dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 56 z 56
Pokaż wyniki od 1.101 do 1.109 z 1109
  1. #1101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie


  2. #1102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    widoczek jak z katalogu pieknie
    a w ogole to jak sie mieszka? moje pierwsze odczucia to po szalenstwie przeprowadzkowym i zaraz potem kuchniowym, mega spokoj w sercu. zycie jakby fajniejsze sie stalo

  3. #1103
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    dzięki Tarciu.
    mieszka się super, chociaż nie mogę powiedzieć, że taki zupełny spokój nas ogarnął. ciągle widzimy, ile jest jeszcze do zrobienia i ile kasy na to wszystko potrzeba.
    teraz jeszcze wyszły jakieś problemy z dwoma oknami. mąż się tym nie przejmuje, ale mnie nosi. zgłosiłam reklamację, ale to sprawy nie rozwiązało do końca. sama muszę chyba złapać za klucz i podokręcać co trzeba. wilgoć w oknie w łazience przypomina nam o konieczności zakupu rekuperatora. no i tak w kółko coś. zresztą mając w domu trzech facetów nie ma chyba opcji na spokój w sercu, jak to napisałaś. czuję się czasami jak sprzątaczka, łaże za nimi i dre się, że mają po sobie sprzątać. ale to działa tylko przez chwilę. nie rozumieją, o co afery robię.
    no dobra, żebyś nie myślała, że tak mi z nimi źle tylko tyle, że jak to piszą, z innych planet jesteśmy.

    w nocy spadł śnieg, pięknie dookoła się zrobiło. szarość zniknęła. oby tak chwilę było.
    tylko bez większych mrozów, bo przychodzą do nas dwa koty na dokarmianie. i nie wiem, czy one czyjeś, czy bezdomniaki. a jeden wygląda na ciężarną kotkę. więc niech im lepiej za mocno tyłków nie zmrozi.
    oby do wiosny.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  4. #1104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    my, mimo nie bardzo duzej checi zaprzyjazniania sie z kotami postawilismy jedna budke ze styropianu w domku smieciowym. pojemnik styro kupilam w makro za grosze, zrobilam tylko otwor. ale nie widze by kotos tam zamieszkal. za to koty na pewno chodza bo zbieram wytłoczki myszowe. jeden plus ze zalatwily mi kreta i wstretna nornice ryjaca przy najladniejszych roslinach. minus ze poluja tez na ptaki.
    u nas tez bialo i ładnie, widoki z domu przepiekne. wyjezdzam z pracy poza 3 city i wracam do zupelnie innego swiata. moi tez brudza, tony piachu ktore przynosza bialasy, teraz z kolei wszedzie tłuste slady po łapkach (smaruje im opuszki specjalnym kremem do łapek), porysowane panele, gdzies tam lekko pekajacy tynk, nie skonczone poprawki latania dziur na sufitach w lazienkach gdy minal juz ponad rok, to samo z niedoklejona tapeta w sypialni, o powieszeniu zegara, obrazkow, mapy lustra w wiatrolapie to moge sobie pomarzyc. jest sporo do zrobienia ale wylewam na to. nie warto. my ostatnio zamiast sie tak przejmowac odswiezamy znajomosci, zaczynamy bywac a nasz dom stal sie ostatnio domem otwartym i wiesz mi z tym dobrze
    jednak przyznaje bez bicia, ze na poczatku tez sie przejmowalam a teraz mnie to kila

  5. #1105
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    przez nasz dom też przewija się sporo ludzi. znajomi, rodzina, ciągle ktoś wpada. w drugi dzień świąt nie wiadomo skąd zrobiło się nas nagle 15 osób. krzeseł brakowało
    ale rzeczywiście jestem jeszcze na takim etapie, że chciałabym, żeby było ładnie i czysto. chociaż to nie znaczy, że ciągle latam z mopem. znam fajniejsze zajęcia niż sprzątanie zwłaszcza jak mam nowe książki, to mogę nie schodzić z kanapy i wtedy nie widzę bałaganu.
    no, ale za pewne rzeczy pora się wziąć. zasłonki czekają na karnisze, gołe żarówki na lampy, a łazienki na kabiny. i to początek do zrobienia. resztę potem będę planować. na razie odpoczywam feriowo i korzystam z laby.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  6. #1106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cieszę się szalenie, że jesteście już tak naprawdę u SIEBIE Pięknie jest.
    Gratuluję !!! to była długa droga, ale zobacz, jak cudownie się skończyła

    A książka i kanapa, to najlepsze co może się wydarzyć - więc korzystaj ile możesz

    Buziaki przesyłam.

  7. #1107
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dzięki podróżniczko.
    Jeśli nie dotarły do Ciebie jeszcze wieści, to do donoszę, że wiosenny zlot u mnie. Także zaplanuj sobie w kalendarzu wyjazd na Mazury.

    Dobrze, że zrobiłam kilka zimowych zdjęć, bo dziś już wszystko płynie.

  8. #1108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Do Ciebie ZAWSZE
    Choćbym znów miała tym pieprzonym pendolino jechać

    Co prawda na kwiecień planuję mały wyskok, ale nie będzie zbyt długi, więc , nie ma to tamto ja te piękne schody muszę pomacać

  9. #1109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no z mazurow to juz rzut beretem do mnie moze byc pendolinem

Strona 56 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony