dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 194
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 3873
  1. #1061

    Domyślnie

    Cytat Napisał justyna_m
    proszę o poparcie

    http://forum.muratordom.pl/najlepsi-...39529-2040.htm
    2. AsiaMariusz - osoba, która rozwiązuje każdy problem dotyczący dekoracji okien. niejednokrotnie dokładnie przedstawiała instrukcję samodzielnego wykonania firan, zasłon czy rolet. doradza bardzo fachowo i zrozumiale

    Kurcze!! NO PEWNIE, ŻE TAK!! PODPISAŁAM SIĘ CZTEREMA RĘKAMI!!!
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  2. #1062
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Kochani forumowicze.
    Dziś zaglądnęłam na wątek: najlepsi doradcy na tym forum i wiecie co, szkoda czasu na czytanie postów tych, którzy uważają że jak mają ogromną ich ilość (co drugi post to aż jedno zdanie - brawo) to można im wszystko. I z grzeczności, kultury osobistej tu na tym skończę. Powiem tak, cokolwiek robię na tym forum to tylko dlatego, że to zajebiście kocham i pomimo tego, ze ukończyłam WAM zawsze to robiłam i nadal będę. Robię to również po to, abyście nie płacili bezsensownych pieniędzy za coś co sami możecie wykonać. Nie obawiam się tego, że moje porady wykorzysta ktoś w ramach konkurencji. Jej się absolutnie nie boję a już tego, że stracę klientów to w ogóle. A jeśli ktoś uważa, ze moja liczba postów jest za mała aby otrzymać tytuł najlepszego doradcy na forum w dziedzinie dekoracji okna to szczerze powiem mam to gdzieś. I nie zamierzam pisać popieprzonych postów jednozdaniowych (jak niektórzy) aby zwiększyć tą liczbę. I choćby nie wiem co, czy to się komus podoba, czy nie zawsze będę pomagać, bo taką mam juz naturę, bo taka poprostu jestem i żaden tytuł lub jego brak tego nie zmieni.
    Nie jest mi to potrzebne do szczęścia, najlepiej cieszy mnie to, ze komuś pomogłam i ktoś powie chociaż: dziękuję. Może innym to nie wystarczy, najwyraźniej mają z tym problem. A z drugiej strony uważam, że jakbym nie pracowała to pewnie z nudów nabiłabym sporą liczbę postów i nie taką jak inni, znacznie większą. Najwyraźniej inni nie mają pojęcia co to znaczy "praca". Współczuję.
    Dziękuję natomiast tym, którzy na tamtym forum stawili się za mną. Bardzo dziękuję i cenię za odwagę bo zapewne trzeba ją mieć ażeby się wypowiadać.
    Szkoda Waszego zdrowia, ja i tak będę pomagać , chyba że mnie Redakcja wyrzuci. Zamykamy ten rozdział i powracamy do Naszej rzeczywistości.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  3. #1063

    Domyślnie

    miałam ochotę TAM napisać coś na temat długości postów "doradczych" ale stwierdziłam, że nie ma to sensu
    jednym słowem wyjęłaś mi to z ust/palców

    Asiu mi w kazdym razie pomogłaś i jeszcze raz dziękuję
    Maja

  4. #1064
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    Ponieważ to ja zgłosiłam Twoją kandydaturę chciałabym napisać kilka słów ...

    nie prosiłam nigdy o Twoją poradę ponieważ na razie wystarcza to, że przeczytałam wątek. Póki co nie jestem na etapie dekoracji okien ale kiedy będę to z pewnością wkleję to co uda mi się kiedyś na moich oknach wyczarować. Uważam, że zasługujesz na tytuł i będę o to nadal prosić Redakcję a swoje zdanie na temt ilości proporcjonalności postów do udzielonych porad innych "najlepszych" już wyraziłam.

    Asiu jesteś wielka!!!!

  5. #1065
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    magnolia

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    1.464

    Domyślnie

    Asiu Ty jestes pomocna, bardzooo pomocna. Tytuł, czy bez tytułu- tego nic nie zmieni. Najlepiej wiedzą to osoby, które korzystaja z Twoich rad, rad konkretnych, fachowych, w których dzielisz się prawdziwą wiedzą.
    Nie przejmuj się.
    REKLAMA

  6. #1066

    Domyślnie

    Doradźcie mi babeczki, badzo proszę. Na poprzedniej stronie jest moje pytanie...

  7. #1067

    Domyślnie

    doradźcie mi proszę jaki materiał firanki pasuje na ekrany do salonu?

  8. #1068

    Domyślnie

    Wkurzyli mnie na tamtym wątku!
    Asiu ja Cię bardzo przepraszam, bo mam poczucie, że swoim postem przyczyniłam się do całej tej bezsensownej i niesmacznej dyskusji

    My (ci od dawna tutaj zaglądający i ci nowi wpadający) i tak wiemy, że jesteś DEBEST!

    Ja Ci bardzo dziękuję za każdą uwagę, radę, wskazówkę, pomoc!!
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  9. #1069
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    śledzę ten wątek praktycznie od samego początku, bo jak każda kobieta juz na etapie fundamentów zastanawiałam się nad wystrojem moich wnętrz. Jeszcze nie pytałam o konkrety, ale juz niedługo to zrobię, bo wiem, że tutaj dostanę fachową poradę. To żałosne, że ilość postów może byc dla kogoś wyznacznikiem fachowości - szczególnie jak ponad połowa postów jednego czy drugiego "doradcy" to posty o niczym - słodko pierdzenie, przymilanie się itp.

    Asiu robisz kawał dobrej roboty i dla mnie nie ma znaczenia czy masz 100 czy 100 tys. postów. Jest mi niezmiernie miło, że wśród masy swoich obowiązków znajdujesz czas, żeby pomagać nam laikom. Choćbym miała czekać na Twoją odpowiedż miesiąc to i tak poczekam, bo przecież nie pali się, a wiem, że jak tylko znajdziesz chwilkę to odpowiesz nam wszystkim hurtowo
    Zawsze można na Ciebie liczyć

  10. #1070

    Domyślnie

    słuchajcie...hola hola...
    nie zagalopywujmy sie...
    Asia jest tylko powodem rozpętania rozmowy...i dobrze się stało...bo jest teraz możliwość przyjrzenia się dokładniej jak są przyznawane tytuły.mówię o tych specjalistycznych a nie uczuciowych, jak Mzimu, czy serce forum...
    nie ma co sie Besta77 tak oburzać...dekroacja okien to wąska dziedzina i trzeba zrozumieć forumowiczów, którzy mieli wątpliwości...sama zagłosowałam za Asią ale rozumiem ze ktoś patrząc na logowanie mógł mieć wątpliwości..każdy ma prawo je zgłosić...a nikt nie podważył Asi kompetencji... lepiej się 4 razy zastanowić niż potem wstydzić się za jakiś tytuł przed nowo przybyłymi forumowiczami....
    a było już tak ze najlepszy doradca zaczął kpić, szydzić i brać kasę za porady...więc nie ma się co oburzać....
    Asia- masz teraz pewnie młyn, ale mam nadzieję ze przeczytasz i zrozumiesz o co mi chodzi.....

  11. #1071
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Słońca, żabki, kwiatuszki i inne.
    Jak jestem osobą opanowaną to jak dziś poczytałam sobie "pewne" forum emocje moje sięgnęły zenitu. Troszkę im napisałam, co o tym sądzę. Dziękuję Wam wszystkim za wszystko i za dobre słowa i za te złe, których nie ma a może się kiedyś pojawią. Jeśli tak to z pokorą wszystko co złe przyjmę tylko po to aby nie popełniać błędów. Nigdy do nikogo nie miałam z Was pretensji i nie bedę miała. I macie rację, że niekiedy trzeba czekać na moją odpowiedź nawet kilka ładnych dni. Za to bardzo Was przepraszam ale wiecie, ja naprawdę mam sporo pracy, do tego budowa domu i mały brzdąc i oczywiście stary dom, w którym obowiązki za obowiązkami. Zresztą same wiecie. Posłuchajcie, Wasze opinie o mnie są dla mnie wszystkim i tak wiele dają mi siły, ze mam zapas na kilka lat. I musimy juz zakończyć ten temat, bo juz kobitki czekają na naszą pomoc. Myślę, ze w ciągu dwóch dni wieczorem pozaglądam i coś pomogę. Pozdrawiam. I jeszcze raz dziękuję.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  12. #1072

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saskja
    ...i podoba mi się, tylko ten kijek bambusowy powodowałby, że firanki nie dałoby się odsunąć na bok i otworzyć okna, prawda? (Cena też niefajna w sumie). Więc wolałabym uszyć sama taką, jak w zdjęciu-inspiracji, ale nie wiem, jak to zrobić, aby wstążka ładnie wisiała, tak prościutko w dół - obciążyć ją czymś? Co sądzicie?
    Saskija obawiam się, że trzeba będzie poczekać na wolną chwilkę Asi
    Mam podobną firankę u siebie, tylko, że do parapetu. W założeniach miała być fajna jak na zdjęciu-inspiracji, a wyszło... jak zawsze Powiem tylko, że faktycznie kijek (u mnie jest to metalowa rureczka) przeszkadza w otwieraniu/uchylaniu okna. Co do wstążki - przyszyta jest pewnie tylko od góry, ja swoją przeszyłam do połowy wysokości firanki i na dobre jej to nie wyszło, nie wisi tak ładnie jak na zdjęciu.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  13. #1073

    Domyślnie

    Cytat Napisał kordzina
    Besta77 tak oburzać...dekroacja okien to wąska dziedzina i trzeba zrozumieć forumowiczów, którzy mieli wątpliwości....
    Kordzina ja wiem, wiem...
    Emocjonalnie podeszłam, ale nawet jeśli z bulwersacją to prawdę napisałam. Bez sensu cała dyskusja, bo zrobiła się właśnie "personalna" nawet nie do konkretnej osoby tak w szczególe, ale do ogólnych zasad owa osoba została niesłusznie wciągnięta jako przykład. A mogło się skończyć na uwadze odnośnie zasad ogólnie - jeśli takowe w całej tej sprawie są...

    Chyba najlepiej będzie jak całkowicie zakończymy temat

    Wróćmy do okien!! to ciekawsze
    Ja się już szykowałam do prośby w sprawie moich okien i makaronów
    Wrzucę zdjęcia i "o co mi chodzi" i na pewno coś wymyślimy
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  14. #1074
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    Asiu gratuluję. Mam nadzieję, że tytuł pzyjmiesz. Zasługujesz na niego.

  15. #1075

  16. #1076

    Domyślnie

    AsiaMariusz- bardzo doceniam twoje porady. Na Polskich forach jest bardzo mało osób które z taką dokładnością jak Ty udzielają porad. Często zaglądam na obcojęzyczne fora i tam porady wyglądają tak jak Twoje- są wyczerpujące. Dziękuję.

  17. #1077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Asia - nie wiedzialam o Tobie do momentu powstania Twojej kandydatury, ale teraz wiem, poczytalam i bardzo doceniam. Tez miewalam momenty, kiedy ktos mnie obrazil (zreszta m.in. w tym samym watku i byly to te same osoby) i wiem, jak to jest. Jednak osob przyjaznie nastawionych jest znacznie wiecej, wiec po prostu nalezy robic swoje. Trzymaj sie cieplo.

  18. #1078

    Domyślnie

    gratulacje dla Asi

    a wracając do wątku, muszę po prostu muszę przed świętami ubrać conajmniej dwa okna w rolety rzymskie, pierwszą roletę niezbyt udaną mam za sobą, teraz chciałabym uniknąć grubego materiału, bo źle się układa (albo źle uszyta), więc proszę o radę jaki najlepiej materiał, roleta dość szeroka 1,6m

    aha i jeszcze makarony, potrzebuję na szerokość okna 1,8m i czy brać pod uwagę jakieś marszczenie czy na prosto, proszę o radę
    Maja

  19. #1079

    Domyślnie

    Gratuluję Asiu!

    I ja też w sprawie makaronów! Do tego pokoju


    po prawej stronie (czego nie widać na zdjęciu) jest jeszcze jedo podwójne okno. Niestety wszystkie nieproporcjonalne - stosunkowo wąskie, długie na 2m.
    Jakie kolory tych makaronów? W pokoju generalnie beże, jasnobeżowe i kakaowe ściany, meble palisander i bordowe dodatki. Dać jeden kolor? Połączyć jakieś dwa?
    Wątpliwość taka jak JaMajaD - planować tylko szerokość okna czy więcej?
    I czy fajniejsze będą makarony takie standardowe czy z takim szerszym pasem od góry - tego typu:


    To też wydaje mi się ciekawe

    chociaż tu jest zupełnie inny układ karniszy...

    Na razie rzucałam tylko okiem na alle, tam jest niewiele makaronów z szerokim pasem od góry. Wydaje mi się, że on by trochę poprawił proporcje i skrócił te okna. A dałoby się do normalnych makaronów doszyć taki pas od góry?

    A tu jeszcze inna góra


    Co robić?
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  20. #1080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No to mnie tez przyniosło z tamtego wątku.
    Dawno tu nie zaglądałam, bo okna mam jakoś zasłonięte (po tym co tu widziałam nie śmiem pisać, ze mam firanki i zasłony).
    No baby jak zawsze maja racje. Tytuł się jak najbardziej należał.
    Kiedyś w tym wątku dreptaliśmy po ciemku, dzięki AsiaMariusz tu się rozjaśniło całkowicie – pomimo tego, ze okna zasłonięte.
    Bardzo, bardzo cenne uwagi i dużo czasu poświeconego na doradzanie (a tylko ostatnich 6 stron przejrzałam). Szacunek się należy. Tak samo jak tytuł.
    A facetami się nie przejmujemy, bo każdy wie, że kobiety żyją z piękna a faceci z jedzenia.
    A, że Redakcja kobietą jest, to i doceniła.
    Pozdrawiam Wszystkie Baby.

Strona 54 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony