dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 175
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał joasiah Zobacz post
    no teraz widzę już wszystkie zdjęcia !!
    super
    ale ja jeszcze bym chciała
    tylko się tak przyczepię trochę mi nie pasuje ten kolor parapetu do reszty
    nam się podoba- na początku też nam nie za bardzo pasował bo był za jasny, ale jak doszła jasna fuga i kamień zjaśniał to praktycznie się zlewa. Teraz troszkę kominek przyciemnimy impregnatem na tzw- efekt mokrego kamienia i będzie ok

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał pszczolka m Zobacz post
    Witam się serdecznie Ale idziecie jak burza ...
    witam staramy się... teraz będzie troszkę wolniej bo nie mamy zbyt dużo czasu- wiadomo praca... popołudniami kończymy poddasze...

    wczoraj miałam kolejne podejście do płytek- zamówiłam w innym sklepie internetowym, dziś mają być wysłane... ciekawe w jakim stanie i kiedy do mnie dotrą...

    ku pamięci: plan płytek w kuchni

    Ostatnio edytowane przez justi_p ; 29-02-2012 o 09:56

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie pomalutku do przodu...

    Mmalutkimi kroczkami nadal wykańczamy poddasze... wszystkie skosy wykończone przyszła pora na gruntowanie i gipsowanie łączeń i wkręcików... zaczęliśmy- a jakże od garderoby jak coś nie wyjdzie to nikt nie będzie widział gdzieś trzeb się nauczyć a później inne pokoje...






    Mężuś założył schodki na stryszek...



    nie obyło się bez palenia w kominku...







    a że wczoraj piękna pogoda i geny po mamusi zbyt długo nie posiedziałam w domku tylko mnie wywiało do "ogrodu"- dosłownie wywiało bo dziś leżę pod kołdrą z czerwonym nochalem...
    Nasz piesio korzysta z uroków słoneczka



    Widok na naszą chatkę



    łupy znalezione podczas porządkowania działeczki:




  4. #24

    Domyślnie

    no no zapowiada się nieźle
    jestem ciekawa jak będzie w środku
    jaką planujesz kuchnię kolor itd?

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    Plany na kuchnię:
    kolor- bliżej nieznany coś między beżem i kremem...
    płytki na ścianę (na podłodze już mamy i nie będziemy zmieniać); cerkolor seria Kamienie i tu brava dla kolejnego sklepu internetowego http://plytkiceramiczne.waw.pl/ szybka realizacja zamówienia i towar bardzo dobrze zabezpieczony przed potłuczeniem więc z czystym serem mogę polecić

    meble- ikea seria lidingo

    projekt 1:




    projekt 2:




    projekt 3:




    stół i krzesełka najprawdopodobniej zwykłe drewniane, bez obić

    Szukam inspiracji na ścianę do której będzie dostawiony stół, kiedyś będzie na niej powieszony telewizor, ale i tak czegoś mi brakuje.... chodzi konkretnie o tą:

  6. #26

    Domyślnie

    podoba mi się 1 projekt
    żeby koło lodówki nie było tych pustych półek

    a ta ściana to jest w salonie czy w kuchni?
    i czy takie kolory zostają w domu?

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał joasiah Zobacz post
    podoba mi się 1 projekt
    żeby koło lodówki nie było tych pustych półek

    a ta ściana to jest w salonie czy w kuchni?
    i czy takie kolory zostają w domu?

    te puste pułki to miejsce na piekarnik i mikrofalę... tylko tak z rozpędu zapomniałam dodać... ściana jest prawie w kuchni ale te drzwi na niej po prawej prowadzą do salonu. Kolorek na pewno będzie inny... delikatniejszy...

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie dla pamięci

    planuje taki sprzęcik do kuchni... ale jeszcze nic nie jest przesądzone

    płyta gazowa- koniecznie 5- palnikowa:
    * CANDY PGC 75 SQP GH


    *CANDY PGC 750/1 SQGH


    Piekarnik:
    *candy fcl 602 gh


    * okap


    *zlew


    * bateria


    a na koniec mały
    łóżko niby nic a jestem w nim zakochana... tylko bez wzajemności bo jego cena mnie przeraża...
    przedstawiam Wam fado...

  9. #29

    Domyślnie

    Witaj justi_p, Sąsiadko! Gratuluję pięknego domku - ooooj ma on potencjał! Z pewnością uda Wam się stworzyć Wasze wyjątkowe miejsce na Ziemi, czego życzę Wam z całego serca
    Widzę, że pomysł na kuchnię nas łączy - białe fronty (a'la rustic), drewniane blaty, stylistyka urządzeń (piekarnik, płyta) też bliska sercu (my jesteśmy póki co zdecydowani i zdeterminowani na Smeg'a, ale na naszą kuchnię będziemy musieli jeszcze poczekać ).
    Dzikówka SUPER! Szukamy podobnego kamienia (najlepiej w szarościach ) na klatkę schodową, pod którą właśnie mamy wylane fundamenty Będę wdzięczna za namiar, a nóż będzie to właśnie TO, bo prawdę mówiąc nie mam jeszcze żadnej wiedzy - ścieralność/trwałość
    Tymczasem obiecuję regularnie Cię odwiedzać i dopingować TRZYMAM KCIUKI!!!
    Pozdrawiam serdecznie z Łowickiego

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    witam sąsiadkę
    zdradź gdzie się będzie znajdował Twój domek (może być na pv) Ja o smegu mogę pomarzyć- nie ten przedział cenowy... płyta z piekarnikiem będzie mnie kosztować około 1700 zł. dzikówka pochodzi ze Świętokrzyskiego ale tam gdzie kupowali byłą tylko taka albo żółta - więc nie to czego szukasz. http://marmur.com.pl/marmur/w_polska...lska_o_nas.htm

    Ogólnie o tej porze ciężko jest kupić taki kamień bo mniejsze składy z kamieniem są pozamykane. Na stronie http://kamienkrakow.nazwa.pl/index-5.html jest możliwa wysyłka za około 180 zł i koszt około 80zł za metr paletowy (około 0,7m^2) my jednak woleliśmy zobaczyć i dopiero wybrać kamień

  11. #31

    Domyślnie

    justi jak w kuchni biel to może kolorek szary połączyć i taki na salon połączyć
    ale nie wiem czy taki lubicie

  12. #32

    Domyślnie

    justi póki co mieszkamy w Łowiczu, a domek jest/będzie pod Łowiczem
    Smeg faktycznie dość drogi, ale zaparłam się i podeszłam D., że stylistyka, że jakość, że piękne i połknął bez bólu nawet z ceną modlę się tylko, żeby nic się nie zmieniło do czasu, kiedy kuchnię będziemy robić
    Twoje Candy stylistycznie pasują idealnie do tego co chcemy Jak już będziesz je mieć i użytkować daj znać jak wypadają w "testach", może się "nawrócę" i zaoszczędzę kilka tys.
    Na kiedy planujecie kuchnię?
    Co do dzikówki, u Ciebie po raz pierwszy spotkałam się z tą nazwą, bo sam kamień wcześniej już "gdzieś" widziałam i wczoraj w wolnej chwili pobuszowałam trochę w necie... faktycznie z szarościami bieda w galeriach Nic to! przejrzę jeszcze te linki od Ciebie , za które dziękuję

  13. #33

    Domyślnie

    joasiah z szarościami to chyba dość ryzykowne posunięcie, choć z białymi meblami wyglądają super , ale justi na już chyba wybrane/kupione beżowe płytki do kuchni , zlew z beżach "zamierzony". Mógłby być zbyt mocny misz-masz kolorystyczny
    Może złamana biel?
    Burza mózgów się zapowiada

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    mnie oświecił że to dzikówka nasz niezastąpiony Pan Robert który nam robił kominek co do szarości... ja też myślałam troszkę o szarościach ale u nas nie wchodzą w grę... w kuchni na podłodze oraz na wejściu do salonu mamy pomarańczowe płytki których nie będziemy zmieniać oraz kamień na kominku do których w żaden sposób nie będzie pasował szary... w grę wchodzą więc jak napisała joanko złamana biel, beż itp.
    co do sprzętu to jak najbardziej podzielę się opinią tylko w okolicach maja bo pewnie dopiero wtedy ruszymy z kuchnią- na razie chcemy wykończyć górę żeby tak bardzo się nie kurzyło... czeka nas gipsówka

  15. #35

    Domyślnie

    justi, do maja to już mały krok zobaczysz, jak zleci i już będziesz mieć kuchnię ja mam jeszcze czas, więc spokojnie poczekam i wdzięczna będę za wszystkie uwagi
    Kto Wam robi gipsówkę, justi?

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    jak na razie planujemy sami- na razie próbujemy na garderobie i w łazience gdzie kiedyś i tak będą płytki. Jak się nie uda to będziemy kogoś szukali

  17. #37

    Domyślnie

    BRAVA!!! Tym bardziej TRZYMAM KCIUKI! Dacie radę! Jakby co daj znać, przyjadę pomóc

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    Zapraszam każda para rąk się będzie liczyć na razie zbieram info na temat spoinowania gipsowania itp....

  19. #39

    Domyślnie

    justi, nie ma sprawy daj znać tylko kiedy co prawda w gipsowaniu doświadczeń żadnych nie mam, ale może chociaż posprzątam, albo kawę zrobię

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    kiedyś na wystawkach na bazarku wypatrzyłam takie oto doniczki i aniołki:









    jeden z aniołków jest niestety uszkodzony



    postanowiłam to wszystko odświeżyć



    i taki jest efekt:





    i aniołek - dopiero jeden skończony, drugi czeka na gipsowanie






    Będą super wyglądały na parapecie w kuchni

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony