dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 41
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 814
  1. #521

    Domyślnie

    Myślałam o wybieleniu całości ale na razie zostanie jak jest.... zobaczymy jaki efekt będzie jak się już doprowadzi salon do porządku. Obecnie trwają prace przy kominku... ale takie, których zbytnio nie widać.... przymierzamy, docinamy i takie tam.....
    A poza tym w końcu wyszło słonko i zrobiło się odrobinkę cieplej dlatego rozpoczęliśmy sezon motocyklowy..... ehhhhh ten wiatr we włosach..... miodzio.... aż chce się żyć

  2. #522

    Domyślnie

    Wieści z placu boju....











    Trochę powoli idzie ale zaczęła się wiosna więc, jak każdego roku, trzeba równać drogę co by można było z podwórka wyjechać

  3. #523

    Domyślnie

    No,no ładnie czekam na efekt końcowy,a my malowanie,malowanie i jeszcze raz malowanie,u syna też całkowita zmiana pokoju,meble itp i szukamy farby do jego pokoju blu jeans i jakiś jasny,reklamują już długo w tv a w sklepach nie ma,chyba będziemy musieli dobrać podobny w mieszalni,

  4. #524

    Domyślnie

    W domu na razie za dużo się nie dzieje ale jest coś co mnie bardzo, ale to bardzo cieszy
    Pewnie większość z Was tutaj zaglądających wie, że wraz z córą nagrywałyśmy materiał na drugą naszą płytkę autorską. I otóż chciałam poinformować, że właśnie ją odebrałyśmy. Oto ona



    Chętnych do wysłuchania kawałków z nowej płyty zapraszam na naszą stronkę www.claudiaikasiachwolka.pl

  5. #525

    Domyślnie

    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  6. #526

    Domyślnie

    To GRATULUJĘ Wam dziewczyny a u mnie dalej malowanko i kupiliśmy tą farbę blu jeans i beż no zarombisty kolor,choć na początku się przeraziłam ale to pokój syna i to on sobie wybrał takie kolory a kuchnia w kolorze limonka tak socyście rozjaśniło tą kuchnię jeszcze raz gratuluję a może niebawem wybiorę się na jakąś Waszą imprezkę jak będziecie gdzieś blisko

  7. #527

    Domyślnie

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    .... a może niebawem wybiorę się na jakąś Waszą imprezkę jak będziecie gdzieś blisko
    Napisz z jakich okolic jesteś.... dam cynk jak będziemy w pobliżu

  8. #528

    Domyślnie

    Właśnie odsłuchałam Hallelujah do kabla, dobre z Was agentki i mąż też daje radę A młoda startowała do jakiegoś programu w tv?
    Gratuluję płytki!!!!!!!!!!!

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Napisz z jakich okolic jesteś.... dam cynk jak będziemy w pobliżu
    przeczytałam gdzie i kiedy będziecie miały koncerty i wyszło że Świerklany najbliżej,tam też buduje się moja córka

  10. #530

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    Właśnie odsłuchałam Hallelujah do kabla, dobre z Was agentki i mąż też daje radę A młoda startowała do jakiegoś programu w tv?
    Gratuluję płytki!!!!!!!!!!!
    Dziękuję Nie, nie startowała, jak sama mówi nie chce

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    przeczytałam gdzie i kiedy będziecie miały koncerty i wyszło że Świerklany najbliżej,tam też buduje się moja córka
    No to zapraszam i mam nadzieję, że podejdziesz i pogadamy

  11. #531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Gratuluję płytki!!!

  12. #532

  13. #533

    Domyślnie

    Wiecie oczywiście czemu tu taka cisza .... sezon w pełni





    No .... a z wieści remontowych to zanabyliśmy strażaka na komin. Podczas ulewnych deszczy lało do kominka...wcześniej tego nie zauważyliśmy no bo niby jak. Mam nadzieję, że będzie dobrze strzegł Strażak jeszcze nie założony, bo trza było komin podmurować, czekamy aż wyschnie. Jak będzie zrobię foto

  14. #534

    Domyślnie

    Aaaaa.... zapomniałabym, zdjęliśmy 4 kinkiety no i mężuś przerobił "prund" w salonie co by się oświecało jak chce właścicielka czyli ja Dołożył też jedno podwójne gniazdko.... na wszelki wypadek Pstryczki oczywiście zakupiliśmy nowe

  15. #535
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    no to czekamy na fotki
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  16. #536

    Domyślnie

    Strażak zamontowany..... pierwszy raz byłam na naszym dachu.... no cholender trochę w strachu byłam ale później już było dobrze Raz zimno, raz ciepło, trochę pokropiło i wiałooooooo

    Wymieniliśmy tez otulinę na rurach solarnych, bo gołąbki wpierdzieliły ....ehhhh....

    Foty wieczorkiem ... muszę trochę ogarnąć dom

  17. #537

  18. #538

  19. #539

  20. #540
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    kiełbaska z ogniska mniam
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

Strona 27 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony