dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sebko73

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-231
    Posty
    38

    Domyślnie Stolarz do drzwi zewnętrznych - okolice Łodzi

    Witam
    Poszukuję dobrego (sprawdzonego) stolarza z okoli Łodzi do wykonania dzwi zewnętrznych (2 pary) z drzewa mahoń.
    Od kilkunastu dni rozmawiam z firmą ze Srocka ale nie "nadajemy na tych samych falach". Z góry dzięki za info.
    Pzdr

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebko73 Zobacz post
    Witam
    Poszukuję dobrego (sprawdzonego) stolarza z okoli Łodzi do wykonania dzwi zewnętrznych (2 pary) z drzewa mahoń.
    Od kilkunastu dni rozmawiam z firmą ze Srocka ale nie "nadajemy na tych samych falach". Z góry dzięki za info.
    Pzdr
    Akurat w Łodzi i okolicach to masz naprawdę duży wybór: i Aries, i Bioserwis, i Maxbud .. O dlat robią to samo i od lat dobrze..

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    polecam www.aries-okna.pl

    Użytkuję ich wyroby - bez zastrzeżeń.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sebko73

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-231
    Posty
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał blokno Zobacz post
    Akurat w Łodzi i okolicach to masz naprawdę duży wybór: i Aries, i Bioserwis, i Maxbud .. O dlat robią to samo i od lat dobrze..
    Tak, tak tylko to są Firmy stolarskie, a nie stolarze, a te wiadomo - wysokie koszty stałe i inne zbędne narzuty

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebko73 Zobacz post
    Tak, tak tylko to są Firmy stolarskie, a nie stolarze, a te wiadomo - wysokie koszty stałe i inne zbędne narzuty
    Czyli chcesz, aby było tanio? Zdradz ile chciałbyś za takie drzwi z "mahoniu"zapłacić ?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Pewnie jeszcze to drzewo rośnie gdzieś, już upatrzone.
    Firma = wymuszona odpowiedzialność. Ktoś "bez narzutów" wstawił komuś drzwi - możesz poczytać w innym wątku.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebko73 Zobacz post
    Tak, tak tylko to są Firmy stolarskie, a nie stolarze, a te wiadomo - wysokie koszty stałe i inne zbędne narzuty
    jeśli idzie produkcja to koszta rozkładają się odpowiednio. Fakt są leasingi, kredyty... ale są maszyny + odpowiednia technologia a więc jakość co w drewnie jest mocno ważne. Dodatkowo są na pewno niższe ceny zakupów materiałów. Stolarz de facto przychodzi po egzotyk do dużej firmy bo sam nie jest w stanie zakupić tego typu drewna - nikt z dystrybutorów nie sprzeda tak małej ilości na 2 szt drzwi.
    Co innego jakbyś szukał drzwi z sosenki albo świerczyny. Tu Stoalarz ma spore pole do popisu - jest tego trochę jeszcze w naszych lasach

    A propos mahoniu - to drzewo rośnie tylko w Afryce i jest drogie, bardzo drogie. Myślę, że jak usłyszysz cyfrę to Ci się mahoniu odechce. To poziom Wenge, ok. 15.000,00 PLN za m3 tarcicy. To są materiały dla bogatych inwestorów, którzy raczej po tym Forum nie serfują

    P.S kup sobie plastikowe drzwi w okleinie mahoń - tanio i z daleka (zza płotu) na wsi to się niepoznają
    Ostatnio edytowane przez Charlie ; 06-03-2012 o 01:20
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasian37

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Buk
    Kod pocztowy
    64-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebko73 Zobacz post
    Witam
    Poszukuję dobrego (sprawdzonego) stolarza z okoli Łodzi do wykonania dzwi zewnętrznych (2 pary) z drzewa mahoń.
    Od kilkunastu dni rozmawiam z firmą ze Srocka ale nie "nadajemy na tych samych falach". Z góry dzięki za info.
    Pzdr
    Witam,jeśli ogłoszenie jest aktualne,proszę o kontakt [email protected]
    Wykonuję drzwi z drewna,również w mahoniu,chętnie prześlę zdjęcia kilku modeli wykonanych drzwi.Jestem spod Poznania.ale mam klientów w wielu miejscach,w najbliższym czasie będę montował pod Warszawą.Pozdrawiam!

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Z mahoniu robisz
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam


    No napisał, że W a nie Z mahoniu więc i cena będzie przystępna


    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony