dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 418 z 437
Pokaż wyniki od 8.341 do 8.360 z 8732
  1. #8341

    Domyślnie

    Coś włoskiego...


  2. #8342

    Domyślnie

    Piękny poranek..


  3. #8343

    Domyślnie

    Coś słodkiego? Na bazie kruchych babeczek różne nadzienia z owocami... widziałem w Rimini specjalne maszynki elektryczne do pieczenia kruchych babeczek..


  4. #8344

    Domyślnie

    To typowe śniadanie w Italii zwane ... la colazione czyli kawa i coś słodkiego zazwyczaj zjedzone szybko na stojąco w barze. Koszt: kawa 1.10 euro, coś słodkiego od 1 euro.


  5. #8345

    Domyślnie

    Na obiad... pasta czyli makaron z owocami morza - danie dość powszechne ..


  6. #8346

    Domyślnie

    Niektórzy myślą, że jak włożą na głowę ciasną czapkę, to zaraz zaliczą ich do umysłów ścisłych.

  7. #8347

    Domyślnie

    W odpowiedzi na zarzuty Trumpa, że napływ imigrantów zaszkodził Szwecji, wkurzeni Szwedzi wypowiedzieli Trumpowi dżihad.

  8. #8348

    Domyślnie

    Ludzie bez końca mogą patrzeć na płynącą wodę, niemniej jednak ci, którzy mają założony licznik, patrzą inaczej.

  9. #8349

    Domyślnie

    Przeciętny Amerykanin zdaje sobie sprawę z istnienia Europy. Wie, że gdzieś tam jest, ma swoją górę i swój dół, whatever... A ci durni Europejczycy z uporem dzielą Amerykę na Północną i Południową...

  10. #8350

    Domyślnie

    Najnowsze badania wykazują, że trzech na dziesięciu Polaków żyje w stresie... Pozostałych siedmiu - w Londynie.

  11. #8351

    Domyślnie

    Dino ale się uśmiałam... no, uwielbiam Twoje poczucie humoru... I jeszcze apetyczne zdjęcia z Włoch... mmmmm..... Jak tylko wrócę do szybkiego Internetu to też coś przygotuję! Bój się!

  12. #8352

    Domyślnie

    Zginęli 27 maja w lawinie podczas wyprawy na Mount Everest
    Mirosław "Falco" Dąsal , Andrzej Heinrich, Eugeniusz Chrobak, Mirosław Gardzielewski i Wacław Otręba....

    Tak.. pamiętam tą tragedię.. większej nawet czarny dzień na K2 nie był aż tak ponury... Chrobak...pierwszy zdobywca jednego z wierzchołków Khanjengungi.
    Nieodżałowany Artur Hajzer zorganizował akcję ratunkową z Katmandu... uratował Andrzeja Marciniaka, ale ociemniałego od ślepoty śnieżnej ...
    Andrzej Heinrich też jako pierwszy stanął na Khangenjundze...

    Ostatnio edytowane przez dino49 ; 29-05-2017 o 19:39

  13. #8353

    Domyślnie

    Taką wiadomość w skrzynce mailowej otrzymałem..

    Proszę przekazać swoją rodzinę i przyjaciół ... !!!

    Ludzie otrzymują * połączenia z *
    +375602605281,
    +37127913091
    +37178565072
    +56322553736
    +37052529259
    +255901130460
    Lub dowolnej liczbie zaczynając od
    +375,
    +371 numer
    +381
    Jeden pierścień i odłożyć słuchawkę.* Jeśli zadzwonisz, mogą skopiować listę kontaktów w 3sec *
    Jeśli w telefonie masz dane bankowe lub karty kredytowe, mogą też skopiować dane

    +375 pochodzi z Białorusi.
    +371 jest kodem dla Lativa.
    +381 Serbia
    + 563- Valparaiso
    + 370- Wilno
    + 255 - Tanzania
    Te zaproszenia mogą być objęte ISIS
    * Nie odpowiadaj *
    Lub * Zadzwoń *.

    * Ponadto, nie naciskaj *
    * # 90 lub # 09 * w telefonie komórkowym, gdy ktoś zadzwonił.* To nowa sztuczka terroryzmów, aby uzyskać dostęp do karty SIM. * Wykonywanie połączeń kosztem twojej odpowiedzialności i ujęcie za przestępcę.

    * Przekaż tę wiadomość * do jak największej liczby przyjaciół, jak można ją zatrzymać.
    Ostatnio edytowane przez dino49 ; 29-05-2017 o 21:16

  14. #8354

    Domyślnie

    Nowy sposób to taki, że odbierasz, słyszysz jakis szum i ktoś się po sekundzie rozłącza. oddzwaniasz i już jest kicha, bo to zazwyczaj jakieś pąłtne połączenie. Najlepiej blokowac te numery na telefonie.

  15. #8355
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał igor89 Zobacz post
    Od lat...hehe no i co z tego??!!! To że coś było i jest, nie znaczy że "ma być" i będzie dalej. Piszesz jak mój 70-letni ojciec, który mentalnie się zatrzymał w PRL-u i też twierdzi że nic się nie zmieni, bo "stary porządek" będzie trwał wiecznie. Otóż nie! PE już ma w planach wprowadzić zakaz produkcji Diesli w samochodach do 2025 i ja im PIERWSZY będę winszować. Były żarówki, były spłuczki, były odkurzacze...co tam jeszcze. Czas na śmierdzące i wyjące spalinówy w ogrodach za płotem!

    Co do tego mają diesle nie wiem, ale skoro tak bardzo chcesz zmian bądź zmianą, domagaj się jej zamiast narzekać.
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  16. #8356

    Domyślnie

    Niezwykłej urody kopalnia soli, Ramonte, Sycylia














  17. #8357

    Domyślnie

    Wyspy Marshalla



  18. #8358

    Domyślnie

    Malediwy


  19. #8359

    Domyślnie

    Pora na bikini

    Jakie jest NAJSŁYNNIEJSZE bikini w historii? Z całą pewnością to, w którym w 1953 roku pojawiła się w Cannes młodziutka Brigitte Bardot.
    To był szok, bo w miejscach publicznych wolno było się wówczas pokazywać wyłącznie w jednoczęściowych kostiumach.



    Nazwa kostium nawiązywała do Atolu Bikini, gdzie testowano broń jądrową i wrażenia, jakie budziła śmiałość nowego kostiumu w odkrywaniu ciała kobiecego

  20. #8360
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Niezwykłej urody kopalnia soli, Ramonte, Sycylia
    Przepiękne połączenie kunsztu natury i człowieka
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

Strona 418 z 437

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony