dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Mam dach pokryty dachówką bitumiczną firmy GLOBE. Przecieka przy każdym deszczu. Trzech niezależnych dekarzy stwierdziło prawidłowe wykonanie i brak widocznych uszkodzeń pokrycia. Co może być przyczyną nieszczelności i jak je usunąć.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    jestem w trakcie wyboru pokrycia na dach po wielu kłótnich mąż zrezygnował z gontów ponieważ moja koleżanka z pracy ma to pokrycie i klnie na czym świat stoi. Z ust fachowca usłyszała, że każdy gwóźdź czyli w przypadku gontów papniak robi niezłą drogę dla wody. Napewno masz gwarancję na wykonanie pokrycia i możesz żądać naprawy od wykonawcy.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam dachówkę bitumiczną ( do obejrzenia na http://www.bachus.com.pl - to ten budynek z kolektorami w Grodzisku Mazowieckim ) i żadnego przeciekania nie stwierdziłem , dachówka była dobrej firmy , pod spodem w połowie pokryta masą samowulkanizujacą , może dlatego jest ok , niektóre polskie mają tylko wąskie paski z masą samowulkanizującą .
    Piotrek

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: piotrek dnia 2002-08-08 15:11 ]</font>

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony