dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 41
Pokaż wyniki od 541 do 560 z 814
  1. #541

    Domyślnie

    Kiełbaski super...polecam ziemniaczki w złotku, z masełkiem i czosnkiem, wrzucone do popiołu
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  2. #542

    Domyślnie

    No właśnie Gosiu, mniam
    Alladynka niezły pomysł.... trzeba spróbować

    A tak w ogóle to dzisiaj strasznie zimno i już od rana ogień w kominku Zastanawiam się jak żyłam gdy go nie było

  3. #543

    Domyślnie

    Wcale nie wyglądasz na wystraszoną na tym dachu
    A nie wiem, może już pytałam, na co macie solary? na ciepłą wodę latem? wystarcza jej wam?

  4. #544

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    Wcale nie wyglądasz na wystraszoną na tym dachu
    Pozory kochana... pozory

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    A nie wiem, może już pytałam, na co macie solary? na ciepłą wodę latem? wystarcza jej wam?
    Hihi też nie pamiętam czy pytałaś ale odpowiem. Solary są na ciepłą wodę latem, bo wcześniej trza była w centralnym grzać. Bojler 300 l spokojnie daje rade. W słoneczne dni temperatura wody sięga 80 stopni a w pochmurne ok 40-50

  5. #545

    Domyślnie

    Wrzucę parę fotek podwórka... a co

    widok z okna na nasza część


    a tu już normalnie






    a tu moja zielona wyspa





    i roślinki.... juka



    funkia





    obrośnięty bluszczem pień ściętej czereśni



    i szkodnik ogrodowy






  6. #546
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Czyżbyś nabyła nowego szkodnika?

    Fajny ogródek. Czemu wszyscy mogą mieć trawę, a ja nie???

    Z tym pniem i bluszczem, to jest fajny pomysł. Kiedyś miałam taki pień obrośnięty pnącą różą, ale z czasem się zawalił ze starości. Cały czas myslę, aby coś takiego wykombinować. Może nie na pniu, bo nie ma wolnego, ale na jakimś innym stojaku.

  7. #547

    Domyślnie

    Ten szkodnik ogrodowy jest z nami przeszło rok... poprzedni miał raka no i ... wiadomo

    Ta trawa to nie trawa.... jakbyś widziała z bliska to przyznałabyś rację.... tylko na zdjęciu tak dobrze wygląda ale na razie nie mam głowy do trawnika ani obejścia.... jak już środek będzie gotowy to chcemy zmienić ogrodzenie no i zaraz kostkę a co za tym idzie pobojowisko będzie niezłe

    A pień został, bo po prostu nie mieliśmy odpowiedniego sprzętu, żeby go ściąć.... i tak mężulo wpadł na pomysł coby go bluszczem przyozdobić

  8. #548
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Aisa, a czemu chcesz ogrodzenie zmieniać? Ten płotek nie wyglada źle. Ja to lubię takie proste płoty. Może wystarczy pomalowac?

  9. #549

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Aisa, a czemu chcesz ogrodzenie zmieniać?
    Bo.....
    - są 2 bramy wjazdowe w tym każda inna
    - furtka jest w takim miejscu, że trza się nieźle nagimnastykować coby widzieć kto przyszedł
    - murki się walą a część ogrodzenia wcale ich nie - zamiast nich są niskie krawężniki (płot jakieś 10 lat był dostawiany)
    - chciałabym wymienić kostkę na kostkę brukową coś jak tu

    - zawsze marzyłam o kutym ogrodzeniu z ceglanymi murkami

    A że nie można mieć wszystkiego od razu to cierpliwie będę czekać

  10. #550

    Domyślnie

    Hi aisa!
    Ufff przejrzalam strony! Zmian u ciebie do groma, kobieta wymysla i wymysla i cos mi sie zdaje, ze masz za duzo czasu haha no i fajny psinka i pewnie strach wdepnac na pani posesje aby nie przywital ... klami.
    Wiesz co ... pien z bluszczem the best!!

  11. #551

    Domyślnie

    Etteb... wszelki duch.... nie rób sobie takich zaległości, bo już nie nadgonisz

    A tymczasem, żeby amalfi nie było smutno to ja sobie trochę mojego trawniczka postanowiłam ... no właśnie

    Wiecie co to prawda..... ??





    tak się dziecko poświęcało coby wszystko z pudła wyciągnąć



    na początku... lekturka



    no i składamy







    no i jest



    składam drabinkę



    pokazy ekwilibrystyczne



    pierwszy chętny do kąpieli



    no i leci woda.... od soboty.... południa .... :



    jeszcze chwilka i będzie pełny

  12. #552

    Domyślnie

    Jestem szczęśliwa i baaaaaardzo dumna, bo dziś moja córa obroniła tytuł licencjata z wynikiem bardzo dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Życzę każdemu takiej pociechy z latorośli...... a teraz idę świętować


  13. #553

    Domyślnie

    Gratulacje A z czego ten licencjat?

  14. #554
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    To i ja przyłączam się do gratulacji dla córy... i oczywiście do świętowania... ja też mam powód.... moja "córka" obroniła dzisiaj magistra... przez chwilę poczułam się trochę staro ale już mi przeszło bo to córka chrzestna
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  15. #555

    Domyślnie

    Cytat Napisał wimech Zobacz post
    Gratulacje A z czego ten licencjat?
    finanse i rachunkowość firm

    umysł ścisły .... po mamusi hihi


    wszystkim dziękuję i oczywiście przekażę

  16. #556

    Domyślnie

    No dobra.... w ten dzień, kiedy córa się obroniła przyjechały tez moje mebelki do salonu..... trochę się pośpieszyłam ale co tam..... Po hucznym świętowaniu trza było meble jakoś poukładać co by na środku nie stały.... i tak teraz wygląda mój salon











    Jak widać wybrałam soczystą zieleń w dodatkach ale co dalej?? Najbardziej to martwią mnie okna... jak myslicie co dać, żeby było ładnie?? Kolor ścian bedzie jakiś "grejge" zapewne, no i dywan.... jaki kolor, jaki duży??

    Oprócz mebli nic się tam nie zmieniło

  17. #557
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja też mam zawsze największy problem z wykończeniówka, więc doradca ze mnie raczej kiepski... chyba zaczęłabym od zmiany koloru ścian a potem na okna coś prostego i lekkiego... ale to tylko moje zdanie... a Ty musisz zrobić po swojemu tak abyc dobrze się tam czuła

    Podoba mi się kolor mebelków, mozesz zdradzic nazwe tego koloru płyty?
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  18. #558

    Domyślnie

    To dąb sonoma, są dwa odcienie jasny i ciemny, to jest jasny
    Mnie też wpadł w oko... z tego samego materiału robiliśmy z mężem garderobę do przedpokoju

  19. #559
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    No właśnie też mi się wydawało, że to ten sam kolor co w przedpokoju ale zapytałam dla pewności, bo już wtedy wpadł mi w oko, a szukam czegoś jasnego do górnego saloniku, tam gdzie mam fioletową ścianę
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  20. #560

    Domyślnie

    Dziewczyny chwalą się swoim DIY to i ja się pochwalę Wprawdzie nie ma to nic wspólnego z domem ale zawsze było to moją pasją.... a mianowicie montaż
    Ale nie montaż mebli ani nic z tych rzeczy. Chodzi o montaż filmów, filmików a w moim przypadku teledysków, bo jak wiecie wraz z córą tworzymy duet

    I tak w remontach mała przerwa ale czas wykorzystany na inne cele
    Tak oto powstał pierwszy, całkowicie samodzielnie wykonany klip..... Zapraszam do obejrzenia

    <<< KLIP >>>

Strona 28 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony