dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 54
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 1069
  1. #581
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gumol

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    173

    Domyślnie

    Kasia,

    No ładnie widze, że ruszyliście z pełnego kopyta Stropu nie odchudzalem, bo musiałby to przeliczyć konstruktor a stal i tak miałem juz kupioną. Widzę natomiast że odchudziliście nadproża okienne, tzn zastosowaliście systemowe. U nas wszystkie na parterze byly zbrojone i zalewane. Jak pomysle ile kasy to pochłonęło to aż płakać się chce


    Alien,

    Postępy do pozazdroszczenia. Pięknie! Ehh nie ukrywam, że strasznie Wam zazdroszę postępów prac. U mnie idze powolutku, że aż wstyd zamieszczać jakiekolwiek zdjęcia.

    PS wstawiałeś kiedyś fotke z kładzonej glazury w łazience. Masz już całą wykafelkowaną? Pochwal się bo może uda nam się coś podpatrzeć

  2. #582
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    A jednak nie jest tak kolorowo jak myślałam, pierwsza ekipa za sam strop powiedziała nam za robociznę 20 tys. Masakra jakaś!! Stwierdziła że robota potrwa ok 3 tyg!! Jak długo u Was zbrojony był strop z deskowaniem? Ile Wam poszło stali bo nie wiemy czy dokupywać czy to co mamy starczy :/

  3. #583
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gumol

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    173

    Domyślnie

    Kasia,

    U mnie przy ekipie 3-4 osobowej strop robili przynajmniej 2 tygodnie jak nie dłużej. Zbrojenie garażu trwało naprawdę dlugo, do tego miałem zalewane równo ze stropem część nadproży - które również musiały być zazbrojone. Myślę, że estymata 3 tygodni jest jak najbardziej na miejscu, ale kwota 20 tyś to już przeginka.

    Co do stali to około pół tony na fundament i z 1,5 na strop. W którymś z postów pisałem chyba dokładnie - ile jakich prętów.

  4. #584

    Domyślnie

    Witam Wszystkich. Znalazłem trochę czasu aby wrzucić parę fotek. Za 2 tygodnie musimy się wprowadzić a jeszcze zostało dużo do zrobienia. Jestem dobrej myśli. Męczące jest ciągłe jeżdżenie na budowę i do mieszkania. Jak będziemy mieszkać już w Party więcej będę mógł zrobić:





































    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  5. #585
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Artur - mega postepy Masz juz przygotowane prawie wszystko co potrzeba na parapetowke (nawet woda w basenie juz sie grzeje - oby nie skonczylo sie jak na "Projekt X"!).

    Skoro mowa o zdjeciu z basenem - masz fajnie ulozona kostke - nie zauwazylem przy niej zadnych obrzezy - jak to zostalo ulozone? Nie rozjedzie sie? Masz moze jakies fotki z etapu ukladania tej kostki?
    Czy wymiary pietra sa zachowane? W sensie czy nie podnosiles przypadkiem scianki kolankowej? Wydaje sie mega wysoko (jesli tak jest 'planowo' to ja juz sie ciesze!)

  6. #586

    Domyślnie

    Kostka jest obłożona zaprawą cementową a na to idzie ziemia. Najtańszy i najlepszy sposób zabezpieczenia kostki. Nie trzeba dawać obrzeży. Co do ścianki kolankowej to jest tak jak w projekcie. Jedyna zmiana to poszerzenie budynku o 1.8m tak więc pokoje u góry + kuchnia i salon są większe.
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  7. #587
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Dzieki za info z kostka, musze pospisywac sobie 'zlote mysli' na przyszlosc
    Co do pokoi - u mnie tez powiekszone, wiec bedzie co sprzatac

  8. #588
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asia_krakowianka

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-389
    Posty
    249

    Domyślnie

    Wow aLien01!!!!! Jak ja marzę o takim etapie !!! Super kolorystyka płytek w łazience

  9. #589
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gumol

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    173

    Domyślnie

    Kasia,

    Jak z Waszym zbrojeniem? Udało się coś wymyśleć?

  10. #590
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    "PWiK (...) uprzejmie informuje, że wydanie warunków technicznych będzie możliwe po zaprojektowaniu sieci wodociągowej na tym obszarze" - no masz Ci los, a miało być tak pięknie

  11. #591
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OSIEK

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    16

    Domyślnie

    Budujemy, budujemy... a u Was idzie jak burza ! Może jak będziemy budować drugi dom to będzie nam łatwiej ?

    Artur miło u Ciebie. Super kolorystyka , w ogrodzie zielono - marzenie!

  12. #592
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    Łukasz u nas kiepsko, nie wiem czy nie poprzestaniemy w tym roku tylko na murach, czekamy na kolejną wycenę pana:/ Jak na razie najniższa kwota robocizny to 12 tys. za cały strop i schody :/ Nie wiem czy do końca roku uda nam się zebrać taką kwotę:/ A też miało być tak pięknie:/ A jak u Was!!

    Artur pięknie u Was, rewelacyjny pomysł z basenem!!! Czekam na kolejne zdjęcia!! Chociaż pomarzę sobie

  13. #593
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asia_krakowianka

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-389
    Posty
    249

    Domyślnie

    Kasia, trzymam kciuki, żebyście znaleźli ekipę, która Wam ten strop porządnie zrobi. Gdybyś mieszkała bliżej poleciłabym Ci naszą ekipę, uwinęli się z tym w 1 tygodniu. U nas nie "odchudzailiśmy" stropu, wręcz chyba dołożyli - wzmocnili belki nośne nad garażem, jedna dodatkowa ukryta belka nad salonem, narożniki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-28 18.25.18.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	50,6 KB
ID:	271066Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-28 18.33.09.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	271067Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-30 18.06.35.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	271068Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-30 18.07.56.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	271069
    A wyszło materiał + robocizna ok 16 tys. Gdyby Ci pomogły dokłądne zdjęcia lub projekt stropu to daj znać.

  14. #594
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    Asiu dzięki za zdjęcia, my już kupiliśmy terriwę na strop więc nie będziemy robić pełnego deskowania zastanawiamy się czy lepej teraz tak zostawić mury do nast. roku czy spróbować ten strop zrobić przed zimą. Niektórzy mówią że lepiej to 1 bo strop będzie narażony ciężar śniegu :/ Zobaczymy

  15. #595
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asia_krakowianka

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-389
    Posty
    249

    Domyślnie

    ok jakoś kojarzyłam, że robicie monolityczny pzdr

  16. #596
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zocha76

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Świdwin
    Kod pocztowy
    78-300
    Posty
    1

    Smile

    Witajcie !
    Jestem w trakcie poszukiwań projektu domu, oglądam setki projektów a i tak powracam do Party. Fajnie, że przez przypadek w zasadzie znalazłam to Forum. Przeczytałam większość z Waszych wpisów. Jest to bardzo pomocne! Pomysły zmian, doradzanie sobie nawzajem , super sprawa! Dzięki Waszym wpisom upewniam się w raz z mężem, że Party to jest to!!! Jedyny problem jest w tym, że przez konserwatora zabytków musi projekt przejść bo działkę mamy w takiej strefie i obawiam się że będzie on dla niego za nowoczesny w wyglądzie.
    Wpisujcie dalej Wasze spostrzeżenia wstawiajcie fotki z przebiegu prac, jeżeli wszystko się uda pozałatwiać to stanę się też właścicielem tego fajnego zgrabnego projektu i zbiegiem czasu i gotowego domu. A jeżeli ten konserwator będzie miał jakieś ale.. to nie wiem co zrobię

  17. #597

    Domyślnie

    Witam Wszystkich

    No to się przeprowadziliśmy w weekend. Ogólnie jesteśmy padnięci tak, że nic nam się nie che robić. Siedzimy na tarasie i popijamy sobie drinki . Poniżej kilka zdjęć z salonu:


    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  18. #598
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asia_krakowianka

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-389
    Posty
    249

    Domyślnie

    GRATULACJE!!! Dopiero się przeprowadziliście, a już tak domowo. Świetna kuchnia!!

  19. #599
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KasiaG77
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gumol Zobacz post
    Kasia,

    Jak z Waszym zbrojeniem? Udało się coś wymyśleć?
    A jednak robimy strop!!!! Udało nam się znaleźć ekipę za 9600!!!! Wchodzą za tydzień!!!!! Kolejny krok do przodu!! Ale się cieszę!!

    Artur pięknie u Was!!

  20. #600
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asia_krakowianka

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-389
    Posty
    249

    Domyślnie

    Super Kasia!!!! oby teraz tylko takie dobre informacje były! Trzymam kciuki!

Strona 30 z 54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony