dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 78
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karpiel

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Czorsztyn
    Kod pocztowy
    34-440
    Posty
    28

    Domyślnie

    Ludzie o jakich serwisantach mowicie przeciec Exotherm jest importerem Chinszczyzny... nie sa konstruktorem ktora robi te pompy w chinach, ale kupuja chinska konstrukcje a to co innego Chinskie samochody tez maja teraz wszystkie certyfikaty to dlaczego ich nie kupujecie?

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Sadicus
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Dalekoo
    Kod pocztowy
    69-965
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał karpiel Zobacz post
    Ludzie o jakich serwisantach mowicie przeciec Exotherm jest importerem Chinszczyzny... nie sa konstruktorem ktora robi te pompy w chinach, ale kupuja chinska konstrukcje a to co innego
    A skąd to wiesz, że tak zapytam? Handlujesz z nimi? Naprawiasz? Twój krewny składa je w Chinach?

    Cytat Napisał karpiel Zobacz post
    Chinskie samochody tez maja teraz wszystkie certyfikaty to dlaczego ich nie kupujecie?
    Pewnie dlatego, że jeszcze nikt nie zbudował sieci dystrybucji, serwisu oraz nie promuje marki w kraju, bo w testach wypadają całkiem dobrze.
    Mercedes już dawno klepie w Chinach.
    Takie gadanie dla gadania.
    Ostatnio edytowane przez Sadicus ; 03-04-2012 o 16:17
    Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aitken

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Slask
    Kod pocztowy
    43-210
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    hmmm

    moj iPhone tez jest made in China! ale w zyciu bym go nie zamienil na inny smartphone!

    pozdrawiam

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karpiel

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Czorsztyn
    Kod pocztowy
    34-440
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał aitken Zobacz post
    hmmm

    moj iPhone tez jest made in China! ale w zyciu bym go nie zamienil na inny smartphone!

    pozdrawiam
    Masz racje tylko co jest na iphonie napisane?

    Designed by Apple in California, Asembled in China

    Co do zarzutów skąd wiem, było duzo postów juz w tej sprawie takich jak

    http://www.made-in-china.com/traderoom/burnum

    http://www.hiseer-heat-pump.com/

    szkoda ze na stronie exotherm.pl zero slowa ze sa importerami a nie producentami

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Sadicus
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Dalekoo
    Kod pocztowy
    69-965
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał karpiel Zobacz post
    Masz racje tylko co jest na iphonie napisane?

    Designed by Apple in California, Asembled in China

    Co do zarzutów skąd wiem, było duzo postów juz w tej sprawie takich jak

    http://www.made-in-china.com/traderoom/burnum

    http://www.hiseer-heat-pump.com/

    szkoda ze na stronie exotherm.pl zero slowa ze sa importerami a nie producentami

    Dobrze, że podparłeś się czymś namacalnym. Tylko pytanie co to tak naprawdę zmienia?
    Mamy firmę, która importuje z CHRL jakiś towar, pewnie coś jeszcze dodatkowo produkuje. Działa na rynku, płaci podatki, daje zatrudnienie.
    Gdzie jest problem? Ja go jakoś nie widzę.

    Myślę, że trzeba się cieszyć, że komuś się chce sprowadzać dzięki czemu wszyscy mamy możliwość kupić taniej.
    Pompa ciepła jest stosunkowo prostym urządzeniem i większość jednostek z którymi miałem styczność jest na tych samych sprężarkach, zaworach itd
    Produkowanych w Chinach jak wszystko inne oczywiście
    Zresztą, nikt nikogo do kupna Exothermu nie zmusza, na rynku jest wiele innych produktów.


    Nie ma co być piany - just deal with it...
    Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lachowski

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Dzielnica
    centrum-przy lesie
    Posty
    18

    Domyślnie

    wybaczcie ja jakoś nie narzekam na moja pc z Exothermu, pracuje dobrze, COP ma na wysokim autentycznym poziomie, nie psuje się, jest bardzo cicha, a jeszcze kase zaoszczędziłem. A do tego to nawet nie wiedziałem, że Exotherm montuje w nich takie dobre sprężarki jak mówi Henderson. W maju będą instalować też u sąsiada poleciłem bo fajna ekipa. Do mojej pc dostawię tylko moduł internetu za 350 pln Więc jak na razie to tylko ten Karpiel tu narzeka, ale on chyba pompy ciepła to jeszcze na oczy nie widział i dostaje po 2 pln za każdego posta od Viessmanna za atak na Exotherm co?
    Jak mi ktos pomoże to wstawie zdjęcia z mojej kotłowni i z przebiegu prac.
    Ostatnio edytowane przez lachowski ; 07-01-2014 o 20:51

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aitken

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Slask
    Kod pocztowy
    43-210
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    super! jak ci mozna pomoc we wstawieniu fotek?

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Henderson

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    114

    Domyślnie

    ale w pompie Exotherm na sprężarce pisze zawsze made in China lub jesli jest Copeland made in N. Ireland więc tez nie widzę problemu. Jak u ciebie pisze ?
    Zobacz na ich stronie http://exotherm.pl/index.html " ..jestesmy importerem .."
    Karpiel tam u ciebie w Czorsztynie to chyba nie uczyli w szkole czytać ? Może tylko cyrlicą ?

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aitken

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Slask
    Kod pocztowy
    43-210
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    @ lachowski

    mozesz mapisac jaki model pompy masz i jaki zbiornik cwu. Mozesz na twoim sterowniku pracowac na II taryfie? Jak wyglada sprawa z przegladami: firma przyjezdza z Gdanska do ciebie, czy masz serwisantow w okolicy?
    pozdrawiam

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karpiel

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Czorsztyn
    Kod pocztowy
    34-440
    Posty
    28

    Domyślnie

    powiem na koniec tylko tak reklama dziwgnia handlu kto zobaczy Twoje posty bo nie Wasze to sie przekona jak są miarodajne posty

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aitken

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Slask
    Kod pocztowy
    43-210
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    @ karpiel ja mam pytanie do ciebie: co przeszkadza ci w Exotherm? tylko to ze pochodza z Azji? Moge spytac jaka pc masz ty?
    dzieki!

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Henderson

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    114

    Domyślnie

    Aitken zobacz Karpiel juz zaczyna bełkotać i nawet nie ma zamiaru Tobie odpowiedzieć. To jest klasa

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karpiel

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Czorsztyn
    Kod pocztowy
    34-440
    Posty
    28

    Domyślnie

    hehe nie rozumiem firm Krzak ktore sciemniaja jakimi sa producentami a ich dzialnosc ogranicza sie do działalności w garazu

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Henderson

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    114

    Domyślnie

    panie Karpiel, przepraszam Maerd, przepraszam Michale ( bo ma Pan kilka nicków na wielu forach i zawsze pisze pan to samo ) prosimy odpowiedzieć Aitkenowi na jego pytanie ?

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lachowski

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Dzielnica
    centrum-przy lesie
    Posty
    18

    Domyślnie

    nie wiem jak wstawia sie fotki pod tekst, jak ktos wie proszę o pomoc
    Ostatnio edytowane przez lachowski ; 07-01-2014 o 20:50

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karpiel

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Czorsztyn
    Kod pocztowy
    34-440
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Henderson Zobacz post
    panie Karpiel, przepraszam Maerd, przepraszam Michale ( bo ma Pan kilka nicków na wielu forach i zawsze pisze pan to samo ) prosimy odpowiedzieć Aitkenowi na jego pytanie ?
    ???? Co to za sciema? Nie kazdy musi podszywac sie pod kilka nickow Chyba sprzedaz Wam spada, ze takie macie paniczne ruchy... a pompe mam od 4 lat Vaillanta sciąganą z Niemiec i chodzi super i nawet serwis kompetenty jest

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Henderson

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    114

    Domyślnie

    Jak nie masz niczego do ukrycia to podaj swoje dane publicznie. Karpiel to Przemysław S. z Gdyni co oszukał firmę Exotherm na dużą kwotę (wyłudzenie towaru), przegrał proces o pieniądze z Exotherm i teraz próbuje się mścić w internecie, żal ściska mu d....pe. Karpielowi groziła nawet eksmisja za długi wobec Exotherm i tylko cudem nie stracił domu. Sprawa dobrze znana w branży.
    Karpiel nie oszukuj ludzi publicznie, to jest juz żałosne. Pisałeś w poście dnia 18 11 2010 roku, że szukasz pompy. A to było 1,5 roku temu, a terasz piszesz, że masz Vaillanta od 4 lat z wystawki z Niemiec? Vaillanta to ty chyba na oczy nie widziałem, he he he
    Masz kilka loginów i zazwyczaj piszesz z tego samego IP z Pruszcza Gdańskeigo, a podajesz, że mieszkasz w Czorsztynie, he he!
    Karpiel lepiej zamknij drzwi z drugiej strony na tym forum.
    Ostatnio edytowane przez Henderson ; 08-01-2014 o 17:57

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karpiel

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Czorsztyn
    Kod pocztowy
    34-440
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Henderson Zobacz post
    Karpiel nie oszukuj ludzi publicznie , to jest juz żałosne. Pisałeś w poście dnia 18 11 2010 roku, że szukasz pompy. A to było 1,5 roku temu, a terasz piszesz , że masz Vaillanta od 4 lat z wystawki z Niemiec ? Vaillanta to ty chyba na oczy nie widziałeś , he he he
    Masz kilka loginów i zazwyczaj piszesz z tego samego IP z Pruszcza Gdańskeigo, a podajesz , że mieszkasz w Czorsztynie, he he!
    Karpiel lepiej zamknij drzwi z drugiej strony na tym forum.
    Jak nie masz niczego do ukrycia to podaj swoje dane publicznie Michał M. , a nie ukrywaj się i wal ściemy.
    Sluchaj nieuku z exotherm To ze ktos szuka to o niczym nie swiadczy, kilka loginow to masz ty o czym swiadcza wszystkie posty ktore piszesz, dobrze wiedziec ze mam ip z Pruszcza Gdanskiego moze je podasz? Swoją drogą jestem po wielkim wrazeniem firmy exotherm dosyc ze projektuja i produkuja pompy buhaha to jeszcze maja narzedzia i wiedze do lokalizacji adresow ip telekomow bo do twojej wiedzmy mam internet mobilny w play ktory nie posiada przyisanego ip do geolokalizacji ale wy sie znacie w exotherm na wszystkim czekam na ip i bardzo chetnie sie dowiem i odpowiedz czemu ludziom sciskasz kit ze jestes producetem pomp?
    Ostatnio edytowane przez karpiel ; 05-04-2012 o 14:12

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aitken

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Slask
    Kod pocztowy
    43-210
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Panowie ta dyskusja schodzi na PSY!
    Ja buduje dom i szukam po prostu PC, ale nie chce wydac za nia majatku! Jestem na forum bo chce skorzystac z waszego doswiadczenia i zainwestowac w dobra pompe ale nie w cenie Viessmann lub Nibe. Mysle ze jest to mozliwe. Przez sklamane posty czlowiek po prostu glupieje i z czasem mam wrazenie ze zainwestuje w gaz!

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał aitken Zobacz post
    Panowie ta dyskusja schodzi na PSY!
    Ja buduje dom i szukam po prostu PC, ale nie chce wydac za nia majatku! Jestem na forum bo chce skorzystac z waszego doswiadczenia i zainwestowac w dobra pompe ale nie w cenie Viessmann lub Nibe. Mysle ze jest to mozliwe. Przez sklamane posty czlowiek po prostu glupieje i z czasem mam wrazenie ze zainwestuje w gaz!
    Jeżeli masz gaz ,a instalacja to nie podłogówka w 100% to gaz,jeżeli 100% podłogówki to pompa.
    Nie analizowałem twojego przypadku, ale popatrz na Atlantica.Ja pewno mam nieobiektywne spojrzenie ,ale mi sie podobają .Inna rzecz ,że jak sie dobrze zrobi to i chinol będzie działał.A i chinol chinolowi nie równy
    Tu była reklama....

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony