dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1109

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    ja bym chyba wszystkie wziela jasnoszare a tylko dorobila na ostatniej szafce plyte. ja sie wkleja do boku korpusu. i wez wyjasnij to z wykonawca co by zonka nie bylo
    Jasnoszare? I do wszystkich, drewnianych i białych?
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Conena
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    67
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Oj, dawno nie zaglądałam.
    Schody prześliczne! Muszę pokazać małżowi, niech się wreszcie weźmie za skończenie naszych.

    Jeśli chodzi o kuchnię: zdecydowane NIE lodówkom do zabudowy. Wsadziłam i żałuję, bo jest mniejsza wewnątrz niż nasza stara lodówka, która była gabarytowo sporo mniejsza. Zresztą ktoś mi to wcześniej mówił, ale jakoś nie mogłam sobie wyobrazić o co chodzi i wsadziłam 'bo przecież ładnie będzie wyglądać równa zabudowa'.
    Wnętrze lodówek do zabudowy jest strasznie wąskie. Nasza ma chyba ze 2 m wysokości, ale na moje oko miejsca mniej niż taka ok. 1,5m. Mimo 3 szuflad zamrażarki, to trudno tam coś poupychać - lepsze były dwie duże + tacka na lód (teraz tacki nie mam i lód ciągle się gdzieś wala, trudno zamrozić 'na płask' np. woreczki ze zmiksowanymi malinami). Po prostu niewygodnie, niepraktycznie, za mało miejsca. Choć może ładniej.

    Poza tym zobacz, że w większości projektów kuchni, w których zabudowano jedną ze ścian, to jednak lodówka wystaje tradycyjna. Bądź jakaś super/hiper/z dwoma drzwiami, ale tradycyjna a nie zabudowana.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony