dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Proponowanie wakacji

    Witajcie, pytanie z innej beczki. Gdzie polecacie spędzić wakacje, lub urlop 2-3 dniowy. Spa z masażami, solankami to dobry wybór? :spam Może lepszy będzie zwykły hotel z basenem? Ciężki wybór, nigdy nie byłem w spa i nie wiem czy warto?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-03-2018 o 19:54 Powód: link reklamowy.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a w Spa basenu nie ma?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    czekaj ... obstawiam że chodzi o jeden hotel w Zakopanym.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    No i trafiłeś
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    gdzieś wcięło mojego posta. Drodzy Moderatorzy - proszę NIE kasować tego tematu.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    W tym temacie nie ma skasowanych postów. Specjalnie zostawiłem część linku - bo to tylko pozycjoner stron. Najgorsze jest to, że on nie czyta a działa tylko z automatu. Post, reedycja po kilku tygodniach i... ban
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    i znowu technika, nawet nie ma jak pogadać, obsobaczyć za spam i zaśmiecanie itd...

    A co do spa, dojrzewam do pomysłu. Ale mam problem. Bo jeżeli po półgodzinnym siedzeniu u fryzjera i gadaniu o d.. maryni mam dość i mam chęć uciekać z niedosuszoną głowa, to jak bym wytrzymała 3 dni takiego small talk? Trudno czytać książkę w basenie z solanką. Pewnie nie pojadę do spa.. buu..

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Udajesz się tam, gdzie woda szmaragdowa a owoce słońca wożą przyczepami jak u nas wungiel na wsi. Cicha zatoczka, woda po szyje, czas na lądzie biegnie inaczej a pośpiech widzisz tylko na białych kreskach na niebie identyfikowanych na flightradar.com... Tam za ośmiorniczki nikt nie podsłuchuje i nie op...... . I nie muszą to zaraz być Malediwy czy Seszele. Podobno wystarczy godzina lotu z hakiem, choć jak preferowałem drogę lądową

  9. #9

    Domyślnie

    Myślę, że na tak krótki pobyt warto zainwestować w jakieś zabiegi SPA. My z żoną zawsze wykupujemy sobie jakiś pakiecik.
    Reklama na FM jest płatna

  10. #10

    Domyślnie

    Jeśli SPA to tylko i wyłącznie Biały Kamień w Dunajcu. Uwielbiam to miejsce.

    ____

    [reklama na forum jest płatna]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-06-2018 o 21:53

  11. #11

    Domyślnie

    Ja najbardziej w wakacje lubię wyprawy w góry. Nic tak nie relaksuje, jak czas spędzony na świeżym powietrzu i możliwość odstresowania się od codziennych problemów i pracy - po prostu bezcenna. A co do kwestii finansowej, nie jest aż tak drogo, jeżeli wie się, gdzie się za tym zakręcić i ma się coś sprawdzonego. Polskie góry jak najbardziej polecam, nie tylko w sezonie.

  12. #12

    Domyślnie

    Polecam Arlamow i Marine Hotel w Kolobrzegu- Byłam tu i tu. Ale chyba jednak Arlamow wygrywa swietny jest ten basen i jacuzi podgrzewane na dworze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony