitu? A szerokość?

    Ostatnio edytowane przez madzialena-lublin ; 22-03-2013 o 21:48 Powód: nie umiem wgrac zdjęcia :(

  8. #3188

    Domyślnie

    Pomyślałam że wymierzę to moje "cudo" to może będzie łatwiej cos wymyślić.
    Włala :

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okno w kuchni wymiary.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	5,7 KB
ID:	178554  

  9. #3189

    Domyślnie

    Ok, to i ja się ujawnię na tym wątku Czas najwżyszy, bo podczytuję i podglądam Was tutaj już co najmniej od roku

    Poniżej zdjęcia rolet rzymskich uszytych przez forumową Asię - zdjęcia nie oddają całkowicie realnego wyglądu.
    No i proszę nie zwracać uwagi na kanapy i stolik - są baaardzo tymczasowe, choć niestety trochę jeszcze z nami pobędą.
    Mam nadzieję, że uda mi się je wkleić, specjanie dla rolet pani Asi poczyniłam trud nauczenia się wklejania zdjęć na FM
    Pozdrawiam





  10. #3190

  11. #3191
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Kupiłam mechanizmy w firmie Aga-dekoracje

  12. #3192
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Zdrowych, wesołych a w szczególności rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim forumowiczkom i forumowiczom życzy Joanna
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  13. #3193
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Doradźcie jakie zasłony byłyby najlepsze przy kremowych ścianach i ciemnych czekoladowych meblach, w oknach są beżowe rolety (to znaczy w dzień wyglądają na beżowe wieczorem na kawę z mlekiem)

  14. #3194
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Ja wybrałabym zasłony w kolorze rolet, nie lubię misz-maszu.

  15. #3195

    Domyślnie

    Witam
    Wiecie może gdzie kupię karnisz na okno trójkątne? Taki żeby żabki "nie zjeżdżały"

    Takie okno mamy:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09204.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	31,9 KB
ID:	180689

    coś takiego chcemy zrobić:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okno.jpg
Wyświetleń:	502
Rozmiar:	12,2 KB
ID:	180690

  16. #3196
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Ale Ty, ojaka, swojego przy zamontowanym karniszu chyba nie otworzysz? Okno z inspiracji otwiera się inaczej...

  17. #3197

    Domyślnie

    Diedra ja go raczej nie otwieram(tyle co do mycia). Jak już to uchylam i to też rzadko (bo prędzej boczne-dachowe). A muszę coś zrobić z tym oknem,bo jest takie "łyse". Z resztą wieczorem przy zapalonym świetle wszystko z drogi widać:/
    Są też rolety czy żaluzje na takie okna,ale wtedy to już inaczej wygląda. A mi bardzo pasują takie firanki-zasłonki. Sypialnie mamy biało-szaro-turkusową.

  18. #3198

    Domyślnie

    Nikt mi nic nie podpowie...?

  19. #3199

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzialena-lublin Zobacz post
    Nikt mi nic nie podpowie...?

    wiesz co... średnio cokolwiek widać na tym zdjęciu poza szybą i framugą. okno się ubiera do wnętrza, chyba, tak mi się wydaje. a ja nie mam zielonego w jakim klimacie jest twoja kuchnia - nie umiem odpowiedzieć na twoje pytanie
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  20. #3200

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzialena-lublin Zobacz post
    Nikt mi nic nie podpowie...?
    Nie nerwujsia sie... Zaraz ktoś coś poradzi. Ja osobiście nie szalałabym specjalnie z gabarytami firanki. Nie wiem jak tam kolorystycznie reszta kuchni ale mi osobiście pasowała by mała firaneczka nie wychodząca poza okno. Masz jakiś "przewodni" kolor w tym pomieszczeniu?
    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

Strona 160 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony