dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 75 z 194
Pokaż wyniki od 1.481 do 1.500 z 3873
  1. #1481

    Domyślnie

    Iwa_P bardzo ladne zaslony ale prawde mowiac mnie najbardziej interesuja te sznureczki bo jak widze sa wielokolorowe a takich o kilku miesiecy szukam ... Dobra kobitko - jezeli to zdjecie z Twojego domku to napisz gdzie kupilas te sznurki PROSZE

  2. #1482

    Domyślnie

    Cytat Napisał ida i jacek
    Iwa_P bardzo ladne zaslony ale prawde mowiac mnie najbardziej interesuja te sznureczki bo jak widze sa wielokolorowe a takich o kilku miesiecy szukam ... Dobra kobitko - jezeli to zdjecie z Twojego domku to napisz gdzie kupilas te sznurki PROSZE

    -------------------------
    Z mojego, z mojego
    Kupilam w Jysk, byly jeszcze inne kolory, jak dobrze pamietam w zieleni i niebieskim

  3. #1483

    Domyślnie

    Iwa_P wielkie dzieki ... ale chyba moj Jysk jest skromniej wyposazony bo czesto tam chodze i nie widzialam takich ...
    dawno je kupowalas ? one sa idealne do pokoju mojego syna ...

    i super wygladaja na Twoich oknach w polaczeniu z tymi zaslonami
    a te zaslony kupione w Leroy Merlin to byly gotowce czy tylko material i zlecilas szycie ?

  4. #1484

    Domyślnie

    Cytat Napisał ida i jacek
    Iwa_P wielkie dzieki ... ale chyba moj Jysk jest skromniej wyposazony bo czesto tam chodze i nie widzialam takich ...
    dawno je kupowalas ? one sa idealne do pokoju mojego syna ...

    i super wygladaja na Twoich oknach w polaczeniu z tymi zaslonami
    a te zaslony kupione w Leroy Merlin to byly gotowce czy tylko material i zlecilas szycie ?

    ---------------------

    Gotowe - podszyte i z kolkami

    W Jysku bylam w grudniu tuz przed swietami, ale we wszystkich 3. sklepach byly. Moze przegapilas

  5. #1485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwa_P

    Gotowe - podszyte i z kolkami

    W Jysku bylam w grudniu tuz przed swietami, ale we wszystkich 3. sklepach byly. Moze przegapilas

    dzieki - podjade jeszcze raz - mam bardzo blisko i moze uda mi sie upolowac

    a swoja droga to zapomnialam jesczze wyrazic swoje zdanie nt zaslon czerwonych w Twoim salonie ... SA BOSKIE ... cudownie sie komponuja z ta czarna sciana ... niesamowity efekt ...

    co do zaslaniania okien - tez bym wolala tylko zaslonki ozdobne ale mam sporo okien w salono/jadalni w dodatku z 3 stron swiata i jak ktos stoi z przodu domu to widzi na przestrzal wszystko przez salon i jadalnie az do tylnego okna tarasowego, a boczne okno wychodzi na podworko sasiadow i czesciowo na ulice wiec tez chcialam sie oslonic ... tymczaswo powiesilam firanki i zaslonki ale to nie jest to co mi sie marzylo ...
    czy te pliski rzeczywiscie sa takie wygodne ? czy beda wygodne na oknach balkonowych ? (mam ich az 5 na dole) ... moze za kilka lat wymysle wreszcie cos co mnie zadowoli

  6. #1486

  7. #1487
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    IWA!

    Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z pozostałych części domku!

    No chyba, że przegapiłam Twój wątek w Galerii... Jeśli go posiadasz, to chętnie nadrobię zaległości w oglądaniu Twoich wnętrz

  8. #1488

    Domyślnie

    Iwa, ja nie cierpię makaronów, ale Twoje są super. Czy ja dobrze widzę, ze to brązy i złotości? (bo ten moj monitor naprawdę przyciemnia...)

  9. #1489

  10. #1490

    Domyślnie

    Cytat Napisał ida i jacek
    Cytat Napisał Iwa_P

    Gotowe - podszyte i z kolkami

    W Jysku bylam w grudniu tuz przed swietami, ale we wszystkich 3. sklepach byly. Moze przegapilas

    dzieki - podjade jeszcze raz - mam bardzo blisko i moze uda mi sie upolowac

    a swoja droga to zapomnialam jesczze wyrazic swoje zdanie nt zaslon czerwonych w Twoim salonie ... SA BOSKIE ... cudownie sie komponuja z ta czarna sciana ... niesamowity efekt ...

    co do zaslaniania okien - tez bym wolala tylko zaslonki ozdobne ale mam sporo okien w salono/jadalni w dodatku z 3 stron swiata i jak ktos stoi z przodu domu to widzi na przestrzal wszystko przez salon i jadalnie az do tylnego okna tarasowego, a boczne okno wychodzi na podworko sasiadow i czesciowo na ulice wiec tez chcialam sie oslonic ... tymczaswo powiesilam firanki i zaslonki ale to nie jest to co mi sie marzylo ...
    czy te pliski rzeczywiscie sa takie wygodne ? czy beda wygodne na oknach balkonowych ? (mam ich az 5 na dole) ... moze za kilka lat wymysle wreszcie cos co mnie zadowoli

    -------------------------------

    W wykuszu mam olbrzymie okno o wysokosci 2,20cm i zaluzje plisowane sa kapitalne. Gdy ich nie potrzebuje zjade do dolu i nikt ich nie widzi, ale niepowtarzalna zaleta jest to, ze mozesz je dowolnie ustawic, np. w miejscu gdzie nieporzadane promienie slonca przedzieraja sie do wnetrza. Nie sa tanie, ale warto naprawde je miec i miec wystruj okien taki, o jakim sie marzy
    Ja nie mam jedynie na tym oknie ze sznurkami, bo to tarasowe okno przesuwne i techniczne nie moge jego szyb przykryc zaluzjami. Stad te zaslony z kolkami.

    Dziekuje bardzo

  11. #1491

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saskja
    Iwa, ja nie cierpię makaronów, ale Twoje są super. Czy ja dobrze widzę, ze to brązy i złotości? (bo ten moj monitor naprawdę przyciemnia...)

    Dokladnie! Wiesz, ze ja tez nie jestem amatorka, ale te brazy i zlotosci z mojego wyboru sa, natomiast moja nastoletnia corka ma turkusowe, bo z kolei uwielbia je


    A nie mowilam, ze jest dobry i nie przyciemnia J

  12. #1492

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    A tu jedwabna tafta. Piękny kolor...



    DARCY!

    Piękna....
    Widziałam w Almi Decor jedwabne zasłony, po około 1300 zł za sztukę
    Za JEDNĄ sztukę.

    Ja, z racji posiadania 2 kotów, 2 małych córeczek, i dużej ilości zdrowego rozsądku, poprzestanę na "zwykłej" tafcie......

  13. #1493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justynka
    IWA!

    Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z pozostałych części domku!

    No chyba, że przegapiłam Twój wątek w Galerii... Jeśli go posiadasz, to chętnie nadrobię zaległości w oglądaniu Twoich wnętrz


    ------------------------

    W galeriii nic nie publikuje. Moje zdjecia z domu sa w innych watkach.

  14. #1494

    Domyślnie

    Czy mając w salonie zarówno okno tarasowe jak i takie "normalne" z parapetem i grzejnikiem ponizej, dajecie wszędzie dugie firany, zasłony?

  15. #1495

    Domyślnie

    Ja na pewno - na całej tzw. otwartej przestrzeni (salon, jadalnia) planuję długie zasłony.

    Jakoś tak dla mnie mieszanie długości, tu krótka, tu długa - to misz- masz i chaos.

  16. #1496

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego
    Ja na pewno - na całej tzw. otwartej przestrzeni (salon, jadalnia) planuję długie zasłony.

    Jakoś tak dla mnie mieszanie długości, tu krótka, tu długa - to misz- masz i chaos.
    Robię to samo - wszędzie długie zasłony. A ponieważ salon łączy się z jadalnią, tam także daję identyczne.

  17. #1497

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Czy mając w salonie zarówno okno tarasowe jak i takie "normalne" z parapetem i grzejnikiem ponizej, dajecie wszędzie dugie firany, zasłony?
    ---------------------------

    zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.
    Dlugie sa zawsze bardziej eleganckie.

  18. #1498

    Domyślnie

    Dzięki, upewniłyście mnie w moich przekonaniach.

  19. #1499

    Domyślnie

    Ja też lubię pewne uporządkowanie, harmonię, pewien " spokój wizualny", ale nie wiem, czy w salonie i jadalni powieszę zasłony w tym samym kolorze.

    Bo?

    bo za dużo kolorów uwielbiam.......

    biały, szary, czarny, grafitowy, fiolet.


    Pocieszam się, że to nie są barwy gryzące się, wykluczające, ale w pewien sposób uzupełniające....

  20. #1500
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwa_P
    Cytat Napisał jaksie
    Czy mając w salonie zarówno okno tarasowe jak i takie "normalne" z parapetem i grzejnikiem ponizej, dajecie wszędzie dugie firany, zasłony?
    ---------------------------

    zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.
    Dlugie sa zawsze bardziej eleganckie.
    Iwa, nie gniewaj się ale w tym przypadku owszem mebel ma znaczenie, tymbardziej, gdy stoi tuz przy oknie, ale że akurat jest taka zasada to raczej się z tym nie zgodzę. W każdym przypadku najważniejsze jest to, co klientowi się podoba, a można ewentualnie swoje zdanie dopowiedzieć.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

Strona 75 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony