dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 99 z 194
Pokaż wyniki od 1.961 do 1.980 z 3873
  1. #1961
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewka78

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam Pani Asiu od dłuższego czasu patrzę na Pani dzieła są rewelacyjne.Mam mały problem bo chciałabym uszyć sobie firankę ale nie wiem jak wykończyć dół firanki i jak skroić dół.Czy mogłabym liczyć na Pani pomoc?

  2. #1962
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewka78

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Chodzi mi o firankę tak zwaną bombkę.Zaraz wkleję zdjęcie tylko muszę zobaczyc jak to zrobić.Sorki nowa jestem .Pozdrawiam

  3. #1963

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    ostatnio oglądałam tą zasłonkę i czegoś mi brakowało - fajny bajer z tymi kuleczkami
    ale zapytać chciałam o lampę, a raczej abażur - fajny jest. pamiętasz, gdzie go znalazłaś?
    Ikea

  4. #1964

  5. #1965

    Domyślnie

    Cytat Napisał AngelikaX Zobacz post
    Inka 14 takich slicznosci ja bym nie uszyla...przenigdy... to sa rolety rzymskie woalowe szyte przez Naszego Mistrza w sprawach firankowych - Aske - wiec jesli chcesz wiedziec czy trudno sie je szylo naskrob do niej - choc pewnie dla niej to pestka

    A tak wogole to korci mnie jeszcze aby wrzucic fotke moich przegenialnych sopelkow... a co tam popatrzcie sobie

    A powiedzcie jak sie zachowują te sopelki w praniu ? Nie odpadają ? Baaaardzo mi sie podobają...
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  6. #1966

    Domyślnie

    Cytat Napisał rataj75 Zobacz post
    A powiedzcie jak sie zachowują te sopelki w praniu ? Nie odpadają ? Baaaardzo mi sie podobają...
    Tak uszyte firanki pierzemy w specjalnym woreczku do prania firan.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  7. #1967

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alunek Zobacz post

    Alunek,

    prześliczna ta roletka!!!
    I Misiaczki urocze

  8. #1968
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasik04

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie Kobietki!
    Od jakiegoś czasu śledzę forum w poszukiwaniu inspiracji
    Nadszedł czas i na mnie - będę szyć zasłony na przelotkach.
    Kilka stron wcześniej jest dokładny opis, którym mam zamiar się kierować.
    Są jednak jeszcze inne pytania:
    1. boki podszywamy po wszyciu mgiełki, tak?
    2. w dolnej części zasłony też "wklejać" mgiełkę? czy wystarczy tylko górą, żeby ładnie się układała?
    3. Na ile cm wykonać podwinięcie zasłony dołem?
    Z góry dziękuję za podpowiedzi

  9. #1969
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Firany piękne! ale cały domek jeszcze piękniejszy, kuchnia boska

  10. #1970
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Wow! Przepiękne dekoracje w oknach i przepiękne wnętrza!
    Widać, że świeże i nowe, ale przy tym takie ciepłe, domowe i przytulne!
    A jaka lśniąca kuchnia... gdzie pochowałaś całe kuchenne zamieszanie?
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  11. #1971

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Oto nasze firany, zasłony, rolety i plisy. Wszystko uszyte przez naszą specjalistkę Asię.
    Musiałam usunąc wcześniejszy post, bo zdjęcia się poucinały, chyba za duży rozmiar dałam.

    Pozdrawiam,
    K.
    Ostatnio edytowane przez plebus ; 06-04-2012 o 18:01

  12. #1972
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    plebus, firanki, fakt ładne, ale cały domek śliczny, kuchnia rewelacja, robił stolarz, czy studio kuchenne?

  13. #1973

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania i Bartek Zobacz post
    Wow! Przepiękne dekoracje w oknach i przepiękne wnętrza!
    Widać, że świeże i nowe, ale przy tym takie ciepłe, domowe i przytulne!
    A jaka lśniąca kuchnia... gdzie pochowałaś całe kuchenne zamieszanie?
    Kuchni używam sporyadycznie, ze względu na to, że jest jeszcze nie skończona. Brakuje szkła na ścianie żeby jej nie pochlapać (lacobel), brakuje drewnianego blatu łączacego kuchnię z jadalnią i jednej szafki - tam gdzie widac wnękę. Używam pomieszczenia gospodarczego do gotowania, tutaj tylko korzystam ze zmywarki Mam nadzieję, że już niedługo, bo doczekac się nie mogę!

  14. #1974

    Domyślnie

    MAR JEL

    Studio kuchenne amadeusz, róg Włókniarzy a Srebrzyńskiej w Łodzi. Pan nazywa się Sławek, polecam serdecznie. Jedna z dwóch ekip, która weszła zrobiła co swoje, posprzatała i wyszła. Drugą "ekipą" była Pani Asia od firan.
    Ostatnio edytowane przez plebus ; 26-10-2010 o 11:30

  15. #1975
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Jakie miasto? A rolety w kuchni to też robota Pani Asi, śliczne, jesu już dawno żaden dom mnie tak nie zauroczył.

  16. #1976

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Jakie miasto? A rolety w kuchni to też robota Pani Asi, śliczne, jesu już dawno żaden dom mnie tak nie zauroczył.
    W Łodzi, juz dopisałam. Robią na terenie całego kraju, ale Pan strony internetowej nie ma. Ma wystawkę u siebie, projektuje kuchnie za darmo i mądrze doradza: gdzie umieścić jaki sprzęt kuchenny i na jakich wysokościach. Rolety to robota Pani Asi. Podobne domy są na www.domyzwizja.pl i zapraszam do naszego wątku: http://forum.muratordom.pl/showthrea...87#post4359887

  17. #1977
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    plebus, dzięki za info, to jeszcze poproszę jak możesz oczywiście namiar do Pani Asi i koszt kuchni, może być na priw, jak wolisz. Zaraz idę oglądać Twój domek, już się boję że moje serce tego nie wytrzyma

  18. #1978

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    plebus, dzięki za info, to jeszcze poproszę jak możesz oczywiście namiar do Pani Asi i koszt kuchni, może być na priw, jak wolisz. Zaraz idę oglądać Twój domek, już się boję że moje serce tego nie wytrzyma
    Namiary na p. Asie podaje na Priva, bo nie wiem czy mozna na forum.

  19. #1979

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasik04 Zobacz post
    Witajcie Kobietki!
    Od jakiegoś czasu śledzę forum w poszukiwaniu inspiracji
    Nadszedł czas i na mnie - będę szyć zasłony na przelotkach.
    Kilka stron wcześniej jest dokładny opis, którym mam zamiar się kierować.
    Są jednak jeszcze inne pytania:
    1. boki podszywamy po wszyciu mgiełki, tak?
    2. w dolnej części zasłony też "wklejać" mgiełkę? czy wystarczy tylko górą, żeby ładnie się układała?
    3. Na ile cm wykonać podwinięcie zasłony dołem?
    Z góry dziękuję za podpowiedzi
    Boki podszywamy po wklejeniu mgiełki po uprzednim podwinięciu dołu zasłon ( ja podwijam na szer. 10 cm, podwójnie, żeby zawsze był zapas - tkaniny się różnie zachowują po praniu) broń boże żadnej mgiełki dołem zasłony . Mgiełka górą ma za zadanie usztywnić tkaninę i pozwolić jej dołem pięknie się ułożyć.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  20. #1980
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    plebus,jeszcze raz dziękuję za wszystkie informacje

Strona 99 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony