dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 41
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 814
  1. #361

    Domyślnie

    A wczoraj razem z mężusiem zaszaleliśmy..... po ostatnich upalnych dniach postanowiliśmy założyć klimatyzacje do salonu.... tam najczęściej siedzimy.... a że mamy znajomego, który się tym bawi.......

    Voilà


  2. #362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Oooooooooo, no proszę jaki nabytek.

    Ciekawe, jak się będzie sprawował. Ja to mam zawsze problem, jak przebywam za długo w klimatyzowanych pomieszczeniach. Gardło mnie boli....

  3. #363

    Domyślnie

    A ja nie wiem, bo na dłużej nigdzie nie byłam ale wydaje mi się że jeśli nie będziemy przesadzać z różnicą pomiędzy tym co na dworze a tym co w domu to powinno być OK

  4. #364

    Domyślnie

    Wiadomości z dziś :

    Kilkanaście dni temu w tesco kupiłam 2 bukowe, rozkładane krzesełka na balkon. Jako, że pogoda była, grzecznie mówiąc do bani, dopiero dziś udało mi się je zaolejować...

    A tak wyglądają w trakcie schnięcia



    krzesło z prawej strony jest zaolejowane 2x... to z lewej raz.... jutro machnę jeszcze raz i będzie gotowe

  5. #365
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    fajne krzesełka a stolik gdzie???
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  6. #366

    Domyślnie

    Stoliki mam dwa.... ale małe rozkładam je w zależności od ilości chętnych na kawę Oprócz stolika mam ławeczkę i dwa fotele... to zakupy zeszłoroczne. Będę chciała zaolejować je tym samym kolorem (troszeczkę się różnią w szczególności stoliki, bo te mają kolor dębu) nie wiem jak mi wyjdzie i czy kolor się zejdzie... jeśli nie to olewam i będzie zbieranina

  7. #367

    Domyślnie

    WPIS 79

    I tak wkroczyliśmy w obecny rok 2012

    Przecieki opanowane więc można było obudować brodzik..... nareszcie











    i okleić płytkami
    żeby uniknąć docinania fugi zrobiłam troszeczkę szersze





    płytki zostały pofugowane i na tym na razie zakończyliśmy

  8. #368

    Domyślnie

    Ladny Salon Kapielowy ... jak to teraz sie okresla. Mozaika jednak the best!

    Eeeeh zapomnialam dopisac o klimie. Kiedy bedziesz przesiadywac w salonie z wlaczona klima to pamietaj, ze wysusza skore wiec zanim usiadziesz wygodnie w fotelu naloz na piekne lico duuuuzo kremu haha a to, ze mozna sie zaziebic toz to nic , normalka.
    Sorry taki zart.
    Jednak lato z klima jest przyjemniejsze jak dla mnie i w tym kraju
    Przypuszczam iz tesciowie maja na dole chlodniej, w koncu to murowany dom wiec tak szybko sie nie nagrzewa.
    Ostatnio edytowane przez Etteb ; 26-07-2012 o 02:54

  9. #369

    Domyślnie

    Piękne krzesełka i mozaika

  10. #370

    Domyślnie

    Ale fajnie u Was I tak wesoło Bardzo dobrze, że dużo rzeczy możecie zrobic sami. Jest potem dużo satysfakcji. Czekam na postępy i kolejne zdjęcia.

    Ps.Dzięki za pomoc w wyborze fugi. pozdrawiam

  11. #371
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    jejku, aż się dusza śmieje na widok takiej łazienki
    - mozaika... super pomysł
    powiedz mi tylko - jeśli zechcesz oczywiście - mieliście już wcześniej taki wzór mozaiki upatrzony i "wymierzony", czy to wszystko szło jak szło, bo że jest wzór to widać, tylko skąd pomysł?
    Ostatnio edytowane przez kardamina ; 11-08-2012 o 07:04
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  12. #372

    Domyślnie

    Wzór malowałam sobie w zeszycie... musiałam uwzględnić to, że miałam tyle i tyle kostek z każdego koloru a chciałam, żeby w efekcie wydawało się, że jasnych jest więcej, no i żeby nie zabrakło Przed klejeniem układałam sobie na podstawce i z niej brałam jak leci

  13. #373

    Domyślnie

    Tylko pogratulować, bo mozaika jest naprawdę niezła! Trochę inny dzięki temu ten Wasz prysznic. Podejrzewam, że gdybym ja się do tego zabrała, to byłaby tragedia, dlatego podziwiam i podziwiam

  14. #374

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki i zapewniam, że to nic trudnego ... no i witam Cię w moich skromnych progach.

    Przy okazji się trochę wytłumaczę... nosz kurka wodna nie mam chwili, żeby uporządkować resztę zdjęć... ale obiecuję poprawę już niebawem

  15. #375
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Jesteś usprawiedliwona
    W gruncie rzeczy, to taka pora roku zwana ogórkową, gdzie chyba wszystkim i na wszystko brakuje czasu bo jak wyjazd na zasłużony urlop, to ogórki; jak nie ogórki, to śliwki; jak nie śliwki, to truskawki... u mnie brak czasu zaczął się od wiśni z tego też tytułu recyklink starej szafki do nowej werandy stanął w miejscu
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  16. #376
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mariwa
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    374
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    188

    Domyślnie

    Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej rodzinki życzą Marcin z Iwoną
    Home sweet home... czyli nasz Ptyś (http://forum.muratordom.pl/showthrea...nasz-Pty%C5%9B)

  17. #377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie


  18. #378

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny... ja dopiero teraz wchodzę na forum.... przed świetami jakoś nie miałam czasu.......

    Ale dla wszystkich jeszcze tu zaglądających przesyłam życzenia zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia !!!!!!!


  19. #379

    Domyślnie

    WRACAM !!

    WPIS 80

    Przenosimy się do jadalni, bo jak zapewne pamiętacie w jadalni też został kawałek boazerii, który łączył się z przedpokojem, a skoro z przedpokoju boazeria zniknęła, to z jadalni też musiała
    Więc rozbieramy







    data z bliska



    tu już bez boazerii i w miarę uprzątnięte



    poprawki





    przy okazji poprosiłam męża żeby przeniósł włącznik na drugą stronę drzwi.... tam było więcej miejsca

    kabelek widoczny u góry ...




  20. #380
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Małgoś83
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostromęcko
    Kod pocztowy
    73-240
    Posty
    100

    Domyślnie

    "...nie tak mialo byc.."... ale jak wszystko fajnie Wam wyszlo Witam sie i z podziwem skonczylam czytac wszystkie wpisy Wygladacie na super rodzinke, mezus zlota raczka to sie ceni (moj nic w domu nie zrobi)..cora sliczna kobieta widac ma urode po mamie

Strona 19 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony