dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 81
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1606
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Piekna ściana z cegły...schody, tralki....
    Podpowiedz mi gdzie kupiłas te wyłączniki...planuje remoncik i takie właśnie chcę kupić - czy montaż jest prosty?

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Witaj Iwku w nowym miejscu
    Tesko,
    Włączniki to Govena. Można pokupować w sklepach internetowych bądź na allegro. O ile jeszcze produkują, bo swego czasu mięli przerwę. A nie interesowałam się.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Ja takie włączniki kupowałam w Leroyu i Castoramie
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar makrz
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-741
    Posty
    123

    Domyślnie

    Oj, Ania, Ania...
    w ogóle się nie przejmuj, bo moim, zreszta chyba nie tylko moim zdaniem, krytyka na wątkach typu "pochwalcie się..." jest mocno na wyrost, a prawo do jej udzielania uzurpują sobie osoby, które tak naprawdę są mało tolerancyjne dla gustów innych albo ich możliwości finansowych, które pozwalają na osiągnięcie takiego lub innego efektu... ja czasami błąkam się po takich wątkach, bo szukam podpowiedzi, pomysłów, rozwiązań, inspiracji... ale atmosfera tam panująca szybciutko mnie przegania...
    Więc- w ogóle, ale to w ogóle się tym nie przejmuj! pomyśl raczej, że wielu zaglądaczom Twoje wnętrze naprawdę spodoba ! Znaczy: nos do góry, pierś do przodu i nie tłumacz sie przed nikim dlaczego tak a nie inaczej!
    Ja tam lubię Twój domek właśnie taki, jaki jest... zreszta nie tylko ja!
    ot, co!
    Marzena

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Kochane! Dzięki za dobre słowo
    Wiecie, oczywiście trzeba liczyć się z krytyką jak pokazuje się zdjęcia na forum publicznym. Ale to jest takie "zdanie wytrych" które usprawiedliwia wszelkie ataki i próby polepszania wnętrzarskiego świata. Jeśli ktoś mi się pyta dlaczego powiesiłam w ten a nie inny sposób dwa obrazy w różnych ramach, to staram się wytłumaczyć. Choćby nawet to, że te ramy nie są różne, bo mają zbliżony kształt i specjalnie malowałam obie na biało. Mam powiesić dwa jednakowe obrazy... Hmmm, tylko to są obrazy olejne, nie reprodukcje, a oryginały. Nie wiem, może dziewczyny chcą coś specjalnie dla mnie namalować. Bo ciężko jest znaleźć dwa jednakowe obrazy. No chyba, że są to druki z allegro. Starałam się obrazy powiesić na jednej wysokości wg "zaleceń". To nawet się czepiły, że w galeriach, w muzeach... a moje to nie galeria, tylko dwa obrazki. Nosz, nawet se nie mogę nazwać po swojemu! Że lampki nie pasują i tralki powinny być proste. Jak już się czepiać, to na odwrót. Bo tralki pasują do reszty wystroju domu.
    Poprawiać mój świat chciała dziewczyna, którą widuję na forum. Nie znam dobrze, ale z opisów innych chyba jest biegła w temacie. Cóż z tego jak sprawiła mi przykrość i jeszcze nazwała niekulturalną (zupełnie nie wiem czemu). A krytyka absolutnie nie będzie konstruktywna, bynajmniej dla mnie, bo uważam, że jest ok i dobrze się czuję na moich schodach. No chyba, że tak jak pisałam, będzie to przestroga dla innych - tak w domu nie róbcie. Ale myślę, że tak źle nie jest. Poza tym chyba każdy wie co mu się podoba, a co nie.
    Tyle w tym temacie bo właśnie jak se chodzę po swojej klatce schodowej, to mi się ryłko cieszy. Strasznie mi się tam podoba i cieszę się, że jest czyściutko i schludnie.
    Co więcej, wzięliśmy blat z nóg od maszyny do malowania, więc będzie już tak, jak powinno być.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  6. #46

    Domyślnie

    Aneczko, witam się u Ciebie

    Przepiękną masz klatkę schodową i absolutnie nie przejmuj się tym, co Ci o tych ramkach nagadali. To czy obrazki są w takich samych ramkach czy różnych to tylko i wyłącznie kwestia gustu, a o tych jak wiadomo się nie dyskutuje. Pod tym względem każdy zawsze będzie oceniał rzeczy przez pryzmat tego co jemu się podoba. Wszystkich nie zadowolisz.
    Ja nietypowe i zaskakujące połączenia lubię bardzo, także w Twojej klatce podoba mi się wszystko. I cegła, i tralki, i kryształowy kinkiet. I mówię naprawdę szczerze

  7. #47

    Domyślnie

    Ane3czka miło CIę widzieć z powrotem
    Ściała z cegły cudowna
    Nie ma bata, jak się zrobi cieplej przybywam na kawkę by obejrzeć na żywo

    Ps. Netto jest u nas Nawet na mojej ulicy Także masz chyba bliżej niż do Lidla

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    P.S. Pojemniki już kupione
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  9. #49

    Domyślnie


    Aniu, bardzo podoba mi się cegła..., w ogóle Twoja klatka schodowa ma niesamowity klimat, nie dziwię się, że jesteś zadowolona z efektu bo naprawdę powinnaś być dumna z tego co stworzyłaś

    będę zaglądać

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Drop Inn, Madileo - witajcie wewątku Z Idą się nie witałam, więc też się witam

    Ponieważ zdjęć przedpokoju górnego jeszcze nie ma, bo blat z maszyny wciąż w malowaniu, chciałam Wam pokazać zdjęcia nieco starsze, pokazywane na blogu. Ale wiadomo, nie wszystkim jest tam po drodze. Są to zdjęcia małych zmian, które poczyniliśmy w domu odkąd mnie tu nie było...

    W naszej górnej łazience pojawiło się lustro i kinkiety. Pozbyliśmy się kolejnych kabli z żarówkami. Bardzo lubię tą łazienkę, bo można się w niej zrelaksować. Niestety rzadko mam na to czas i okazję. W suficie mamy zamontowane głośniki, więc kąpiele we wannie bywają bardzo relaksujące







    Niestety w łazience czeka nas wymiana podłogi...

    W kuchni dorobiliśmy się okapu! Jest jaki jest, bo wyboru nie było. Okap jest montowany do belki wzmacniającej konstrukcję domu i mąż, żeby go zamontować musiał przebić się przez jakiś dwuteownik. Było fajnie :/



    A ponieważ ze starymi lampami zrobiło się nieco ciasno - wymieniliśmy na niezbyt ładne, ale wygodniejsze. I tak ich nie używam, bo za lampę robi okap





    Mamy też listwy wykańczające przy szafkach kuchennych i nie widać już podszafkowych "jarzeniówek"



    Ślubna galeria w sypialni doczekała się w zasadzie wszystkich zdjęć. Brak jednego, które wg babci mego ślubnego zaginęło. W przyszłości coś będę musiała skombinować...


    Również dywanik z Iranu doczekał się oprawy i swojego miejsca



    A do dolnej łazienki mama uszyła mi śliczną firaneczkę



    To tyle migawek z domu.
    Pozdrawiam ciepło w tę deszczową niedzielę.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aniu, podoba mi się jak okap wygląda z nowymi lampkami. Jest główną gwiazdą

    I proszę, ślubna galeria ma równo ułożone i tej samej wielkości ramki
    (Czytałam dyskusję o Twoich obrazach w wątku o klatkach schodowych )

    Gdzie wisi irański dywanik?

    A co się dzieje w podłogą w łazience?
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Aniu, ja poproszę wiecej fotek domu, bo w czasie nieobecności widać, ze nie próżnowałaś

    Z ta galerią świetny pomysł i pewnie całej rodzinie miło

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    aneczko a możesz napisać co to za lampki macie teraz przy okapie? Szukam aktualnie czegoś w tym stylu do kuchni, ale widzę, że to nie jest raczej nero massive

    Mi się bardzo podoba to połączenie lamp i okapu
    I świetne zmiany/dodatki w łazience - jest bardzo przyjemnie i sródziemnomorsko
    A co się dzieje z podłogą?
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Narendil, Pysiaczku - podłogę w tej łazience mamy dębową - taki gotowy parkiet do położenia. Pod podłogą ogrzewanie podłogowe. Podłogę kładliśmy sami a po nas weszli chłopcy co montowali kibelek i bidet. Na podłogę wylali sporo wody. Podłoga poszła przy ścianie w górę, więc obcinaliśmy deski. Teraz to wszystko wyschło, ogrzewanie podłogowe zrobiło swoje i parkiet bardzo się porozsuwał. Są duże szpary. Część desek oderwała się od podłoża. Najlepiej byłoby zrobić kafelki. Byłoby zgodnie ze sztuką. Tu zastanawiam się na woodenticiem. Tylko ta drewniana podłoga tak bardzo mi się podoba. Nie wiem czy nie podejmiemy jeszcze jednej próby...

    Narendil - dywanik irański (perski ) wisi w sypialni

    Agalind - to wszystkie fotki nowości w domu. Reszta po staremu. No może poza kotłownią. Ale kto by chciał kotłownię oglądać

    Pysiaczku - te oprawy są z firmy Kanlux. Kupiłam je tutaj.

    A czy wiecie gdzie się podział wątek Yokasty, bo ja zaś nie w temacie...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Aniu, yokasta zamknęła wątek
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    aniu, yokasta zamknęła wątek
    zgroza!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  17. #57

    Domyślnie

    Hej Aniu.
    Nawet nie wiem kiedy znowu się pojawiłaś...super!
    Jak Stasiu,pewnie już duży chłopczyk co?
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  18. #58

    Domyślnie

    Aniu, bardzo podoba mi się ten okap (ikea?). Stare zwisy zdecydowanie znim konkurowały, a teraz gra pierwsze skrzypce. Łazienka piękna, szkoda, że podłogę szlak trafił. Może jeszcze jedno podejście do drewnianej podłogi, bo płytki drewnopodobne już nie stworzą takiego klimatu
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Aniu, piękne wnętrza Zupełnie nie rozumiem, dlaczego mówiłaś, że wszystko masz do bani?
    Nowe kinkieciki łazienkowe super, kuchnia urocza i bardzo poodba mi się pomysł galerii ślubnej
    Szkoda tej podłogi w łazience no jest piękna- a może można ją prze-cyklinować, szpary uzupełnić i ponownie dać lakier lub olej?

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Pysiaczku - te oprawy są z firmy Kanlux. Kupiłam je tutaj.
    aneczko dzięki - przyjemna alternatywa cenowa dla nero massive właśnie
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

Strona 3 z 81

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony