dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 41
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 814
  1. #761

  2. #762
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Jaki niuniuś

  3. #763

  4. #764

    Domyślnie

    Wszystkim kochanym Forumowiczkom i Forumowiczom życzę:

    W koszyku - obfitości,
    w serduszku - miłości,
    w jajkach - niespodzianek,
    w Dyngusa – wody dzbanek.


  5. #765

    Domyślnie

    Tobie i Twojej rodzince....



    a przy okazji.... jak jadalnia?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0792.jpg
Wyświetleń:	7119
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	311464  

  6. #766

    Domyślnie

    Przestój w domu.... ale, ale.... skoro przestój w domu to gdzie indziej do przodu i tu muszę się pochwalić
    Udało nam się ukończyć i wydać 3 naszą płytę autorską.... w Wielki Piątek jechaliśmy po nie do wydawcy .... no i mam ją w rekach

    A oto ona


  7. #767

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    i tu muszę się pochwalić
    Udało nam się ukończyć i wydać 3 naszą płytę autorską....
    GRATULACJE!!!!

    Aisa, widzę, że zaglądnęłaś do mnie wczoraj, ale twój post jest pusty
    pierwszy raz mi się zdarzyło, że nie widzę, co kto napisał

  8. #768

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    GRATULACJE!!!!
    Dziękujemy :*

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    ....Aisa, widzę, że zaglądnęłaś do mnie wczoraj, ale twój post jest pusty
    pierwszy raz mi się zdarzyło, że nie widzę, co kto napisał
    Już poprawiłam.... to właśnie ta buźka była ale gdzieś ją wywiało....


    A teraz moje stadko poświątecznie











    I zajączek w sypialni






  9. #769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    To już go nie wywalisz z tego łóżka. Uznał je za swoje. Wiem to z doświadczenia.

  10. #770

    Domyślnie

    No i fajnie On tak słodko śpi, że zakochać się można .... i niech sobie śpi hihi i leży i w ogóle niech sierść zostawia.... i gryzie, i szarpie.....

  11. #771

    Domyślnie

    witam
    nowego członka rodziny gratuluję... widzę, że ma specjalne względy

    a co do jadalni....
    ona ma naprawdę potencjał!! to wielki, przestronny pokój... (do pozazdroszczenia! ) tylko taki trochę "pusty"







    Cytat Napisał aisa
    Problem w tym, że meble są w miarę nowe dlatego, że całość miałam w tym stylu ale w czasie remontu rodziły sie kolejne pomysły i kolejne, a że kobieta zmienną jest to wyszło jak wyszło.
    te meble wcale nie są takie tragiczne... nie przesadzaj...
    rozumiem, że z tym bordowym kolorem też nie bardzo chcesz się rozstać?
    trochę to bordo się tu narzuca...
    tragedii nie ma
    wystarczy trochę zapełnić ściany, bo wiadomo, że jak to w jadalni... stół będzie grał pierwsze skrzypce...

    nie wiem na jakie zmiany jesteś gotowa, dlatego na razie nic nie piszę więcej, ale jakieś pomysły przyszły mi do głowy

  12. #772

    Domyślnie

    Ten bordo to nie bordo tylko ceglasty i jak najbardziej do zmiany oprócz, niestety, tapicerki stołków.... zasłony już ściągnięte i kupione szare. Ściany do przemalowania na, chyba też, jasny szary. Chce postawić na komodzie kilka większych rzeczy w bieli zamiast parunastu mniejszych, może jakaś lampa, wazon .... nie wiem co uda mi się zdobyć Najchętniej wymieniłabym też lampy sufitowe ale to dzieło mojego mężusia więc no ..... sama rozumiesz.... no chyba, że jakoś sensownie wytłumaczę potrzebę zmian ... no i nowe nie będą kosztowały majątku. Tak bym to widziała mniej więcej..... teraz słucham Ciebie

  13. #773

    Domyślnie

    przepraszam za to bordo....
    co do kolorów... możesz dać jakiś szarobeż, który spasuje z brązami i zasłonami, które kupiłaś... nie wiem jak wpasują się w to te większe rzeczy w bieli... czy nie będzie za dużo szczęścia na raz
    a co do moich pomysłów
    pomyślałam sobie, że ścianę za komodą można wytapetować... dać tapecie ograniczenie z przyklejonych listewek styropianowych pomalowanych w kolorze ścian, a środek wypełnić pasującą tapetą...
    coś jak tu tylko nie w tych kolorach



    na jej tle ustawić komodę i nad nią albo lustro, albo ramki, albo już nic... wtedy na komodzie jakaś ładna lampa, albo nawet dwie jednakowe po bokach symetrycznie... zegar bym wtedy przestawiła w inny kąt... zrobi się moim zdaniem przytulniej

    tam gdzie sprzęt... jest fajne miejsce na kilka jednakowych dużych ram... w środku mogą być wasze zdjęcia z koncertów (ale albo czarno białe, albo wywołane w sepii i nie dużych rozmiarów, tylko w passe-partout), albo grafiki np. z instrumentami, albo po prostu nuty





    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1421.JPG
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	72,4 KB
ID:	325501

    jakiś fajny kwiatek w dużej donicy, albo stojąca, prosta lampa....

    z lampą sufitową to chyba najmniejszy problem... wydaje mi się, że żyrandol lepiej by się wpasował, bo ta wg mnie wisi za blisko sufitu...
    w LM są białe i czarne... mniejsze i większe i w normalnych cenach...

    z krzesłami nic nie zrobisz... mogłabyś jedynie założyć im pokrowce.. ale może obronią się w nowym wnętrzu... na razie jest pustawo i to one są w centrum "zainteresowania".. może wystarczy odciągnąć od nich uwagę

    no to pewnie ci namieszałam...
    w ogóle nie musisz mnie słuchać
    ciężko jest znaleźć fajne inspiracje na klasyczną jadalnię

  14. #774

  15. #775

    Domyślnie

    Witam się w Twoim wątku Aisa, przywiedziona tropem Catti
    Ależ Ty masz ogromną jadalnię!! I jaki potencjał
    Z inspiracji Catti wybieram, rzecz jasna, tę z ogromnym lustrem, jako najbliższej sercu memu Ale pozostałe też piękne Lustro koniecznie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Klasyczna_jadalnia-w-kamienicy.jpg
Wyświetleń:	1027
Rozmiar:	77,3 KB
ID:	325585

    Czemu wymiana tapicerki w krzesłach odpada?

    Ale Catti najpewniej ma rację, że przy nowym kolorze ścian, zasłon itd. obronią się ze swym pokryciem znakomicie Wrzucisz, gdzieniegdzie ceglany akcencik i będzie super

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	The-dining-room-is-beautiful-and-has-the-form-of-a-round-table-with-four-Chair-classical-forms-i.jpg
Wyświetleń:	1024
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	325588
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 27-07-2015 o 10:58

  16. #776
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Zobaczcie, że na tym zdjęciu z pięknym lustrem też jest czerwona tapicerka na krzesłach i wygląda świetnie.

    Tylko teraz to wszystko tak strasznie razi, bo kolory są z tej samej palety kolorystycznej, jest za czerwono.

  17. #777
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Zobaczcie, że na tym zdjęciu z pięknym lustrem też jest czerwona tapicerka na krzesłach i wygląda świetnie.

    Tylko teraz to wszystko tak strasznie razi, bo kolory są z tej samej palety kolorystycznej, jest za czerwono.
    ooo tak, chyba bym zaczęła od usunięcia czerownych/bordowych dodatków - zasłon, i bieżnika, wprowadzila inne kolor Dołozyla jakieś ramy i zmieniła jesli sie da lampe bo ginie,a mogla by byc super ozdoba tej pieknej rozmiarowo przestzrenii

  18. #778

    Domyślnie

    Aisa, skoro lampa to dzieło Męża, to może wystarczy jej wymienić abażury? Na bardziej pokaźne i szykowne? Jeżeli będą wysokie i z większą średnicą, to od razu całość będzie bardziej widoczna i dekoracyjna. Wystarczą materiałowe, z klasycznym wzorem, coś jak to (tyle, że tu wzór jest metalowy )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa.jpg
Wyświetleń:	1016
Rozmiar:	2,8 KB
ID:	325595Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa1.jpg
Wyświetleń:	1017
Rozmiar:	12,9 KB
ID:	325596

  19. #779
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    aallleeee apetyczne lampy

  20. #780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    A ja bym te krzesła ubrała w jakieś lnianopodobne pokrowce. Albo nawet wzorzyste, zależy od reszty wystroju.

Strona 39 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony