dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 76 z 194
Pokaż wyniki od 1.501 do 1.520 z 3873
  1. #1501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwa_P
    zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.
    Mebel? A skądże. Stylowa komódka na tle okna udekorowanego pięknymi zasłonami - miodzio.

  2. #1502
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    dekoracje:


    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  3. #1503
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie



    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  4. #1504
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie


    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  5. #1505

    Domyślnie

    Ja mam takie jedno "ale". Popatrzcie na te okna z zasłonami upiętymi albo zsuniętymi malowniczo na boki. Cudne, całe wnętrze cudne, ale cudne tez jest to, co za oknem. Nikt mi nie powie, że tak samo cudnie będzie, jesli działka jeszcze nie uprzątnięta, jeśli tuż za oknem streta gruzu, jeśli za płotem (wciąż byle jakim) zaczyna się budowa sąsiadów... I tak dalej.
    Moim zdaniem z takich inspiracji można czerpac, gdy sie ma za oknem park albo już gotowy piękny ogród. W przeciwnym razie, niestety, warto by czyms przesłonic szarość i bałagan.

  6. #1506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    Cytat Napisał Iwa_P
    zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.
    Mebel? A skądże. Stylowa komódka na tle okna udekorowanego pięknymi zasłonami - miodzio.

    ------------------
    Mebel, ktory przeszkadza w swobodnym zwisaniu zaslon. Chyba wiesz o co chodzi.

  7. #1507

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego
    Cytat Napisał Darcy
    A tu jedwabna tafta. Piękny kolor...



    DARCY!

    Piękna....
    Widziałam w Almi Decor jedwabne zasłony, po około 1300 zł za sztukę
    Za JEDNĄ sztukę.

    Ja, z racji posiadania 2 kotów, 2 małych córeczek, i dużej ilości zdrowego rozsądku, poprzestanę na "zwykłej" tafcie......
    zasłona piękna, niestety tak samo jak cena
    trzeba będzie poszukać zamienników ...

  8. #1508

    Domyślnie

    Dziewczyny, bo kto kupuje tkaniny w Almi Decor?! Tam narzut cenowy to chyba 4500 procent. Te same materiały można dostać w zwykłym sklepie / hurtowni za o wiele rozsądniejsze pieniądze. Fakt, nie są tak pięknie wyeksponowane jak w AD i na ogół trzeba się ruszyć poza centrum handlowe, ale warto.

    Osobom z Warszawy polecam ogromny skład tkanin w Mega Meble przy Jerozolimskich, pierwsze piętro.

  9. #1509

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    Dziewczyny, bo kto kupuje tkaniny w Almi Decor?! Tam narzut cenowy to chyba 4500 procent. Te same materiały można dostać w zwykłym sklepie / hurtowni za o wiele rozsądniejsze pieniądze. Fakt, nie są tak pięknie wyeksponowane jak w AD i na ogół trzeba się ruszyć poza centrum handlowe, ale warto.

    Osobom z Warszawy polecam ogromny skład tkanin w Mega Meble przy Jerozolimskich, pierwsze piętro.
    właśnie w ADjest wszystko pięknie wyeksponowane tak, ze jak się wchodzi to wszystko by się chciało kupić, tym bardziej, że sa to zdecydowanie moje klimaty
    Maga Meble powiadasz hmnn będę pamiętać dzięki

  10. #1510

    Domyślnie

    Macie rację z tkaninami, jest mnóstwo miejsc, gdzie można kupić piękne, niedrogie tkaniny.

    Ja mam " swoje" hurtownie, sklepy, i ulubionych sprzedawców na allegro.
    Właśnie zamówiłam 5 różnych kolorów z tafty gładkiej i leciutko kreszowanej.
    Po 10.50 i po 12 zł za metr

    Przyszły, patrzę, wzdycham, nie mogę zdecydować, która najpiękniejsza.....

  11. #1511

    Domyślnie

    Wszystkie zdjęcia są prześliczne ale ja mam problem poszukuję czegoś do salonu, jest to okno z drzwiami balkonowymi i nie wiem co mam zrobić, chciałabym firany na kółkach, parapet mam śliczny z marmuru wiec chciałabym go odsłonić a okno balkonowe zrobić do samego dołu. czy moglibyście mi coś doradzić? czy wystarczą same firany czy proponujecie jakies zasłony?? bardzo proszę o poradę ponieważ nie wiem jaki mam kupic karnisz (pojedyńczy czy podwójny)
    dziękuję za jakies zdjecia
    ps. Ściana z oknem ma 4m a samo okno ma 2,30

  12. #1512

    Domyślnie

    ja z kolei nie ukrywam, że mnie się ciężkie dekoracje okienne nie podobają. żadne lambrekiny, fałdy, zazdrostki, makarony, dominujące kolory i wzory. do niedawna sądziłam, ze w ogóle żadnych firanek ani zasłon mieć nie będę, ale jednak zaczynam je u siebie popełniać. po roku mieszkania z roletami mam ochotę na zmiany i ubranie okien.

    w okiennej dekoracji lubię raczej naturalne kolory, najbardziej biel i szarości, i naturalne materiały - len, cienkie bawełniane płótno. ciężkie tafty do mnie nie przemawiają. w salonie będą prawdopodobnie jasnoszare transparentne firano-zasłony, o ile znajdę idealny materiał , może na tej bazie zaszaleję w kierunku kobaltu czy innych niebieskości - lubię je bardzo... zostawiam to jednak na sam koniec, kiedy będą już ściany i wszystkie meble.

    na razie w sypialni wykombinowałam takie zasłony na okna dachowe:



    tu ze świąteczną dekoracją


    a ostatnio zleciłam krawcowej taką oto firaneczkę do dolnej czarno-białej łazienki:





    muszę tylko trochę odpruć troczki z satyny i podnieść wiązanie, bo za nisko opada. jednak tak czy owak lubię tę "dekorację okienną".



    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  13. #1513

    Domyślnie

    monah, u Ciebie jak zawsze pięknie

  14. #1514

    Domyślnie

    dziękuję, Jolu!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #1515

    Domyślnie

    Przeglądam wątek,czasem z podziwem czasem ze współczuciem ale przecież o gustach się nie dyskutuje Narazie nie mam się czym pochwalić tylko szukam pomysłów i mam pytanie odnośnie jak udekorować wykusz i co Macie u siebie w oknach łazienkowych,jakie roletki czy może coś innego.Mój małżonek chciał szybę szronioną ale się nie zgodziłam więc teraz poszukuję coś do łazienek.Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam

  16. #1516

    Domyślnie

    Iwa_P o ile się nie mylę to masz Faworyta czy możesz pokazać okna w wykuszu jak zrobiliście?

    Będę wdzięczna mieszkam prawie rok (zrobiliśmy drewniane żaluzje) i dalej brak mi koncepcji na salon właśnie przez ten wykusz.

    Pozdr IzaM

  17. #1517

    Domyślnie

    Cytat Napisał IzaM
    Iwa_P o ile się nie mylę to masz Faworyta czy możesz pokazać okna w wykuszu jak zrobiliście?

    Będę wdzięczna mieszkam prawie rok (zrobiliśmy drewniane żaluzje) i dalej brak mi koncepcji na salon właśnie przez ten wykusz.

    Pozdr IzaM
    Podpinam się jeśli Macie pokażcie dekoracje wykuszu.
    Pozdrawiam

  18. #1518

    Domyślnie dla IzaM i dorothy

    Cytat Napisał IzaM
    Iwa_P o ile się nie mylę to masz Faworyta czy możesz pokazać okna w wykuszu jak zrobiliście?

    Będę wdzięczna mieszkam prawie rok (zrobiliśmy drewniane żaluzje) i dalej brak mi koncepcji na salon właśnie przez ten wykusz.

    Pozdr IzaM

    ------------------------------

    Moj wykusz jest bez dekoracji
    Okna w wykuszu mam powiekszone, tj. obnizone ku dolowi, z mysla, by nie robic tam firanek. Sa wiec zaluzje plisowane oraz oswietlenie schowane za pleksa nad wykuszem. Minimalizm ponad wszystko
    Nie sadze bym mogla w dekoracji tego miejsca pomoc...






  19. #1519

    Domyślnie

    Cytat Napisał AsiaMariusz
    Cytat Napisał Iwa_P
    Cytat Napisał jaksie
    Czy mając w salonie zarówno okno tarasowe jak i takie "normalne" z parapetem i grzejnikiem ponizej, dajecie wszędzie dugie firany, zasłony?
    ---------------------------

    zasada jest taka - wszedzie tam, gdzie tylko mozliwe jest - wiesza sie dlugie zaslony czy firany, natomiast krotkie tylko tam, gdzie jest przeszkoda uniemozliwiajaca zawieszenie dlugich. Kaloryfery nie uniemozliwiaja, ale mebel przysuniety do okna - uniemozliwia.
    Dlugie sa zawsze bardziej eleganckie.
    Iwa, nie gniewaj się ale w tym przypadku owszem mebel ma znaczenie, tymbardziej, gdy stoi tuz przy oknie, ale że akurat jest taka zasada to raczej się z tym nie zgodzę. W każdym przypadku najważniejsze jest to, co klientowi się podoba, a można ewentualnie swoje zdanie dopowiedzieć.

    -----------------------------

    Nie ja wymyslikam te zasade To zasada, ktora stosuja profesjonalnie aranzujacy wnetrza, nie ja przeciez. Ja bym nigdy na to nie wapadla, szczerze mowiac, bo dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia, jesli komus sie podoba. Nie wszedzie jednak dowolnosc jest stosowana.

    Nie mam czego sie gniewac

  20. #1520

    Domyślnie

    Dziewczyny nie mam pomysłu na ubranie okna w sypialni. Mam w nim tylko. roletę zewnętrzną.
    Co byście tam widziały?

    Niestety nie mam teraz lepszego ujęcia.
    Tapeta jest szaro-srebrna.


Strona 76 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony