dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 423 z 437
Pokaż wyniki od 8.441 do 8.460 z 8732
  1. #8441

    Domyślnie

    W podlaskich lasach grzybów na razie jak na lekarstwo, ale za to obrodziło ... poziomkami!

    Aż las poczerwieniał!




  2. #8442

    Domyślnie

    Będąc na Podlasiu warto wiedzieć, że 1 lipca, w Supraślu rozpoczyna się pierwsza w historii odsłona Podlasie Slow Fest - najdłuższego w Polsce festiwalu interdyscyplinarnego realizującego idee ruchu slow i kontaktu ze sztuką w otoczeniu natury. Potrwa 2.5 miesiąca.
    Za pokazy filmowe odpowiada sam Gutek Film!

    Dla mnie ogromnie ważna jest warstwa muzyczna festiwalu. Jednym bowiem z gości, 10 sierpnia będzie Vladisvar Nadishana , niezwkły multiinstrumentalista, muzyk słynący z odkrycia zapomnianych dla świata instrumentów, a razem z Davidem Kuckhermannem tworzący duet mistrzowsko grający na hangu! Ich muzyka inspirowana jest starożytną kulturą Khuzebar z południa Syberii.


  3. #8443

    Domyślnie

    Pora wracać do Warszawy na ostatni w ten weekend wieczór ze street foodem na Nocnym Markecie. Świetne miejsce na gastronomicznej mapie stolicy! Pod gwiazdami, w miejscu starego Dworca Głównego można spróbować kuchni z wielu zakątków świata.



    Skusiłam się na przysmak z Azji.

    A wy co tam porabiacie? Cicho na weekendowych aż w uszach dzwoni!


  4. #8444

    Domyślnie

    Upijam się.... uwielbiam, gdy świat kręci się wokół mnie.

  5. #8445

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Skusiłam się na przysmak z Azji.

    O jasny gwint... roboki jesz? To chyba larwy jedwabnika?
    Słyszałem, że w Belgii jedzą białe tłuste gąsienice smażone w tłuszczu... prawdopodobne gąsienice z kory drzewnej.

  6. #8446

    Domyślnie

    Brawooo Dino!!!

    Uwielbiam kuchnię wietnamską, a na jednym ze stanowisk znajoma Wietnamka kusiła taką przekąską, więc...

    Ale że i Belgii takim rarytasami się raczą???

  7. #8447

    Domyślnie

    Cytat Napisał dino49 Zobacz post
    Upijam się.... uwielbiam, gdy świat kręci się wokół mnie
    Alkohol jest nieustającym dowodem, że pan Bóg nas kocha i lubi widzieć nas szczęśliwymi!

    No to na zdrowie! Jeden kieliszek i mnie nie zaszkodzi


  8. #8448
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    To jednak prawda, że nie ma nic bardziej pociągającego dla mężczyzn (i jednocześnie irytującego dla kobiet ) niż kobieca kobieta!

    Działa to oczywiście w obu płciach

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    A muzyką gładko wprowadziłeś nas w letnie klimaty. Jak przystało na wczorajszy pierwszy dzień lata!

    Dzisiejszy zachód słońca przypomniał mi taki utwór

    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  9. #8449
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Video, którego oglądalność po raz pierwszy w historii YTuby przekroczyła 2 miliardy!

    DESPACITO!

    Wynik zacny i pokrzepiający, bo pomimo trucizny poprawności przeróżnych, i promowania nienormalności jednak nadal najbardziej popularne są kobiece kobiety i męscy mężczyźni
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  10. #8450

  11. #8451

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Brawooo Dino!!!

    Uwielbiam kuchnię wietnamską, a na jednym ze stanowisk znajoma Wietnamka kusiła taką przekąską, więc...
    Lubię oglądać program Galileo w TV4, leciał właśnie film na temat jedwabników, toteż skojarzyłem ciemne paski u larw, ponoć mają dużo proteiny.... pomocne przy diecie odchudzającej!
    Ostatnio edytowane przez dino49 ; 27-06-2017 o 20:01

  12. #8452

    Domyślnie

    Co za wspaniałe uczucie, kiedy można pozbyć się niektórych ludzi ... można oddychać świeżym powietrzem .... jak kiedy przychodzi wiosna i zabiera wszystko zimnem i złą zimę.


  13. #8453

    Domyślnie

    Wielka Brytania chce wrócić do EU. Zorientowali się, że nie będą już mogli występować w Eurowizji.

  14. #8454

    Domyślnie

    Nigdy nie osądzajcie człowieka według jego przyjaciół. Judasz miał całkiem porządnych kumpli...

  15. #8455

    Domyślnie

    Mieszkanka Indii urodziła pierwsze dziecko w wieku 72 lat. No co.... pożyła dla siebie, to może teraz rodzić.

  16. #8456

    Domyślnie

    – A czemu ty się nie golisz?
    – Bo nie mam kobiety dla której musiałbym się golić.
    – A dla siebie?
    – A dla siebie piwo kupuję

  17. #8457
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał dino49 Zobacz post
    Przepiękne..
    Podobnie piękne widoki są na Rusinowej Polanie tylko śpiewaków nie spotkałem
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  18. #8458

    Domyślnie

    Cytat Napisał dino49 Zobacz post
    Lubię oglądać program Galileo w TV4, leciał właśnie film na temat jedwabników, toteż skojarzyłem ciemne paski u larw, ponoć mają dużo proteiny.... pomocne przy diecie odchudzającej
    No super! O właściwościach odchudzających nie słyszałam, ale to logiczne skoro są bogate w proteiny. Trzeba będzie zamówić u Linh większy woreczek tego dobra

    Będąc przy białku i kuchni Azii Południowo-Wschodniej słyszałeś o takim apetycznym daniu?

    Balut - przysmak kuchni Wietnamu i chyba narodowe danie Filipin





    Prawdziwy afrodyzjak! Danie mięsno-jajeczne, zanurzone w pysznym rosołku! Czyste proteny, a jaki smaaak...

  19. #8459

    Domyślnie

    Pamiętacie świetny horror sci-fi Obcy 8-pasażer Nostromo?




    Obcy naprawdę istnieje!



    A raczej istniały. Dwa gatunki niezwykłych istot, które żyły na dnie oceanów 300 milionów lat temu, były inspiracją dla Hansa Rudlfa Gingera do stworzenia Obcego.




  20. #8460

    Domyślnie

    Pozostajemy w kręgach sci-fi

    Wiosną tego roku, na pustyni Nazca w Peru znaleziono zmumifikowaną istotę posiadająca jedynie 3 palce u rąk i nóg.

    Czy to prymitywny człowiek z deformacją umyślną lub rozwojową, czy też niezaprzeczalny dowód istnienia gatunku innego niż człowiek?







    Pewnie, że to Obcy! Ktoś przecież musiał korzystać z tych pasów startowych w Nazca!


Strona 423 z 437

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony