dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 16
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 320
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    My też mamy TRES, ale jeszcze nie używałam, bo nasz domek dopiero się wykańcza.

  2. #42

    Domyślnie

    Trzyotworowa Tress.Cena około 1300,myśle że do przezycia

  3. #43

    Domyślnie

    chciałam tylko dodać, że też mam wannowa trzyotworowa Tres (duch07) z tą wysoka wylewką i jesli chodzi o wizual to naprawde coś pieknego , jeszcze polecam baterie podtynkowa Tress seria classic w zaskakujacej chyba niskiej cenie / ok 500 zł.- mam w kabinie prysznicowej .
    pozdr

  4. #44

    Domyślnie

    U mnie SkyTres i Grohe Eurowing
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  5. #45

    Domyślnie

    W naszej lazience: trzyotworowa Kludi z dluzsza wylewka, podtynkowa do naszej kabiny
    W lazience dzieci: hansgrohe focus, dobra jakos i cena. Ta wannowa bateria nie jest tak ladna jak Kludi, ale w koncu gdzie trzeba oszczedzic

  6. #46

    Domyślnie

    W dotychczasowym mieszkaniu mam zakupione z pełną swiadomoscią jakies noname-y zakupione w OBI. Byliśmy na dorobku, mieszkanie maiło byc przejściowe itp. - O dziwo do dzis wszystkie super sie sprawdzają ( 6 lat)- a najlepiej bateria natryskowa - istna podróbka Hans Grohe- kupując ją wtedy nawet nie wiedzielismy ze jest na ich wzór robiona. Teraz kupię cos pewniejszego - bo wydaje mi sie ze mieliśmy po prostu szczęscie- ale faktem jest ze orginalna bateria natryskowa hasn Grohe będąca w użytkowaniu teściów - poraniła mi dłoń- takie sie porobiły zadziory na słuchawce z odchodzącej powłoki- "chromowej" - a jak widze to nie wyjątek.

  7. #47

    Domyślnie Bateria do wanny stojąca czy ścienna?

    jestem na etapie wykonywania instalacji i zastanawiam sie jak doprowadzic podłaczenia do wanny. Jaka baterię wybrać stojaca czy scienna? Proszę o poinie na temat obu tych rozwiązań.

  8. #48

    Domyślnie bateria

    Witam
    Ja polecałbym jednak ścienną niż wannową
    Regulamin forum!

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    A mnie osobiście bardziej pasuje nawannowa 3-otworowa.
    Monika

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzesiek13
    A mnie osobiście bardziej pasuje nawannowa 3-otworowa.
    Monika

    Mnie też i właśnie taką mam, ale montowaną nie na wannie tylko za.

  11. #51

    Domyślnie

    ścienne są tańsze, nawannowe dużo droższe (są obecnie bardziej modne, stąd droższe)
    niskobudżetowo: ścienna to i nawet za 50 zł z wężem kupisz, nawannową od 500 w górę.

    baterie przyzwoite, odowiednio 250 zł za ścienną 1500 za 3-4 otworową z półki

  12. #52

    Domyślnie bateria

    Nie mówmy o bateriach "marketowych" bo to jest totalna pomyłka to co oni proponują.
    Owszem mogę Ci i taką sprzedać ale nie daje gwarancji na jakość.
    A jeśli chodzi o baterie z trzema wyjściami to faktycznie są ładne ale...
    ładnie też kosztują.
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    A moze sprobuj baterii naplywowo-przelewowej .Cena posrednia pomiedzy scienna a nawannowa,bat. prawie niewidoczna ,wiec pasuje do wszystkiego i nie ma o co tylkiem zahaczyc przy wchodzeniu, wychodzeniu z wanny . Np. Kludii ser.Mega - Mix, Rotexa-Multi, -Tipp, -2000.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja mam baterię Kludi napływowo-przelewową. Super sprawa - przede wszystkim jej nie widać i jak napisał Wojtek nie przeszkadza przy wchodzeniu do wanny.

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    A moze sprobuj baterii naplywowo-przelewowej .Cena posrednia pomiedzy scienna a nawannowa,bat. prawie niewidoczna ,wiec pasuje do wszystkiego i nie ma o co tylkiem zahaczyc przy wchodzeniu, wychodzeniu z wanny . Np. Kludii ser.Mega - Mix, Rotexa-Multi, -Tipp, -2000.
    Jak to wygląda - już sobie znalazłem w googlu, a jak się to sprawuje w praktyce? Napełnianie wanny OK, ale np. wody do wiaderka od mopa już się inaczej jak słuchawką od prysznica nie naleje?
    A właśnie - jak do tego jest podłączony prysznic? Bo ze znalezionych zdjęć mi nijak nie wynika.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P
    Jak to wygląda - już sobie znalazłem w googlu, a jak się to sprawuje w praktyce? Napełnianie wanny OK, ale np. wody do wiaderka od mopa już się inaczej jak słuchawką od prysznica nie naleje?
    A właśnie - jak do tego jest podłączony prysznic? Bo ze znalezionych zdjęć mi nijak nie wynika.
    Napelnianie wiadra moze odbywac sie za pomoca "sluchawki", wyciaganej wylewki baterii umywalkowej itd.nie koniecznie z lazienki ale np. w kuchni. Mysle , ze nie jest akurat konieczne napelnianie wiadra z kurka wanny .Chociaz jak sie uprzesz to i z tej baterii tez napelnisz, bo woda wylewa sie calkiem solidnym sikiem i nie leci po sciance
    Prysznic jest podlaczony do baterii / element wewnetrzny/ czyli waz prysznica wychodzi w murku wanny, wychodzi ze sciany, wychodzi z obrzeza wanny / do wyboru / natomiast przelacznik sluchawka-wylewka znajduje sie w zewnetrznym elemencie baterii - guziczek, pociagniecie lub wcisniecie pokretla - wszystko zalezy od modelu.Baterie maja termostaty, wiec nawet jak Ci wystygnie woda w wannie , to palcem u nogi dolejesz sobie cieplej wody, nie przerywajac przy tym lektury.
    pozdrawiam

  17. #57

    Domyślnie

    A jak jest ze stabilnościa umocowania takiej baterii na wannie akrylowej. Fachowcy trochę straszą że może się to troszeczke ruszać i po pewnym czasie źle wygląda lub nawet się rozszczelnia podłączenie.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    My taką baterię przymocowaną do wanny akrylowej użytkujemy już ponad 1,5 roku i jak na razie nic się z nią nie dzieje - jest dobrze umocowana, nic się nie rozszczelniło.

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał milimetr198
    A jak jest ze stabilnościa umocowania takiej baterii na wannie akrylowej. Fachowcy trochę straszą że może się to troszeczke ruszać i po pewnym czasie źle wygląda lub nawet się rozszczelnia podłączenie.

    Windows prawda
    Oczywiście, jak się za taką baterię będziemy łapać przy wstawaniu, fzy na niej siadać, to różnie może być, ale przy normalnie użytkowanej nic nie ma prawa się stać.
    Również mam baterię sztorcową mocowana do wanny akrylowej, już prawie cztery lata stoi i jest OK.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  20. #60

    Domyślnie

    Ja też mam baterie sztorcową, ale mocowaną za wanną. Trochę mnie martwi, ze po wężu od prysznica leci tam woda i powstanie z tego jakiś grzyb . Mam to od niedawna, więc nie wiem jak to będzie za jakiś czas. A jak to jest u Was?

Strona 3 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony