dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 194
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 3873
  1. #821
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Witam i bardzo, bardzo dziękuję za miłe słówka. Niestety Antoś jest w szpitalu, ale na całe szczęście wraca do zdrowia. Wpadłam do domu na szybką kąpiel, a mężuś mówił, że coś tam do mnie pisałyście i żebym sobie poczytała dla dobrego humoru. Więc czytam. Obiecuję, że jak wrócę to odpowiem na wszystkie pytania w sprawie rolet, w ogóle coś tam napiszę. I zdjęć kilka wkleję, żebyście sobie coś dla siebie znalazły. Buziale. Joanna.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  2. #822
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    olivia07
    wszystko Ci wytłumaczę moze nawet będziemy juz w domu koło soboty, jest wolne więc usiądę troszkę przy komputerze.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  3. #823
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    sukieneczka
    Jutro będę miała potwierdzenie od klientki czy takie firany będę szyła do stylowego salonu. Jeśli szyjesz sama to podczas szycia zrobię kilka zdjęć i wyślę Ci.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  4. #824

    Domyślnie

    Asiu to tym bardziej teraz zdrówka dla Antosia i wracajcie szybko do domu

  5. #825

    Domyślnie

    Asiu, czy mozesz napisac jakie robic odleglosci m-dzy fiszbinami w rolecie aby tak ladnie sie ukaladaly jak Twoje? Chodzi mi o te nieregularne odstepy.

  6. #826
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Wczoraj szyłam roletę z nieregularnymi odległościami pomiędzy fiszbinami i tak zaczynając od góry rolety. Roleta miała wysokość 134 cm.
    1 taśma na fiszbin 17.5 cm
    2 taśma 22.5
    3 taśma 30.5
    4 taśma 38.5 i od tego fiszbinu do dołu było 25 cm.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  7. #827
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    sukieneczka. Co z tą firanką? Jesli chcesz powiem Ci jak ją szyć.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  8. #828
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    olivia07
    Pod koniec tygodnia będę szyła kolejne rolety to zrobię zdjecia doszytych taśm i prześlę na pv. Czy jeszcze mam coś umiescić na zdjęciu aby ułatwić Ci szycie rolety?
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  9. #829
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Nie chcę nic mówić ale czekam nadal na Wasze nowe przelotki i w ogóle zdjęcia firanek uszytych przez Was. Pochwalcie się bo na pewno jest czym.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  10. #830

    Domyślnie

    Dzieki Asiu za odpowiedz. Widze, ze nie dodajesz takiej samej liczby cm czy tylko pierwsza warstwa jest wezsza? A jeszcze jakiej szerokosci zrobic zakladki na boki i dol zeby dobrze wygladalo? te zdjecia z wszyta tasma to moze wklej tutaj - ja tez chetnie zobacze jak to powinno wygladac. Pzdr.

  11. #831

    Domyślnie

    Wklej Asiu
    Ja się muszę wytłumaczyć - niczym się nie chwalę, bo moje przelotki leżą zaczęte i czekają na wolną chwilę niestety jestem tak zawalona pracą, że firanki muszą poczekać.
    Ale na forum oczywiście notorycznie zaglądam
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  12. #832
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ulinka

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    No mam już moje firanki. Balkonowe ekrany będą dziś wieczorkiem bo pojechały do poprawki. Miały być 2 długie i jeden krótki a zrobiono mi odwrotnie
    Chociaż na zdjęciach nie widać uroku tego materiały. Jest taki mieniący kremowy ze złotem
    Dziennik Ulinki i komentarze do niego
    PRZEPROWADZENI
    HURA HURA HURA

  13. #833
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ulinka

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie



    Dziennik Ulinki i komentarze do niego
    PRZEPROWADZENI
    HURA HURA HURA

  14. #834

    Domyślnie

    Dziewczynki, mam takie pytanie odnosnie przelotek! Czy kolor przelotki dobieracie do koloru karnisza czy zaslony? Bo co jesli karnisz srebrny a zaslona brazowa z rudosciami i srebro raczej tu nie bardzo pasuje. Jak to dopasowac?

  15. #835

    Domyślnie

    Ulinka wygląda fantastycznie!! Piękne są!
    A jeśli miałabyś chwilkę i mogła jeszcze raz zrobić zdjęcia jak będzie ciemno, przy oświetleniu kuchni - byłoby extra! Wtedy dojrzałybyśmy szczegóły
    I czekamy na pokój!
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  16. #836
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Witajcie koleżanki.
    Jeśli chodzi o rolety.
    Pierwsza warstwa nie jest wyliczana jak poniższe. dlaczego? Jeżeli np. druga warstwa fałdy ma 20 cm, trzecia 28 cm, czwarta 36 cm to niby na logikę pierwsza powinna mieć od samej góry rolety 12 cm. Ale nie może bo sam mechanizm jest szeroki na 4 cm i do tych 12 cm trzeba dodać właśnie te 4 cm. A więc zaczynając od góry jeszcze raz .
    1 tasma 16 cm od góry
    2 tasma 20 cm od pierwszej naszytej taśmy
    3 tasma 28 cm od drugiej naszytej taśmy itd.
    ALE UWAGA. Tak trzeba wszystko powyliczać żeby odległość od ostatniej taśmy do dołu rolety była odpowiednia, tzn, żeby ostatnia dolna fałda nie zasłoniła nam dołu rolety. Zawsze najpierw wyliczam, zaznaczam odległości szpilkami a potem wszystkie szpilki układam na jednym poziomie i mam obraz wszystkich fałd.
    Zdjęcia doszytych taśm zrobię dopiero we wtorek ponieważ nie będzie mnie od jutra aż do poniedziałku.

    Jeśli chodzi o kolor przelotek. Powinno się dobierac do karnisza ale szczerze mówiąc dzis jest wszystko dozwolone i to zależy wyłącznie od nas.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  17. #837
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Besta77
    Ja żartuję z tymi firankami i zdaję sobie sprawę, że praca ważniejsza.

    W następnym tygodniu (jak zdążę oczywiście) będę szyła takie ala pokrowce na drewniane, stare meble. Zrobię również zdjęcia abyście mogły zobaczyć jakie cuda z kawałka tkaniny i odrobiny watoliny można uszyć. Nawet nie mam czasu podjechać do klientów i porobić zdjęcia ciekawych kompozycji. Obiecuję, że po wtorku to się zmieni.
    A doba jak krótka tak krótka. Joanna.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  18. #838
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    topoleczka

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie przeczytałam prawie cały wątek i dziewczyny jestem pod wrażeniem.Sama ostatnio właśnie zaczęłam współpracę ze sklepem ,dla którego szyję firanki ...ale ja dopiero raczkuję ....wiele tu inspiracji i ciekawych pomysłów...na pewno tu będę zaglądać .pozdrawiam

  19. #839

    Domyślnie

    Witam! od pewnego czsu bacznie obserwuję to forum i jestem zachwycona Waszymi propozycjami i tym co pokazujecie. Od niedawna mam maszynę i szyję firaneczki bo znudziła mi sie "tradycja". Moim kłopotem jest salon. mam duże okno - karnisz ma 5 m. Podobaja mi się rolety rzymskie i panele ale nie wiem czy to będzie mi pasowało - salon urządzony mam w starym stylu- duże derwniane meble, dębowy stól, masywne krzesła... Jeśli można proszę o inspiracje..Pozdrawiam

  20. #840
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie


    To rolety wykonane przez AsiaMariusz. Bardzo ładne wyszły, więcej zdjęć w moim dzienniku

Strona 42 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony