dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 190 z 237
Pokaż wyniki od 3.781 do 3.800 z 4722
  1. #3781
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Ewo jakie zakupiłaś modele piekarników ?

  2. #3782
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Co do fugi, to mam nawet przepis, ale... chłopaki zapomnieli nam powiedzieć co jest miarką . Zapytamy

    Ewo zapisałam sobie linka do przepisu ...a zniknęło zdjęcie Masz je gdzieś może jeszcze zapisaną tą fotkę

  3. #3783
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Ewo a ta rozpusta w postaci piekarników to jakie one są wysokie?

    Dodałam do obserwowanych twoje inspiracje. Można, prawda?
    Madziu, to dla mnie zaszczyt
    Bierzcie i inspirujcie się z tego wszyscy (albo chociaż Ci, którym po drodze estetycznie )

    Wymiary obu piekarników są takie same - 45 cm, czyli mini , ale nam wystarczy, zresztą nie było wyboru, o czym za chwilkę



    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Na zdjęcie nie załapałam się...
    A na kuchni się nie znam, ale dziś też pociągnęłabym do sufitu...
    Wioluś wyślę na priva

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Ewo jakie zakupiłaś modele piekarników ?
    Kupiłam piekarniki w SUUUUPER okazji (za połowę ich rynkowej ceny) Były sprzedawane poniżej kosztów bo firma, która je zamówiła splajtowała (jakiś salon kuchenny, który nawet nie zdążył ich odebrać). To był cały komplet (dwa piekarniki, płyta, okap, zmywarka i lodówka do zabudowy). Wzięłam wszystko poza okapem i zmywarką, bo okap nie pasuje stylem do mojej kuchni (biały, ukośny), a zmywarka ma panel na zewnątrz (też biały).
    Bałam się, że to jakaś ściema, ale na szczęście była opcja płatności za pobraniem, więc wzięłam .
    Cieszę się z nich bardzo, bardzo, bardzo, ale też trochę się boję, bo mało popularne są (niewiele opinii znalazłam) i... wiem, że dziwnie to zabrzmi, ale mają za dużo bajerów. Nie z wszystkich się korzysta, a w przypadku awarii na pewno sporo będzie kosztować. Póki co mam 24 m gwarancji
    Piekarniki są białe. Kiedyś taki kolor planowałam, potem chciałam czarne, a teraz okazja sprawiła, że jednak białe będą
    No dobra - do rzeczy

    To DE DIETRICH DOM1195W i DOS1195W
    Wyglądają tak:




    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Ewo zapisałam sobie linka do przepisu ...a zniknęło zdjęcie Masz je gdzieś może jeszcze zapisaną tą fotkę
    Potem napisałam jeszcze raz - o proporcjach. Zaraz odszukam u Ciebie
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 05-08-2014 o 16:03

  4. #3784
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Znalazłam przypadkiem inspirację podobną do mojej kuchni - oczywiście bez słupa, ale... podobieństwo jest



    W pierwotnych planach ta ścianka powstała właśnie po to by móc po niej bazgrać

  5. #3785
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    piękne te piekarniki, super, że Ci się tak okazyjnie udało. Oglądałam tam rzeczy i pewnie często są jakieś nowe. Kuchnie są jakieś masakrycznie nienowoczesne, mają przycieżkawy styl, szczególnie ta śliwka... odrzuciło mnie normalnie. A popędziłam oglądać, bo pomyślałam Ha, pewnie cieeeenma ;p hihi


    A w tym zdjęciu inspiracyjnym obłędnie świetne jest to, że są tam trzy kolory - z czego dwa są nieomal dopełniające się, Świetnie to wygląda, granat z tą różowawą miedzią. Genialne Patrzysz ot, białe wnętrze i jakieś granaty a tu dwa małe punkty w centrum uwagi, na które pozornie nie patrzysz załatwiają cie dokumentnie. Świetne to zdjęcie.
    Ostatnio edytowane przez andariel ; 22-07-2014 o 21:25

  6. #3786
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Macham tylko łapką.
    Ewunia,podziwiam że masz czas pisać, urządzać i w ogóle. Musisz być superzorganizowana!
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  7. #3787
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Karolina, ostatnie zdjęcie to moja kuchnia.. za jakiś czas.. Tylko bez tego stojaka na peruki Właśnie tak, Ewa, tylko tak!
    Padłam! Zawsze myślałam, że to stojak na słuchawki

    Ewuś, ja też jestem za szafkami aż do sufitu, chociaż nie ukrywam, że ta inspiracja z grafikami też wygląda ciekawie

  8. #3788
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    A ostatnia inspiracja jest cudna! Świetne kolory. Aga dobrze to opisała Też tak myślę I faktycznie bardzo zbliżona do twojej kuchni Dobrej nocki

  9. #3789
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    hello

    Ewa nie załapałam się na fotki ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda w porę zajrzeć
    cieszę się, ze pokonałaś zapalenie a pierwsze uśmiechy maleństwa - bezcenne jak Julianna przy braciszku ?? pewnie w 7 niebie co ??

    piekarniki świetne
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  10. #3790
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    piękne te piekarniki, super, że Ci się tak okazyjnie udało. (...)

    A w tym zdjęciu inspiracyjnym obłędnie świetne jest to, że są tam trzy kolory - z czego dwa są nieomal dopełniające się, Świetnie to wygląda, granat z tą różowawą miedzią. Genialne Patrzysz ot, białe wnętrze i jakieś granaty a tu dwa małe punkty w centrum uwagi, na które pozornie nie patrzysz załatwiają cie dokumentnie. Świetne to zdjęcie.
    Aga świetnie opisałaś tę inspirację. Mnie też przyciągnęły kolory i dopiero po chwili zorientowałam się, ze tam jest taka ścianka jak u mnie
    Z piekarników cieszę się dziko, tylko nie wiem kiedy w nich coś po raz pierwszy upichcę . Mam nadzieję, że do końca gwarancji zdążę

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Macham tylko łapką.
    Ewunia,podziwiam że masz czas pisać, urządzać i w ogóle. Musisz być superzorganizowana!
    Ech Aniu... nawet nie masz pojęcia jak funkcjonuję . Nasz kalendarz ścienny codziennie wskazuje COŚ do zrobienia/załatwienia/szczepienia/badania/kontrolowania/oddania/odebrania/napisania/kupienia/świętowania, itd. Dziś była kolej mojej kontroli tarczycy i niestety mam znowu złe wyniki . W międzyczasie staram się napisać tekst, którego termin oddania minął z końcem czerwca, a wciąż brakuje mu kształtu . Zaglądam na FM rozpaczliwie szukając pomocy w ostatecznych decyzjach kuchennych i schodowych, bo samej tak dziwnie decydować . Zaglądam do 3-4 wątków i wstyd mi, że nie jestem w stanie do wszystkich, które lubię .
    Organizacja na turbo obrotach to w mojej obecnej sytuacji przymus . Doświadczenie jednak wskazuje, że im więcej mamy na głowie, tym lepiej sobie z tym radzimy. Póki co ogarniam większość spraw, choć przy dwójce dzieci nasze poślizgi czasowe sięgają czasem 2 godz.

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post

    Ewuś, ja też jestem za szafkami aż do sufitu, chociaż nie ukrywam, że ta inspiracja z grafikami też wygląda ciekawie
    Dziękuję Neluś za opinię

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    hello

    Ewa nie załapałam się na fotki ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda w porę zajrzeć
    cieszę się, ze pokonałaś zapalenie a pierwsze uśmiechy maleństwa - bezcenne jak Julianna przy braciszku ?? pewnie w 7 niebie co ??

    piekarniki świetne
    Wyślę fotki Słonko
    Wróciłam do siebie, ale to doświadczenie było moim najgorszym w życiu .
    Julianna daje Jasiowi codziennie dziesiątki buziaków i tulasów. Musimy ją powstrzymywać, bo dla niego to średnio komfortowe jest .
    Pojawiły się sygnały lekkiej zazdrości i regresji (więcej płacze, chce by ją karmić, itp.), ale na razie wszystko pod kontrolą

  11. #3791
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ewa ważne, że ten czas już za Toba i teraz to tylko wspomnienie (nie najlepsze, ale pokonałaś i to się liczy
    tak myślałam, że Jaś jest wycałowany przez siostrę oznaki zazdrości bywają niemal zawsze jak pojawia się rodzeństwo - ale to rola rodziców by pomóc dziecku się z tym uporać i wiem, że Ty dasz rade z Twoją mądrością życiową inaczej być nie może a i pewnie mąż będzie tutaj bardzo pomocny

    zresztą każdy etap w rozwoju i młodszego i starszego dziecka będzie przynosił kolejne "fale" ........ zapewniam - wszystko do przeżycia
    ale wymaga to pewnego poukładania ......... oj wymaga

    za zdjęcia już z góry dziękuję


    wrócę jeszcze do kuchni i zabudowy do samej góry - może tylko blendę zrobić nad szafką, która będzie przy tej ściance ? a resztę szafek do samej góry
    zastanawiam się czy byłoby to widoczne ...... szperam w necie by znaleźć cos do zobrazowania, ale póki co nic nie widzę .....

    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  12. #3792

    Domyślnie

    Hej Ewo - nie wiem, który już raz piszę do Ciebie post, bo za każdym razem ktoś mi przerywa i to, co napisałam po paru godzinach jest już nieaktualne - no więc przede wszystkim masz piękne piekarniki - rany, jakie klejnociki. Jeśli chodzi o układ funkcjonalny, mimo wszystko byłabym za lodówką przy filarze - bardziej spójnie wyglądają piekarniki po prawej stronie wysokiej zabudowy. Podobają mi się również pionowe szafki - zdecydowanie bardziej niż kwadratowe, czy poziome.

    Przepiękna inspiracja ze ścianą tablicową - od dawna marzę o takiej w kuchni i nie mogę się z niej wyleczyć

    Nie załapałam się na fotki synka, mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja - uwielbiam takie małe słodziaki. Podziwiam Cię, że masz jeszcze czas tutaj zaglądać - maluszek plus budowa są już wystarczająco absorbujące, co dopiero jeszcze wizki i forum

  13. #3793
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ewa
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  14. #3794
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hejka Ewciu!
    Często zaglądam, czytam, na pisanie czasu brak

    Na początku gratuluję synusia - niech się zdrowo chowa! I dużo zdrówka Tobie - abyś miała siłę wszystko ogarnąć!

    Co do "de dietricha" - hmmmm, miałam ich płytę indukcyjną - niestety zepsuła mi się, a z powodu plajty firmy "de dietrich" żaden serwis mi nie chciał "na gwarancji" naprawić. Padł jakiś moduł. Tyle że mój sprzedawca był w porządku i wymienił mi na nowa płytę innej firmy.

    Wcześniej płyta sprawowała się świetnie! Szkoda tylko że tak się skończyło.
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  15. #3795
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    wrócę jeszcze do kuchni i zabudowy do samej góry - może tylko blendę zrobić nad szafką, która będzie przy tej ściance ? a resztę szafek do samej góry
    zastanawiam się czy byłoby to widoczne ...... szperam w necie by znaleźć cos do zobrazowania, ale póki co nic nie widzę .....
    Zrobiłam jeszcze kilka wersji - poniżej pokażę

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Hej Ewo - nie wiem, który już raz piszę do Ciebie post, bo za każdym razem ktoś mi przerywa i to, co napisałam po paru godzinach jest już nieaktualne - no więc przede wszystkim masz piękne piekarniki - rany, jakie klejnociki. Jeśli chodzi o układ funkcjonalny, mimo wszystko byłabym za lodówką przy filarze - bardziej spójnie wyglądają piekarniki po prawej stronie wysokiej zabudowy. Podobają mi się również pionowe szafki - zdecydowanie bardziej niż kwadratowe, czy poziome.

    Przepiękna inspiracja ze ścianą tablicową - od dawna marzę o takiej w kuchni i nie mogę się z niej wyleczyć

    Nie załapałam się na fotki synka, mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja - uwielbiam takie małe słodziaki. Podziwiam Cię, że masz jeszcze czas tutaj zaglądać - maluszek plus budowa są już wystarczająco absorbujące, co dopiero jeszcze wizki i forum
    Cieszę się Aneto, że zaglądasz i dziękuję, że napisałaś .
    Piekarniki z opisu miodzio. Zobaczymy jak będą się sprawowały .

    Dziękuję za Twoją opinię odnośnie kuchni. Wszystko co napisałaś jest zgodne z moją wizją .

    Jasia wyślę . Zajmowanie się nim to obecnie niewiele pracy, bo głównie śpi bądź czuwa nie przemieszczając się . Na budowie też dzieje się niewiele, bo nasze prywatne sprawy się nieco skomplikowały . Mój czas pochłaniają jednak niestety zaległości zawodowe, z których wykopać się nie mogę oraz różne formalności, które musimy załatwiać .

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Ewa


    Cytat Napisał channel8 Zobacz post
    Hejka Ewciu!
    Często zaglądam, czytam, na pisanie czasu brak

    Na początku gratuluję synusia - niech się zdrowo chowa! I dużo zdrówka Tobie - abyś miała siłę wszystko ogarnąć!

    Co do "de dietricha" - hmmmm, miałam ich płytę indukcyjną - niestety zepsuła mi się, a z powodu plajty firmy "de dietrich" żaden serwis mi nie chciał "na gwarancji" naprawić. Padł jakiś moduł. Tyle że mój sprzedawca był w porządku i wymienił mi na nowa płytę innej firmy.

    Wcześniej płyta sprawowała się świetnie! Szkoda tylko że tak się skończyło.
    Aniu jak dawno Cię nie było. Myślałam, że już nie piszesz na FM. Nie wchodzę na dział projektowy i umykają mi wątki tam założone .
    Cieszę się, że napisałaś, choć smutne wiadomości przyniosłaś . Wiesz... ja właśnie dzięki Twojej pozytywnej opinii odnośnie płyty tak napaliłam się na tę markę i co jakiś czas przeczesywałam sieć w poszukiwaniu okazji. Ucieszyłam się ogromnie z tego zestawu i kupiłam w poczuciu sukcesu .
    Przykro mi, że Twoja płyta zepsuła się i martwi mnie, że serwis był niedostępny. Pozostaje mi liczyć na to, że nasz sprzęt nie będzie awaryjny, a jeśli tak, to jakoś wyjdziemy z problemu. Mam gwarancję 2 lata u sprzedawcy - czyli jemu zgłaszam ewentualną usterkę. W W-wie jest firma sprowadzająca części do tej marki. Nie znam dokładnie szczegółów, ale splajtował Fagor Mastercook, który u nas sprzedawał tę markę, a nie sama marka De Dietrich. Ostatnie wiadomości dotyczące Fagor Mastercook mówią, że zostanie przejęty przez Boscha & Siemensa. Nie wiem co to może oznaczać dla samej marki DD. Staram się myśleć pozytywnie, bo nic innego mi nie zostało .

    A jaką masz teraz płytę?

  16. #3796
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
    Nadal myślę nad tą ścianą z wysoką zabudową w kuchni. I wyszły mi takie warianty:

    1. zabudowa do sufitu i podział na równo - jest chyba najmniej atrakcyjny wizualnie, ale praktyczny, bo otwiera się tylko szafkę, którą potrzebuję. W pełni wykorzystuje przestrzeń.



    2. Zabudowa do sufitu bez podziału
    - górne szafki miałyby wówczas około 120 cm. Wczoraj widziałam takie w jednym ze studiów kuchennych, więc jest to wykonalne. Jest za to mniej praktyczne, bo otwieram całość za każdym razem. Nie wiem też jak kwestia lodówki - tu chyba może być kłopot z montażem


    3. Niższe szafki - jest miejsce na grafiki (tu przykładowe). Problemem będzie kurz, ale nie demonizowałabym, bo nie będzie tego wiele do przetarcia.


    4. Zupełnie bez szafek - tu miejsce na grafikę lub ścianę tablicową, choć wtedy mogłoby się zrobić tej ściany tablicowej za dużo (będzie naprzeciw powyżej płytek-cegiełek)


    5. Tylko półki - to chyba najmniej praktyczne rozwiązanie, ale zrobiłam, więc pokazuję


    W dwóch ostatnich rozwiązaniach pozbawiam się miejsca do przechowywania - chyba trochę szkoda, choć ta opcja zupełnie bez szafek nawet ciekawa.
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 27-07-2014 o 23:31

  17. #3797
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Mamy głosować za wersją???????/

    Jak dla mnie 1 i 2...

  18. #3798
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    wersja 2

  19. #3799
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    EWo dowiedz się czy zrobią Ci fronty tej wysoości ( do lodówki) .Mnie osobiście odpowiada wersja 2 ale również ta z półkami.To wszystko zależy od ciebie co potrzebujesz.Ja lubię półki w kuchni,ale szafki wiszące to wygodne miejsce na kubki,.Atak wogóle to miałaś pomiar?był Łukaszek?

  20. #3800

    Domyślnie

    Jak dla mnie bezapelacyjnie wersja 1

Strona 190 z 237

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony