dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 74 z 194
Pokaż wyniki od 1.461 do 1.480 z 3873
  1. #1461

    Domyślnie

    Cytat Napisał cegiełka25
    ... Dla Pani która napisała wyżej, że ma 9 okien a tylko na trzech wiszą firaneczki. Proponuję, żeby zajrzała na stronę sklepu dekoria.pl, gdzie można znaleźć rolety, żaluzje i firanki, a do końca stycznia trwa tam 80% wyprzedaż, więc za marne grosze można kupić dekoracje okienne
    rotfl
    Nie obraź się Cegiełka25 - ale bardzo fajnie trafiłaś z tą radą
    A w ogóle to fajnie, że wrzuciłaś taką informację, bo na pewno komuś się przyda

    Iwa_P
    - piękne okna!!!


    Pozdrawiam wszystkich z noworocznymi życzeniami!!! a w rytmie i temacie owego wątku - oby nam w oknach piękne rzeczy wisiały! i co by to nie było, ma cieszyć oko właściciela! a resztę świata to już niekoniecznie
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  2. #1462

    Domyślnie

    Cytat Napisał cegiełka25
    Niestety nie mam pomysły jak ozdobić okno karniszem maskowym;/ chociaż bardzo chciałabym pomóc. Dla Pani która napisała wyżej, że ma 9 okien a tylko na trzech wiszą firaneczki. Proponuję, żeby zajrzała na stronę sklepu dekoria.pl, gdzie można znaleźć rolety, żaluzje i firanki, a do końca stycznia trwa tam 80% wyprzedaż, więc za marne grosze można kupić dekoracje okienne

    CEGIEŁKO,

    ale Asia to super zawodowa specjalistka, sama szyje przepiękne zasłony, rolety itp

    Chodzi jej o to, że szyje dla klientek, a sama nie ma czasu uszyć dla siebie.

  3. #1463

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzynap3
    AsiaMariusz
    to goździki, nie róże
    A dla nas są super, bo są nasze i super ocieplają kuchnię, a miało być domowo, a nie wystawowo. pozdr K
    --------------------


    Kasiu, przekonalas mnie, ze sa super

  4. #1464

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzynap3
    AsiaMariusz
    to goździki, nie róże
    A dla nas są super, bo są nasze i super ocieplają kuchnię, a miało być domowo, a nie wystawowo. pozdr K
    --------------------


    Kasiu, przekonalas mnie, ze sa super

  5. #1465
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego
    Cytat Napisał cegiełka25
    Niestety nie mam pomysły jak ozdobić okno karniszem maskowym;/ chociaż bardzo chciałabym pomóc. Dla Pani która napisała wyżej, że ma 9 okien a tylko na trzech wiszą firaneczki. Proponuję, żeby zajrzała na stronę sklepu dekoria.pl, gdzie można znaleźć rolety, żaluzje i firanki, a do końca stycznia trwa tam 80% wyprzedaż, więc za marne grosze można kupić dekoracje okienne

    CEGIEŁKO,

    ale Asia to super zawodowa specjalistka, sama szyje przepiękne zasłony, rolety itp

    Chodzi jej o to, że szyje dla klientek, a sama nie ma czasu uszyć dla siebie.
    ale jeśli wyjątkowo kupi sobie w Dekorii, odpocznie a i okienka ubierze

  6. #1466

    Domyślnie

    [quote="Besta77"]
    Cytat Napisał cegiełka25
    ...

    Iwa_P
    - piękne okna!!!


    Pozdrawiam wszystkich z noworocznymi życzeniami!!! a w rytmie i temacie owego wątku - oby nam w oknach piękne rzeczy wisiały! i co by to nie było, ma cieszyć oko właściciela! a resztę świata to już niekoniecznie


    Serdecznie dziekuje Wszystkiego dobrego w 2010 rRoku


    .

  7. #1467
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    katarzynap3

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    a oto nasze detale


    pozdrawiam odezwe sie jak czas i malenstwa pozwola

  8. #1468

    Domyślnie

    I jeszcze raz
    Na zdjeciu moze dokladnie nie widac, ale materia ma stalowe przezroczyste tło, wezsze paski sa morelowe i szersze - makowe.

    Z tyłu kanapy



    I na obu oknach razem



    I w calej dlugosci


  9. #1469

    Domyślnie

    Iwa, co to za kolor ścian? Mój monitor strasznie przyciemnia i u mnie one się wydają czarne, ale przecież takie nie są, co?

    cegiełka - wyprzedaz w dekorii jest rzeczywiście fantastyczna! Napaliłam się jak szczerbaty na suchary, a tam niemal wszystkie zaslony owszem, w wyprzedaży, ale ... po JEDNEJ sztuce!!!

  10. #1470

    Domyślnie

    IWA!!!

    ależ Ty masz pięknie w domu....
    Też przyłączam się do pytań o o kolor ścian w salonie.

    No, ale, moja droga, wiesz, że teraz wszyscy czekają z wypiekami na zdjęcia Twojej kuchni!

    Łazienki piękne, salon piękny, a kuchnia gdzie???

    Bardzo proszę o zdjęcia kuchni

  11. #1471

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saskja
    Iwa, co to za kolor ścian? Mój monitor strasznie przyciemnia i u mnie one się wydają czarne, ale przecież takie nie są, co?

    cegiełka - wyprzedaz w dekorii jest rzeczywiście fantastyczna! Napaliłam się jak szczerbaty na suchary, a tam niemal wszystkie zaslony owszem, w wyprzedaży, ale ... po JEDNEJ sztuce!!!

    --------------------------
    Saskja, to znaczy, ze Twoj monitor jednak jest w porzadku Sciany w tej czesci pokoju dziennego/salonu sa... czarne

  12. #1472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego
    IWA!!!

    ależ Ty masz pięknie w domu....
    Też przyłączam się do pytań o o kolor ścian w salonie.

    No, ale, moja droga, wiesz, że teraz wszyscy czekają z wypiekami na zdjęcia Twojej kuchni!

    Łazienki piękne, salon piękny, a kuchnia gdzie???

    Bardzo proszę o zdjęcia kuchni

    ----------------------------

    Aniu, bardzo mila jestes dla mnie

    Ciagle w tej kuchni cos robie! Rzeczywiscie musze zaplanowac czas na odpoczynek i... robienie zdjec No bo jak dodac zdjecia z kotletami na desce?

  13. #1473
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    katarzynap3

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie zasłony

    Iwa dzięki za miłe słowo
    Twoje wnętrze jest pewnie takie jak Ty - bardzo szczegółowo zaplanowane - i nie ważne, czy się podoba, czy nie - robi wrażenie. Ja niestety mimo, że bardzo bym chciała ciągle nie mogę ogarnąć tego codziennego bałaganu, który robi się nie wiadomo kiedy. ale cóż przy trójce dzieci, takie są uroki codzienności, jakoś to przeżyję
    A i zdjęcia robisz piękne
    Pozdrawiam i również czekam na zdjęcia kuchni.

  14. #1474

    Domyślnie Re: zasłony

    Cytat Napisał katarzynap3
    Iwa dzięki za miłe słowo
    Twoje wnętrze jest pewnie takie jak Ty - bardzo szczegółowo zaplanowane - i nie ważne, czy się podoba, czy nie - robi wrażenie. Ja niestety mimo, że bardzo bym chciała ciągle nie mogę ogarnąć tego codziennego bałaganu, który robi się nie wiadomo kiedy. ale cóż przy trójce dzieci, takie są uroki codzienności, jakoś to przeżyję
    A i zdjęcia robisz piękne
    Pozdrawiam i również czekam na zdjęcia kuchni.
    ------------------

    Pewnie masz racje, bo za kazdym razem urzadzajac dom w zasadzie wszystko wiem, przed przystapieniem do realizacji planu. W trakcie tylko minimalne korekty czynie. Maz daje mi wolna reke i zostawia mi decyzje. Mysle, ze ten dom nie jest moim ostatnim, bo za pare lat, gdy corka wyprowadzi sie bedzie o wiele za duzy dla mnie, meza i 2. psow

    Dziekuje za mile slowa, Kasiu.

    A co do kuchni - naprawde jest zwyczajna

  15. #1475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    Cytat Napisał mika73
    Cytat Napisał legu
    Cytat Napisał Darcy
    A mnie się podobają proste zasłony w jednolitym kolorze, najlepiej nieinwazyjnym, które nie skupiają uwagi od razu na oknie. Ostatnia moja miłość to takie coś:

    ufff...... myślałam,że tylko ja mam takie zdanie na temat tego wątku. próbowałam poszukać jakichś fajnych rozwiązań, a tu sam przepych i umiłowanie cukierkowych ozdóbek...
    Nareszcie coś co mi się spodobało. Dzięki Darcy, właśnie na coś takiego czekałam.
    Po tylu głosach zachwytu nad tym jednym skromnym zdjęciem powinnam założyć wątek pt. "PROSTE dekoracje okienne, lambrekinom wstęp wzbroniony".

    A serio mówiąc, powrzucam jeszcze parę inspiracji w wolnej chwili.
    Gdzie coś takiego można kupić. Plissss....

  16. #1476

    Domyślnie

    IWA!

    piękne i stylowe, te czarne ściany...

    Odważna jesteś, niewiele osób zdecydowałoby się na ten kolor, ale widać, że warto,robi piorunujące wrażenie.

    Na pewno kuchnię masz równie piękną, więc jak uporasz się z kotletami, zrób jej zdjęcie

  17. #1477

    Domyślnie

    Aniu, milo mi, ze sie podoba. Wbrew pozorom pomieszczenie jest bardzo jasne, zwlaszcza, ze druga czesc pomieszczenia jest bezowa i posiada dwa olbrzymie okna

    Postaram sie zdjecia zrobic Nie obiecuje, ze dzisiaj

  18. #1478

    Domyślnie

    Iwa, Twoje okna naprawdę robią wrażenie...
    Jest to jedna z niewielu dekoracji okna na tym forum, która mi się baaaardzo podoba! Gratuluje smaku, gustu i wyczucia.

    P.S.
    Mi też się marzyły plisy, ale ze względów wiadomych (kasa) ma zwykłe rolety.

  19. #1479

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Cytat Napisał Darcy
    Gdzie coś takiego można kupić. Plissss....
    Widziałam fajny materiał na te zasłony (w wielu odcieniach szarości) w warszawskim Jupiterze. Z uszyciem ich chyba nie ma problemu, chociaż nie jestem ekspertem. Wydaje mi się, że tkanina na taką dekorację przede wszystkim nie może być sztywna, aby zasłony mogły ładnie się układać i swobodnie spływać do podłogi.

  20. #1480

    Domyślnie

    Nie jestem zwolennikiem 'sznureczkow', ale poniewaz sa jeszcze na czasie, a ten melanz mi kolorystycznie odpowiadal, wiec zrobilam wyjatek Naleze do tych, co kompromis sobie cenia A co, niech chwile powisza, po czym bedzie gola szyba

    Zaslony gotowe, zostaly zakupione w LM.




Strona 74 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony