dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 84 z 194
Pokaż wyniki od 1.661 do 1.680 z 3873
  1. #1661

    Domyślnie

    dzięki nie, rozporowa jest w łazience, bo tam nie chciałam wiercic. a w sypialni taki cienki drążek Ikea Tacksam, który można docinac - mocowanie do ścian małymi wkrętami do nidy gips:

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30145469

    pozdrawiam!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #1662
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kraania
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    192

    Domyślnie

    Dziękuję monah
    Ja również pozdrawiam.

  3. #1663

    Domyślnie

    Hej
    AsiaMariusz mam do Ciebie (lub innych dziewczyn jesli sie orientujecie) pytanie:
    czy w Łodzi znasz jakis fajny sklep pasmanteryjny lub jakos hurtownie?????
    Już pisze o co chodzi:
    kupiłam piekny materiał na zasłony/firanki i wymyśliłam do niego grafitowa lamówkę a potem jeszcze grafitowe, bo ja wiem, takie paski do podciągania chyba z czegos w stylu wstążki ok. 3cm szerokie i zwisające na calej długości zasłonki.
    Ogólnie chodzi mi o efekt jaki uzyskała monah w swojej biało-czarnej łazience (monah pieknie to wyglada!!!!) -biała zasłonka z czarnymi wstązkami do podwiązywania.
    O matko czy ja sie klarownie wysławiam?
    I tu zonk Okazuje sie, że czarne lub jasnoszare lamówki itp. to ja sobie moge kupić,ale GRAFITOWE!!!! O nie, no way!
    I co teraz
    Wymysliłam wiec, ze skoro jade w przyszlym tygodniu do Łodzi to moze w tym zaglebiu odzieżowym jest jakis lepszy wybór i beda mieli moje grafitowe dodatki
    Przez internet jakos tez nie bardzo moge to znaleźć, poza tym tutaj jakos nie jestem pewna koloru (wolałabym to zobaczyc na własne oczy, bo kolor kolorowi nie równy ).
    Czy ktos moze cos mi podpowiedziec. Moze znacie jakies pasmanteryjny sklepy w necie?
    Od razu sie przyznaje, ze ja jestem komplenty laik krawiecki, wiec zaszalałam głównie przez Was i ten wątek
    Bardzo proszę o radę
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

  4. #1664

    Domyślnie

    Cytat Napisał MichAsiek
    kupiłam piekny materiał na zasłony/firanki i wymyśliłam do niego grafitowa lamówkę a potem jeszcze grafitowe, bo ja wiem, takie paski do podciągania chyba z czegos w stylu wstążki ok. 3cm szerokie i zwisające na calej długości zasłonki.
    Ogólnie chodzi mi o efekt jaki uzyskała monah w swojej biało-czarnej łazience (monah pieknie to wyglada!!!!) -biała zasłonka z czarnymi wstązkami do podwiązywania.
    O matko czy ja sie klarownie wysławiam?
    I tu zonk Okazuje sie, że czarne lub jasnoszare lamówki itp. to ja sobie moge kupić,ale GRAFITOWE!!!! O nie, no way!
    I co teraz

    dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba

    jak dla mnie wysławiasz się ultra klarownie
    no... toś sobie wymyśliła mało dostępny kolor
    znalazłam wstążkę atłasową grafit, ale o szerokości 1 cm:
    http://sklep.decou.pl/wstazka-grafit...Path=8_161_163
    ale jest dokładnie tak, jak piszesz - lepiej połazić po pasmanteriach w realu i na własne oczy zobaczyć - kolory na ekranie mogą kłamać... sama się o tym wielokrotnie przekonałam, niestety.

    ps. a do Łodzi to przypadkiem nie wybierasz się w tym celu co ja?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  5. #1665

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    ...ps. a do Łodzi to przypadkiem nie wybierasz się w tym celu co ja?
    No to mnie masz..... jasne, ze w tym samym

    PS. wielkie dzieki za linka Bede dalej tropic moze jednak sie gdzies uda znaleźć grafitowa
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

  6. #1666

    Domyślnie



    Super!!! Gdzie takie kupie??

  7. #1667
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Ja bym takie chciała do salonu tylko muszę wykombinować jak to uszyć,żeby materiał nie poszedł na marne

  8. #1668

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa003


    Super!!! Gdzie takie kupie??
    Ja będę takie szyć do kuchni. Tylko nie mam pojęcia, jak te zasłony "przykleić", aby nie było widać żadnego karnisza, listwy etc.

  9. #1669

  10. #1670

    Domyślnie

    Darcy, ale gdzie taki material mozna kupic?

  11. #1671

    Domyślnie

    niestety, oni nie mają mechanizmu na podwójny materiał, po prostu nakładają na siebie dwa osobne mechanizmy. więc lipa jakaś

  12. #1672

    Domyślnie

    Tego nie wiem. Zdjęcie pochodzi z zagranicznego portalu i umieściłam je tutaj raczej jako inspirację niż przykład konkretnej tkaniny. Ale znalezienie czarno-kremowych pasów nie może być chyba takie trudne... Ja będę szukać w hurtowniach z tkaninami.

  13. #1673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    Cytat Napisał alfa003


    Super!!! Gdzie takie kupie??
    Ja będę takie szyć do kuchni. Tylko nie mam pojęcia, jak te zasłony "przykleić", aby nie było widać żadnego karnisza, listwy etc.
    JA również myślę o tego typu zasłonach i właśnie zalezałoby mi na umieszczeniu w oknie a nie na ściane.
    Na rzep do ramy okiennej?- będzie przekszadzać przy otweiraniu/uchylaniu Czy do ramy skrzydła okiennego - wtedy nie ten efekt.

  14. #1674
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Monah, świetnie wykombinowałaś z tymi oknami w sypialni. Wyglądają bardzo ładnie

  15. #1675

    Domyślnie




    A ja lubię takie proste i jasne zasłony!!! (zdjęcia znalezione w necie)

  16. #1676

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK
    Monah, świetnie wykombinowałaś z tymi oknami w sypialni. Wyglądają bardzo ładnie
    a dziękować, dziękować, Basiu!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  17. #1677
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Oliwka, to wszystko to zależy chyba od całego wnętrza. Akurat tutaj fajnie współgrają z klimatem w tym salonie

  18. #1678
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Witam. Pojawiło się wiele fajnych i cikawych wątków. Pozwolę sobie wieczorem coś na kilka tematów wypowiedzieć. Myślę, że troszkę podpowiem ciekawych technicznych spraw.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  19. #1679

    Domyślnie

    poszukuję materiału w kolorze jasnym szarym lub srebrnym bez wzorów, miałoby to być coś jak płótno, na rolety rzymskie, możecie mi coś doradzić? szukałam już w wielu sklepach i nie mogę dostać w odpowiednim rozmiarze szerokość min 1,65 od biedy 1,6 też by mogło być
    Maja

  20. #1680
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Urtica

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    61

    Domyślnie

    Ach, jaki fajny wątek!
    Czy może ktoś wie, jak zrobic takie cudeńko:

    http://picasaweb.google.com/gergelyt...80897627112194

    Na następnym zdjęciu jest schemat, ale nieczytelny. Może ktoś ma?

Strona 84 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony