dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 200 z 237
Pokaż wyniki od 3.981 do 4.000 z 4722
  1. #3981

    Domyślnie

    a może iść w ślad właśnie za p.Robertem i sznurek??
    u Ciebie by było jak tutaj:

    i po prostu kiedyś zdjąć
    jak będzie gruby dość to dzieci nie wypadną na pewno

  2. #3982
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dziś są dzieci.. w przyszłości do babci i Dziadka wpadną wnuki.. a wówczas dopiero strach o wnuczęta, a i sprawność już nie ta co dziś...
    Ja, jakby to było u mnie, zrobiłabym na stałe i pionowe i poziome barierki...

  3. #3983
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Karolinko dziękuję
    Ta plecionka świetna sama w sobie
    Dziękuję też za wizki
    Nie wiedziałam za bardzo jak połączyć tę dolną barierkę z górną. Dałaś fajny pomysł by wyjść od tych słupków, które są. Ja kombinowałam by robić to między nimi, ale Twój pomysł chyba lepszy.

    Miałam dzisiaj wieczorem spotkanie ze schodowym i chciałam z nim porozmawiać o tej barierce, ale... wcięło mnie, bo okazało się, że cena, którą ostatnio ustaliliśmy (a była już sporo wyższa od propozycji pierwszego fachowca) jest tylko za schody, a za opaskę wokół otworu mam zapłacić dodatkowo
    Nie miałam już ochoty na więcej rozmów .

    Wiolu, masz w pełni rację. Wiesz, że zupełnie nie pomyślałam o wnukach? Może dlatego, że nie liczę, że ich dożyję...
    Dobiła mnie ta dzisiejsza wizyta .

  4. #3984
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #3985
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    ooooooooooooooo tu mi się bardzo podoba
    niby niewielka zmiana a już jednak wiele zmienia w odbiorze


    skoro mówisz że młoda ostrożna to może i junior na takiego wyrośnie pod jej siostrzanym ramieniem więc taka barierka by zdała egzamin u Was...
    myślę że to L powinno być metalowe tak jak barierki na górze... nie wiem jak tam z wysokościami - ale czy dałoby się by wychodziło i wchodziło w te pionowe pręty??? by wyglądało jak jedna całość??? narysowałam na czarno na Twoich fotkach + drewniane "linki" które kiedyś zdemontujecie
    Załącznik 277801
    To się tak nie da zrobić. Elementy mijają sie w ten sposób.
    Pomysł dobry.
    Nie mam czasu za grosz teraz. W przyszłym tygodniu coś mogę pomalować.

    Wklejam to co pokazywałam na schodowym
    Nazwa:  mesh-railing.jpg
Wyświetleń: 2987
Rozmiar:  66,4 KB

    Nazwa:  flat_wire_mesh_infill_panels_1_1345218211.jpg
Wyświetleń: 2981
Rozmiar:  69,2 KB

    Nazwa:  250ee2923d75204680161bf4e4fa5b5d.jpg
Wyświetleń: 2979
Rozmiar:  91,0 KB

    Nazwa:  sc_300611_15-940x631.jpg
Wyświetleń: 2975
Rozmiar:  67,3 KB

    Nazwa:  kitchen-under-stairs-contemporary-minimalist-house-design-with-wooden-flooring-tile-glass-window.jpg
Wyświetleń: 2974
Rozmiar:  93,2 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #3986
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Kasiu
    Dziękuję za inspiracje pokoi dla dziecka. Zmotywowałam się i wróciłam do roomstyler. Ciężko mi znaleźć meble podobne do tych, które mam do pokoju Jasia, ale coś tam wyszukałam. Muszę to jeszcze uzupełnić dodatkami, bo łyso wygląda. Nieustawny ten pokój . Niby bliźniaczy do tego od Julianny, ale inaczej są umieszczone drzwi (zaraz przy ścianie) i bardzo ograniczają aranżację.

    Super inspiracje schodów i barierek
    Będę wdzięczna za Twoją poradę w kwestii mojej barierki - łączyłabyś ją z pionowymi prętami lub drewnem? Ile razy spoglądam z dołu na moje schody to jestem pewna, że nie chcę tam nic ciężkiego, ani zasłaniającego. Pierwotnie wcale nie planowałam barierki, ale wygodniej jest wchodzić i schodzić z podparciem.
    Ta, którą pokazałam jest dla mnie idealna. Podoba mi się bardzo, tylko kompletnie nie mam pomysłu jak ją zamontować łącząc z barierką górnego korytarza. Facet od schodów ma wysokie ceny i sposób bycia, którego nie lubię u fachowców (cena rośnie w stosunku do pierwotnych ustaleń) . Nawet nie chcę go pytać.
    Biorę bardziej pod uwagę wariant z metalową barierką i ewentualnie drewnianymi pionowymi sztachetami (nie wiem jak to określić).

    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::

    Udało nam się w końcu pomalować tę część salonu, gdzie ma być drewniana podłoga. Komin pomalowaliśmy na grafit.



    Przy zamkniętych roletach zewn.





    Komin nabrał charakteru Pierwotnie chciałam pomalować tym kolorem jeszcze ścianę w jadalni, ale byłoby jednak za ciemno. Zatem reszta salonu zostanie na biało.

    A tutaj dla przypomnienia jedna z wizualizacji salonu. Komin ostatecznie zrobiliśmy ciemniejszy w obawie, że będzie się nieco kopciło. Farba nadaje się do szorowania (Magnat, farba ceramiczna).

  7. #3987
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    te dwie najbardziej mi się podobają

    Nazwa:  mesh-railing.jpg
Wyświetleń: 2987
Rozmiar:  66,4 KB




    przy czym ta druga wydaje mi się mniej bezpieczna - już widzę zaklinowane głowy itp...

  8. #3988
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ewo, już mam luźniej. Życie też bardziej nabrało kolorów Mam podpisany protokół uzgodnień z panią, która kupuje moje mieszkanie po rodzicach. 3 miesiące sprzątania, drobnych poprawek, przyzwyczajania się do myśli, że miejsce gdzie spędziłam kawał życia, oddam w inne ręce. Ciężkie decyzje co mebli i innych przedmiotów zostawiam sobie, a co idzie w ręce potrzebujących. 2 tygodnie harówki nad zdjęciami i planem. Na koniec tydzień od wystawienia na OtoDom, klamka zapadła. Ten tydzień ledwo przeżyłam. Nerwy, jeżdżenie w te i we te dom-mieszkanie. Równocześnie jakby decyzja, że sprzedaję przełamała jakąś blokadę – nagle dwa duże projekty do zrobienia. Też zdążyłam z terminami i jeden już klepnięty przez zleceniodawcę.
    Dobre Anioły , to lubię
    Dziś odreagowuję czując lekki wewnętrzny dygot.
    Wreszcie mam spokojną głowę i z przyjemnością pobawię się forumowymi pomysłami i podpowiedziami.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #3989
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Jestem zachwycona kominem!! Wyszedł naprawdę super!! Jego kolor na zdjęciach wygląda niesamowicie - masz rację: nabrał charakteru. Do tego drewniana podłoga - będzie ekstra!!

  10. #3990
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ewo, już mam luźniej. Życie też bardziej nabrało kolorów Mam podpisany protokół uzgodnień z panią, która kupuje moje mieszkanie po rodzicach. 3 miesiące sprzątania, drobnych poprawek, przyzwyczajania się do myśli, że miejsce gdzie spędziłam kawał życia, oddam w inne ręce. Ciężkie decyzje co mebli i innych przedmiotów zostawiam sobie, a co idzie w ręce potrzebujących. 2 tygodnie harówki nad zdjęciami i planem. Na koniec tydzień od wystawienia na OtoDom, klamka zapadła. Ten tydzień ledwo przeżyłam. Nerwy, jeżdżenie w te i we te dom-mieszkanie. Równocześnie jakby decyzja, że sprzedaję przełamała jakąś blokadę – nagle dwa duże projekty do zrobienia. Też zdążyłam z terminami i jeden już klepnięty przez zleceniodawcę.
    Dobre Anioły , to lubię
    Dziś odreagowuję czując lekki wewnętrzny dygot.
    Wreszcie mam spokojną głowę i z przyjemnością pobawię się forumowymi pomysłami i podpowiedziami.
    Kasiu, ale się cieszę choć wiem, że prócz radości ze sprzedaży, takie "rozstanie" z bliskim miejscem kosztuje nieco emocji. Grunt, że jesteś zadowolona . Gratuluję projektów - kto jeśli nie Ty dałby sobie z nimi radę . Sama jesteś Dobrym Aniołem więc przyciągasz inne .

    Jak znajdziesz chwilkę to doradź proszę jak widzisz moje schody, bo męczy mnie ta barierka okropnie . Sznurek na inspiracjach sam w sobie podoba mi się, ale na moich schodach wyglądałby przyciężko. Myślałam by sznurka użyć tylko tymczasowo przy maluszku podobnie jak Robert - czyli od poręczy w dół. Nie chciałabym "sznurować" całej przestrzeni między schodami a stropem.

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Jestem zachwycona kominem!! Wyszedł naprawdę super!! Jego kolor na zdjęciach wygląda niesamowicie - masz rację: nabrał charakteru. Do tego drewniana podłoga - będzie ekstra!!
    Dziękuję Basiu . Jak miło, że napisałaś, bo już myślałam, że nie widać moich zdjęć .

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Wspominałam, że mam kłopot z ustawieniem mebli w pokoju Juniora. To pokój bliźniaczy do pokoju Julianny - jest nad salonem, po drugiej stronie komina i też ma podłogę ze szkła. Ma ten feler, że drzwi są przy ścianie i to już ogranicza możliwość postawienia tam jakiegoś solidnego mebla. Jego powierzchnia to niespełna 15m.

    W pokoju staną meble Leksvik, które teraz ma Julisia.



    Na tej inspiracji jest cały zestaw, ale źle go widać.


    Na OLX znalazłam widok na wprost




    Wróciłam do roomstyler i pobawiłam się nieco programem. Od razu piszę, że wszystko co jest na wizualizacji jest tylko wykorzystaniem zasobów biblioteki i bardziej symbolicznym nawiązaniem do tego co planuję. Trochę naćkane wyszło, ale w sumie w pokoju dzieci nie da się tego uniknąć, a ja nie mogłam się oprzeć temu co udało mi się znaleźć w programie

    Najpierw rzut by zobrazować układ.




















    W kącie gdzie stoi "namiot" rozważam jeszcze baldachim jak na inspiracjach (bardziej chłopięcą wersję). To będzie miękkie miejsce do zabaw, które w przyszłości zostanie zastąpione biurkiem lub przestawię tam łóżko.









    A tu ulubiona inspiracja pokoju

    Źródło i więcej

    Co myślicie o tym układzie mebli?
    Jak oceniacie romby na dwóch ścianach? Lepiej na jednej?
    Jaki kolor rombów?


    biało-szary


    czy szaro-niebieski

  11. #3991
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Myślę, że układ jest optymalny.
    Może przemaluj Leksviki na jasno, bo wydaje mi się, że ich kolor zaciemnia pokój i zagraca.
    Świetne te tureckie namioty podwieszane do sufitu. Z czymś miękkim na podłodze, taki namiot będzie długo ulubionym miejscem.
    Romby na ścianach są okey, tylko zrobiłabym np jasny turkus i wtedy Leksviki też pomalowałabyn na jasny turkus (biały mnie chętnie). A, i trochę na rysunkach są za duże. Bardziej mi się podobają mniejsze romby, jak na Twojej ulubionej inspiracji

    Truskawki kup tu http://sklep.sadzonkitruskawek.eu/ , polecam. Bardzo przyjaźni ludzie, a sadzonki tak rosną jak oni piszą na stronie. Możesz teraz posadzić, ale można kupić dopiero na wiosnę. Może też można zamówić wcześniej, a dostać w dogodnym terminie. Poproś o takie odmiany by rozciągnąć owocowanie na całe lato. Moje przestały kwitnąć 2 tygodnie temu. Myślę, że trochę moja wina, bo w ferworze pracy i „walki” z mieszkaniem przestałam dbać i dopuściłam by wąsy wypuściły.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #3992
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Dziękuję Kasiu za sugestie .
    Myślałam o pomalowaniu mebli, ale zostawię to sobie na później. Zobaczę jak staną we wnętrzu. Te na wizualizacji są "każde z innej parafii", więc nie zgadza się ani kolor ani rozmiar z oryginałem. Planowałam raczej na szaro - trafiłam na taką przeróbkę leksvika.



    A tutaj bardziej w kierunku, który Ty proponujesz . To dokładnie model szafy, który mam.



    Co do rombów, to planuję pomalować je sama. Na inspiracji jest tapeta, ale jej cena ścina z nóg . Żeby wytapetować te dwie niewielkie ściany musiałabym zapłacić ok. 1200 zł za samą tapetę. Zatem postawię na pracę własnych rąk i dobrą taśmę malarską. Muszę znaleźć jakiś fajny tutorial, wymierzyć ścianę i podziałać .

    Dziękuję za namiar na truskawki Na razie wstrzymam się z zakupem, bo ogród u mnie to bardzo daleki temat i jak wiesz kompletnie mi obcy .

    Tymczasem dzisiaj wymalowaliśmy mój gabinet

    Zdecydowałam się zostawić białą opaskę wokół okien . Wygląda bardzo fajnie i przy okazji rozwiązał się mój problem z widoczną od dołu białą kasetą z rolet. Dzięki temu zabiegowi nie rzuca się w oczy. Ślicznie dziękuję Tomkowej za pomysł

    A wygląda to tak




    Dla przypomnienia wizualizacje



















    Zamiast Tolomeo nad biurkiem myślę o wariancie ekonomicznym - TISDAG z Ikei







    Muszę tylko dobrać do niej jakąś lampę nad kanapą.
    A może znacie inne "mobilne" lampy w rozsądnej cenie?

  13. #3993
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Mi się podoba ta obwódka wokół okien i dzięki tobie mam to już sprawdzone bo ja też chciałam coś takiego, na razie w kuchni bo reszta pomieszczeń z oknami jest malowana na biało. Nie byłam pewna czy to dobry pomysł a teraz już wiem

  14. #3994

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Zdecydowałam się zostawić białą opaskę wokół okien . Wygląda bardzo fajnie i przy okazji rozwiązał się mój problem z widoczną od dołu białą kasetą z rolet. Dzięki temu zabiegowi nie rzuca się w oczy. Ślicznie dziękuję Tomkowej za pomysł

    A wygląda to tak


    A wygląda to super!! Ja pomyślałam u siebie o tym zabiegu, gdyż mam małe okna i zastanawiałam się, jak je optycznie powiększyć. Ależ się cieszę! U mnie otwory wyglądają teraz tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110332.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	77,6 KB
ID:	279550 to zlikwidowane łuki w wejściu do kuchni (resztki widać nad przyszłymi drzwiami do malutkiej łazienki)
    A tu zamaskowane okno przerobione na drzwi tarasowe (dotychczasowe drzwi zamurowane):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110333.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	80,3 KB
ID:	279551

  15. #3995
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    obwódki super wygladają, zapisałam sobie ten pomysł na przyszlość w moich inspiracjach Wnętrza robią się piekne, niemoe dozekać się Twojeg wprowadzenia do domku

  16. #3996
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Doriko, Tomkowa, Anitko cieszę się, że też Wam się podoba, bo mnie bardzo . Tak bardzo, że u Julianny też tak zrobiłam .


    Fajne kolorki wyszły w jej pokoju - pastelowe, delikatne, takie jak chciałam


    Na szarej ścianie będą różowe grochy. Muszę sobie wymierzyć co i jak.

    Uwaga dla osób, które planują malowanie gotowymi farbami Beckersa - deklaracja na opakowaniu odnośnie wydajności ma się nijak do rzeczywistości . Z puszki 2,5l miało wyjść około 40m, a nam wyszło 23 m (jedna warstwa malowana wałkiem). Dopiero w drugiej warstwie jest to bliższe prawdy. Na szczęście efekt końcowy jest świetny .


    Tomkowa, widzę, że praca ruszyła pełną parą . SUPER! Zakładasz wątek?

    --------------------------------------

    Nic nie piszecie o pokoju Juniora . Nie wiem czy tak źle, czy jak? Nie czuję tego układu do końca, ale też nie bardzo mam pomysł na inny.
    Za radą Pesteczki zmniejszyłam romby. Będzie to bardziej kłopotliwe w wykonaniu, ale z pewnością lepiej wygląda.


    Prace u nas idą powoli bo musiałam wrócić do pracy. Z doskoku wpadamy na budowę na 2-3 godziny, a wtedy niewiele da się zrobić mając jeszcze maluchy ze sobą. Nasze plany ciągle weryfikuje rzeczywistość .

    W międzyczasie znalazłam (przypadkiem) cenę tego systemu do segregacji, o którym niedawno pisałam.


    Gdyby ktoś chciał TUTAJ. Drogie . Na żywo widziałam jeszcze inny świetny system do szafki narożnej - TAKI. Znowu mam problem ze znalezieniem jego ceny, bo w salonie nie chcieli mi podać (musiałabym wycenić meble wraz z wyposażeniem).

  17. #3997

    Domyślnie

    Ewo, bardzo się cieszę, że pomysł okazał się trafiony Jakiej szerokości jest obwódka u Ciebie?
    Od dawna myślałam o wątku, ale chyba się do tego nie nadaję Zamęczam więc gościnne koleżanki swoimi wątpliwościami. Teraz u asiazett w sprawie drzwi wewnętrznych

  18. #3998

    Domyślnie

    Julianno, o pokojach dzieci nie mam nic dopowiedzenia - WIEM po prostu, że to będą jedne z najpiękniejszych, jakie widziało to forum

    Chciałam natomiast napisać, że urzeka mnie ustawienie sofy w gabinecie - bardzo mi się ten pomysł podoba i przyznaję, że rozważam nawet coś podobnego u siebie - nie pogniewasz się, gdybym podkradła tę koncepcję?

  19. #3999
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Oj Ewcia chyba niewiele osób na forum ma równie dopracowany dom, co Ty będziesz mieć. Śledzę z uwagą (mimo, iż się mniej udzielam) i mam nadzieję, że kiedyś zobaczę to cudo osobiście

  20. #4000
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Ewo, bardzo się cieszę, że pomysł okazał się trafiony Jakiej szerokości jest obwódka u Ciebie?
    Od dawna myślałam o wątku, ale chyba się do tego nie nadaję Zamęczam więc gościnne koleżanki swoimi wątpliwościami. Teraz u asiazett w sprawie drzwi wewnętrznych
    Obwódka ma 10 cm . Takiej wysokości planuję listwy przypodłogowe.
    Miłej gościny na FM z pewnością Ci nie zabraknie, ale własny wątek fajna rzecz .
    Zawsze możesz wrócić i przypomnieć sobie co, gdzie, jak. Ja często tak wracam korzystając z "przeszukiwania". Poza tym osoby, które chcą Ci pomóc mają wszystko w jednym miejscu . Sama decydujesz co i kiedy chcesz pisać .


    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Julianno, o pokojach dzieci nie mam nic dopowiedzenia - WIEM po prostu, że to będą jedne z najpiękniejszych, jakie widziało to forum

    Chciałam natomiast napisać, że urzeka mnie ustawienie sofy w gabinecie - bardzo mi się ten pomysł podoba i przyznaję, że rozważam nawet coś podobnego u siebie - nie pogniewasz się, gdybym podkradła tę koncepcję?
    Anetko, ale mi radość sprawiłaś . Oczywiście, że się nie pogniewam . Co więcej cieszę się ogromnie . Propozycji układu dla tego gabinetu było kilka. Dzięki pomocy dziewczyn - stanęło na tym. Cieszę się, bo siedząc na kanapie będę miała widok na taras i ogród .

    Co do pokoju Juniora to mam stracha czy nie zepsuję tych rombów , ale do odważnych świat należy . Obliczyłam już mniej więcej co i jak. Kupiłam taśmę malarską dla profesjonalistów i czekam aż Juśka wyzdrowieje, bo nie chcę jej ciągać chorej na budowę.
    Większy problem mam z obliczeniem rozłożenia grochów (marna byłam z matmy). Muszę to sobie rozrysować

Strona 200 z 237

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony