dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Proszę o pomoc w urządzeniu salonu

    Nie wiem jakie wybrać zasłony, podłoga kolor ochra, jedna ściana ciemny brąz, pozostałe ściany taka kawa z mlekiem, okna i drzwi orzech, w oknie planuję żaluzje drewniane w kolorze orzech i taką kanapę
    http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/...w-mercado.html
    dodatki turkusowe, do żaluzji chciałam zasłony i tu mam problem, czy brązowo turkusowe paski, czy jednokolorowe turkusowe czy jeszcze inne? Proszę o radę...

  2. #2

    Domyślnie

    wszystko zalezy od dodatków, kształtów, faktur itd
    mogą pasowac i turkusowe i brazowo-turkusowe paski...

  3. #3

    Domyślnie

    podobają mi się paski ale boję się przesadzić z paskami, które są na poduszkach kanapy, ale chyba zostanę przy paskach, chociaż mam problem ze znalezieniem fajnych zasłon...

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    najlepiej wrzuć zdjęcie tych kolorów. odcienie też mają znaczenie.
    (a te z linka mi się nie podobają)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #6

    Domyślnie

    nie mam zdjęć bo ściany jeszcze nie są pomalowane, na razie jest tylko podłoga woodentic ochra...
    a może ktoś wie gdzie znajdę fajne zasłony?

  7. #7

    Domyślnie

    ściany będą w kolorach caffe latte i cynamonowy deser duluxa, ta kanapa zalinkowana, w oknach żaluzje drewniane plus zasłony i nie umiem dobrać zasłon, proszę o jakieś propozycje

  8. #8

    Domyślnie

    żaluzje w oknie bedą ciemne?
    jeśli tak, to zdecydowanie powiesilabym coś jasnego. dzis widziałam fajna tkaniny w ikei - jasna prosta mieniacymi sie kołami. trzeba czymś rozjasnic duza ciemna plamę jaka będzie kanapa

    przede wszystkim jednak poczekalabym z zaslonami aż pomalujesz ściany, zalozysz zaluzje i wstawisz meble. swiatlo sloneczne zmieni wybrane przez was kolory. a tymczasem ty chcesz zacząć od dodatków.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #9

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem, nie warto ryzykować i mieszać dwóch "paskowych" wzorów. Mała szansa na zgranie dwóch kolorystycznie tonacji.. Chyba żeby znaleźć fajne zasłony i uszyć z nich pokrowce na poduchy kanapy. Ewentualnie jak wszystko ma być stonowane to zasłony całe w turkusie nawiązującym do pasków na poduszce. Lepiej mieć efekt pewny niż "prawie".
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    żaluzje w oknie bedą ciemne?
    jeśli tak, to zdecydowanie powiesilabym coś jasnego. dzis widziałam fajna tkaniny w ikei - jasna prosta mieniacymi sie kołami. trzeba czymś rozjasnic duza ciemna plamę jaka będzie kanapa

    przede wszystkim jednak poczekalabym z zaslonami aż pomalujesz ściany, zalozysz zaluzje i wstawisz meble. swiatlo sloneczne zmieni wybrane przez was kolory. a tymczasem ty chcesz zacząć od dodatków.
    Dokładnie..jak dasz kolorek wtedy zobaczysz,czy wnętrze ożywić czy może rozjaśnić jak słusznie rzecze duś .
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  11. #11

    Domyślnie

    też boję się mieszać te paski, a te jasne tkaniny z ikei to jakiego koloru?

  12. #12

    Domyślnie

    http://produkty.ikea.pl/km412/tkaniny

    Poszperaj sobie - może coś się spodoba
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  13. #13

    Domyślnie

    te, na które zwrociłam uwagę, nazywaly się nini coś tam. były jasno beżowe. kółka były delikatne - skoro żaluzje na oknie mają być ciemne, to tym bardziej nie dawałabym obok jeszcze więcej poziomych pasków, stąd akutat pomyślałam o tych
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony