dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 56
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 1109
  1. #1021
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Conena
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    67
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    Conena byłam u Ciebie na blogu popodglądać trochę. Nie moge zostawić po sobie komentarza, bo mi nie przyjmuje, jako anonimowy. Napisałam się i nic.
    Wyczytałam, że kocią mamą zostałaś wesoło masz z taką gromadką. Ja swojej ciągle obiecuję, że po przeprowadzce nie wpuszczę jej na noc do domu, to siè może w końcu wyśpię. Prawie co noc miauczy, żeby ją na balkon wypuścić, a jak wstanę to spietnicza do kuchni.
    Podziwiam Twój ogród. Bardzo ładnie zrobiło sie dookoła Waszego Berlina.
    Pooglądałam sobie zasłonki i schody, bo ostatnio nad tym dumam. Ale to może za chwilę napiszę

    Sprawdziłam jak to jest z komentarzami. Z ustawień wynika, że powinien przyjmować anonimowe. Nie wiem czemu tak się zachowuje.
    Trochę pogrzebałam, to może będzie lepiej.
    Jeśli chodzi o kota, to mam to szczęście, że nie miauczy. Cichutko siada pod drzwiami i czeka. Choć trochę mam wrażenie, że oddziałuje na mnie mentalnie, bo w nocy jak przychodzi to budzę się natychmiast. Może za głośno tupie? Fajnie mieć jakieś futro do wygłaskania.

    Jak widzę, to jesteście na etapie, gdy budowa już zaczyna przypominać dom. Oj, to było przyjemne, gdy już podłoga zrobiona, ściany pomalowane i można było żyrandol i zasłonki powiesić. Jakoś tak od razu domowo się robiło, choć przecież pomieszczenie praktycznie puste, a nawet za ścianą ciągle budowa. Ja też jestem za tym, żeby lampę, choćby najtańszą powiesić. Gdy wprowadzaliśmy się do mieszkania w nowym bloku, to w wielu miejscach takie druty z żarówkami straszyły jeszcze długo po wprowadzeniu się. Jednak teraz efekt jest taki, że prawie wszędzie mamy te Ikeowe papierowe kulki. Ale dobre i to.
    Kolor szary jest teraz ciągle modny, choć pewnie trzeba uważać, aby nie przesadzić. Granatowa ściana też jest piękna. Na początku bałam się narzucać jakieś kolory i - jak wiesz - wszystko mamy białe, z wyjątkiem jasnych szarości (podłoga, zasłony) lub drewnianych i niby-drewnianych elementów (okna, podłoga na górze). Ciekawa jestem co u Was wyjdzie. Jak wnętrza 'ubierzecie'. U nas już czas na malowanie - dwa lata w końcu stuknęło. Chętnie popatrzę na jakieś inspiracje

    Do zamieszkania pewnie potrzebujecie jednej łazienki, kuchni i stołu. Wszystko ponad to luksus którym obrasta się jakoś dziwnie szybko.

    A, i jeszcze mam prośbę o zdjęcie z widokiem przez duże okna. Ciekawam jakie 'obrazy' sobie w nich stworzycie. Ciągle mnie w tym domu urzeka to, że wzrok nie zatrzymuje się na ścianach, tylko wędruje w dal. Z tego powodu nie mamy żadnej firanki. Również przyjemnie wygląda wtedy wnętrze domu z ogródka. Siedzisz sobie np. po zmierzchu, w środku światło, rodzina, życie się toczy. Pewnie nie potrafię opisać wrażeń, które siedzą mi w głowie.

  2. #1022
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Conena
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    67
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wow! Widoki z okien piękne.
    I takie dalekie...
    Mi z każdej strony sąsiedzi zasłaniają, a jedyny, który mam dalej to w stronę drogi. Choć i tak go lubię. Szkoda, że też mi go zabudują.
    Pytanie, czy tego słupa dałoby się pozbyć? Wygląda na jakiś zwykły telefoniczny. I czy te rozległe widoki takie zostaną?
    Ciekawe będzie ujęcie w ramy tak dalekiej perspektywy.
    A że Wasza działka jest długa, to można mieć naprawdę fajne różne ujęcia i na różnych poziomach. Niektórzy pewnie spadek na działce uznają za wadę, ale - jeśli czytałaś co u mnie napisałam - to wg mnie ma dużo plusów, choć wymaga sporych nakładów pracy i pieniędzy. Np. zrobienie kilku tarasów o różnych funkcjach. Grunt to dobry projekt, który ładnie ujmie i tę perspektywę i podzieli przestrzeń. Pięknie będzie.

  3. #1023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    o wlasnie zapomnialam sie wpisac, ze bardzo duzy progres poczyniliscie. niedługo wprowadzka. nachyły sa super

  4. #1024
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    dzięki za skomplementowanie widoków
    przez najbliższy czas nic nie powinno się zmienić. to grunty rolne i w dodatku w sąsiedztwie otuliny parku. na naszej działce dostaliśmy warunki zabudowy tylko na część, reszta dalej rolna i tak raczej już zostanie. nie ma dalej wysuniętych zabudowań.
    słup jest z prądem. może najlepiej nie wygląda, ale już się przyzwyczailiśmy i nie zwracamy na niego uwagi. posadziłam jesienią pod nim winobluszcz pieciolistkowy. muszę sprawdzić, czy nie zmarzł. jak go oplącze, to nie będzie tak straszył.
    nachyły są u nas ok, bo teren bardzo podmokły. mnóstwo ludzi ma wodę w piwnicy. my nie mamy piwnicy, ale i tak cała woda spływa w niższe partie.
    co do tarasów i murków, to na razie nie planuję. nie mam na to przewidzianego budżetu. przez jakiś czas bedzie musiało być naturalnie. a później zobaczymy. jak już będziemy mieszkać, to stopniowo będę przekształcać tą moją łąkę w ogród.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    i bardzo dobrze, najwazniejsze byscie zamieszkali a jak juz sie mieszka to i lawiej cos przy domu zrobic tak na codzień

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    aa i dostałam od zaprzyjaźnionej forumowiczki przesyłkę - zasłonki z Ikei (oczywiście szare). dzięki agalind <cmok>
    Nie ma za co Trochę na nie czekałaś

    Dziewczyny maja rację, widoki piękne i dobrze, że takie pozostaną. To kiedy będzie można przysiąść na parapecie?

    Schody pogłaskane?

  7. #1027
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Aga na parapecie można już siadać. Zapraszam
    A zasłonki i tak jeszcze muszą chwilę poczekać na zawieszenie.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Bry, przyszłam powiedzieć i buziaka zostawić

  9. #1029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a ja czekam na obiecane zdjecia

  10. #1030
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    malka wszelki duch (zwłaszcza patrząc na godzinę, o której się wpisywałaś).
    też Cię mocno ściskam i buziakuję i mam nadzieję, że potwierdziłaś przybycie w okolice stolicy tydzień po świętach. już się nie mogę doczekać spotkania z Wami.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  11. #1031
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Tarcia, żebyś wiedziała, jakiego my mamy pecha z tymi schodami.
    właściwie już są, nawet bardzo ładne (wg mnie oczywiście ), ale już 4 razy na montaż przyjeżdżali i za każdym razem coś nie gra. za pierwszym razem, barierki zabrali do poprawy, bo coś tam nie pasowało, potem zamontowali, ale się okazało, że jedną w drugą stronę poprawili, czyli jeszcze bardziej rozjechali się z wymiarem, wczoraj zamontowali już tą brakującą, to jedna szyba do niej nie pasowała (dziś mają ją przywieźć) i jeszcze po drodze pękł jeden stopień w miejscu mocowania, to musieli wymieniać. niezła jazda. już się nawet nie denerwuję.
    zdjęcia najwcześniej w piątek zrobię (o ile wszystko już będzie gotowe), bo dziś i jutro nie mogę jechać na budowę.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    zdjęcia najwcześniej w piątek zrobię (o ile wszystko już będzie gotowe), bo dziś i jutro nie mogę jechać na budowę.
    To ja zajmuje już miejsce

  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ale niech bedzie duzo tych zdjec

  14. #1034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    ;o
    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    malka wszelki duch (zwłaszcza patrząc na godzinę, o której się wpisywałaś).
    też Cię mocno ściskam i buziakuję i mam nadzieję, że potwierdziłaś przybycie w okolice stolicy tydzień po świętach. już się nie mogę doczekać spotkania z Wami.
    ?????


  15. #1035
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Malka nie mów, że nic nie wiesz. Nie może Cię nie być.
    Wiem, że majowkę u Tar planujesz, ale my tez Cię pragniemy.
    Zjaw się w kawiarni.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  16. #1036
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Postaram się dziś coś pstryknąć. Chociaż schody bez jednej szyby, bo chyba w pon dopiero dotrze. Muszę je okleić kartonami, bo juz widziałam rysę na stopniu. Wszyscy łażą w butach, to tak jest. Na płytki też chyba jakieś szmaty poukładam.
    W sobotę przyjedzie pan z projektem kuchni, ale sie cieszę.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    Malka nie mów, że nic nie wiesz. Nie może Cię nie być.
    Wiem, że majowkę u Tar planujesz, ale my tez Cię pragniemy.
    Zjaw się w kawiarni.
    majowka jes niepodważalna

  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    Postaram się dziś coś pstryknąć. Chociaż schody bez jednej szyby, bo chyba w pon dopiero dotrze. Muszę je okleić kartonami, bo juz widziałam rysę na stopniu. Wszyscy łażą w butach, to tak jest. Na płytki też chyba jakieś szmaty poukładam.
    W sobotę przyjedzie pan z projektem kuchni, ale sie cieszę.
    zakladaj te kartony i to jak najszybciej, w naszym pierwszym domu mialam biale schody byly strasznie pozdzierane az plakac sie chcialo, bo tyle kasy i tak zniszczone

  19. #1039
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Talking

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    majowka jes niepodważalna
    Kwietniówka też
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  20. #1040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    siem dogadujcie


    z ilosci fot jestem molto niezadowolona, tylko 5???? jaja se robisz
    ale schody bardzo ladne i inne, super. az chcialoby sie reszte zobaczyc czy z kuchni widac schody? albo kuchnie ze schodow? nie chcialabys dolnych szafek zblizonych do wzoru i kolorystyki schodow? takie powtorzenie
    tez mam ospele tyle ze sonaty, tanie, ladne i duzy wybor. no i ogolnodostepne w razie gdyby nie taka ilosc sie kupilo bo w leroy mozna dokupic.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 03-04-2017 o 19:10

Strona 52 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony