dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 215 z 237
Pokaż wyniki od 4.281 do 4.300 z 4722
  1. #4281
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    ja ma tak zrobione jak planujesz
    deszczownica wychodzi już ze ściany ponad płykami - i to nas uratowało jak się okazało że trzeba ją w bok przesunąć o 5cm, bo była z boku kabiny a nie na środku

    na pewno widzę jeden plus od razu - bez problemu sięgam by umyć płytki a w drugiej łazience mam do sufitu i już muszę drabinkę brać
    myślę, że się nie będzie bardzo chlapać i w użytkowaniu nie będzie to kłopotem

    układ mam jak u Julianny, że jest ścianka postawiona - tylko właśnie ścianka też jest na 200cm, tak jak max płytki
    U mnie się już problem rozwiązał i robimy do linii drzwi, czyli jeszcze trzecie rozwiązanie Mam nadzieję, że po zamontowaniu kabiny będzie ładnie

  2. #4282
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Martuś cała przyjemność po mojej stronie
    Casuall pewnie, że będzie pięknie

  3. #4283
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Casuall pewnie, że będzie pięknie
    Aż taką optymistką to nie jestem, wystarczy, że będzie poprawnie, a najważniejsze żeby nie było fuszerek

  4. #4284

    Domyślnie

    Ewciu a Ty wiesz, że zapomniałaś o mnie - ja byłam za Twoją wersją kuchni z czarnymi szafkami doszukałam się swych wypocin


    no widzisz, mówisz, że nie czujesz lamp a jakoś świetnie wychodzi
    te co masz na sprzedaż fajoskie...
    a ja mam tak że podobają mi się wiszące lampy... ale na zdjęciach... u siebie jakoś stawiam na plafony i spoty głównie, bo mam uraz że o wiszące walę głową i potem tylko wzdycham do pięknych lamp Waszych na które ja nie mam miejsca

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    ...
    Aaa... z innej beczki. Ile razy widzę ten zestaw, to myślę o Tobie, bo lubisz kolory (ja mam szary)
    ...
    nooooo słodziasty pięknie by się prezentował na mojej czarnej ścianie
    choć ja jestem maniaczką trzymania rzeczy na blacie, staram się z tym walczyć i by w przyszłej kuchni tego nie było

    też lubię bonami... ostatnio nawet nawrzucałam do koszyka przydasiów, ale jakoś nie kupiłam... podobały mi się te tablice do organizacji przy biurku - nie umiałam się zdecydować na kolor
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  5. #4285
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Casuall Zobacz post
    Aż taką optymistką to nie jestem, wystarczy, że będzie poprawnie, a najważniejsze żeby nie było fuszerek
    A widzisz - to kwestia spojrzenia . U mnie pełno fuszerek, a mimo to kiedy jestem na budowie to cieszę się ogromnie, bo pięknie jest mimo wszystko . Co się uda poprawić to poprawimy, a czego się nie uda to (z czasem) przywykniemy .

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    Ewciu a Ty wiesz, że zapomniałaś o mnie - ja byłam za Twoją wersją kuchni z czarnymi szafkami doszukałam się swych wypocin
    Nie zapomniałam Karolinko . Pamiętam nawet inspiracje, które wtedy wkleiłaś. Ja pisałam o głosowaniu na kilka wariantów, które odbyło się TUTAJ. Wersja z szafkami tylko do połowy ściany nie zdobyła żadnego głosu. Potem wpadałam na pomysł by szafki zrobić czarne i to miało już więcej zwolenniczek , ale układ pozostał ten, który w głosowaniu nie spodobał się .

    Byłam dzisiaj u Ciebie i Ty już właściwie mieszkasz . Cieszę się ogromnie
    Kolejna budowa zostaje udomowiona i zaczyna oddychać radością swoich domowników .
    Ja już jak dinozaur FM - witam nowe wątki i z łezką w oku tęsknię za starymi. Mam nadzieję, że w tym roku i nam będzie wreszcie dane zamieszkać .

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no widzisz, mówisz, że nie czujesz lamp a jakoś świetnie wychodzi
    te co masz na sprzedaż fajoskie...
    a ja mam tak że podobają mi się wiszące lampy... ale na zdjęciach... u siebie jakoś stawiam na plafony i spoty głównie, bo mam uraz że o wiszące walę głową i potem tylko wzdycham do pięknych lamp Waszych na które ja nie mam miejsca


    nooooo słodziasty pięknie by się prezentował na mojej czarnej ścianie
    choć ja jestem maniaczką trzymania rzeczy na blacie, staram się z tym walczyć i by w przyszłej kuchni tego nie było

    też lubię bonami... ostatnio nawet nawrzucałam do koszyka przydasiów, ale jakoś nie kupiłam... podobały mi się te tablice do organizacji przy biurku - nie umiałam się zdecydować na kolor
    Te lampy kupiłam do kuchni, potem zmieniłam opcję (zakochałam się w kinkietach na inspiracjach). Lampy miały być do łazienki tym bardziej, że są to lampy które można montować również na zewnątrz, ale bałam się konkurencji dla tego kinkietu na cegle, więc miały powędrować do korytarza dolnego, ale tam jak wiesz są schody i... wyobraziłam sobie jak mój Jasiek nie omieszka skrócić sobie drogi ze schodów poprzez chwycenie za lampę (na kształt tarzana na linie ). Ostatecznie w łazience i w korytarzu mamy tubki. Lubię je, bo są uniwersalne i dyskretne.

    Ja bardzo lubię bonami
    Ten zestaw wcale nie musi stać cały czas na blacie, a dzięki temu, że jest połączony nie zajmuje dużo miejsca w szufladzie . Kupiłam troszkę tych akcesoriów kuchennych właśnie w szarości. Do tego udało mi się kupić w promocji blok na noże w tej samej kolorystyce (w Empiku za 50% ceny ).

  6. #4286
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kochana ale w weekend ten watek pdzi musiałam duza kawke sobie zrobic zeby wszystko przeczytac. chciałabym usciskać Cie mocno odnośnie trudnej sytuacji jaka jest strata bliskiej osoby, bo chyba nigdy nie jestesmy na to przygotowani, ale musimy dac sobie czas i na łzy i na rozmyslanie a potem jest czas na gojenie ran. tule mocno i dziekuje ze mimo swoich licznych obowiązków jestes z nami

  7. #4287

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    A widzisz - to kwestia spojrzenia . U mnie pełno fuszerek, a mimo to kiedy jestem na budowie to cieszę się ogromnie, bo pięknie jest mimo wszystko . Co się uda poprawić to poprawimy, a czego się nie uda to (z czasem) przywykniemy .
    ...
    święte słowa też mam taki sam zamiar

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    ...
    Byłam dzisiaj u Ciebie i Ty już właściwie mieszkasz . Cieszę się ogromnie
    Kolejna budowa zostaje udomowiona i zaczyna oddychać radością swoich domowników .
    Ja już jak dinozaur FM - witam nowe wątki i z łezką w oku tęsknię za starymi. Mam nadzieję, że w tym roku i nam będzie wreszcie dane zamieszkać .
    ...
    no już prawie prawie... ale wprowadzamy się na wersję bardzo okrojoną wykończeniowo:
    nie mamy opasek dookoła drzwi - leżą i czekają
    nie ma listew przypodłogowych zamówionych nawet
    nie ma szafki w łazience dzieci i w tym roku nie będzie
    nie ma szafki w kibelku i pewnie też nie będzie narazie
    szafy w pokojach niepokończone
    w naszej sypialni tylko pomalowane ściany
    kuchnia bez piekarnika w tym roku pewnie i bez docelowej lodówki
    i mogłabym tak długo...

    no ale to wszystko możemy już robić mieszkając zwyczajnie chcemy już, bo mieszkanie z rodzicami do różowych nie należy

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    ...
    Te lampy kupiłam do kuchni, potem zmieniłam opcję (zakochałam się w kinkietach na inspiracjach). Lampy miały być do łazienki tym bardziej, że są to lampy które można montować również na zewnątrz, ale bałam się konkurencji dla tego kinkietu na cegle, więc miały powędrować do korytarza dolnego, ale tam jak wiesz są schody i... wyobraziłam sobie jak mój Jasiek nie omieszka skrócić sobie drogi ze schodów poprzez chwycenie za lampę (na kształt tarzana na linie ). Ostatecznie w łazience i w korytarzu mamy tubki. Lubię je, bo są uniwersalne i dyskretne.
    ...
    już widzę Juniora jak dynda na lampie
    ja też mam w łazience tubki i są czadowe! a w korytarzu hand-made by Ł świetlki: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	świetl.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	37,8 KB
ID:	306958





    aaaaa no i:
    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    ...
    Kilka będę chciała sprzedać.
    Np. na pewno te (mam dwie)
    ...
    Źródło

    Gdyby ktoś chciał, to sprzedam obie w cenie jednej (ceny z linka )
    ...
    mojemu Ł się podobają więc biorę!!
    piszę pw
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 01-03-2015 o 17:23 Powód: dodanie fotki
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  8. #4288
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Ewo

    Moje tubki sa metalowe, ale czy sa cięższe od innych, nie wiem u mnie sa na tynkowanym suficie wiec nie umiem odpowiedzieć czy potrzebne jest wzmocnienie ewentualne

  9. #4289
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    A widzisz - to kwestia spojrzenia . U mnie pełno fuszerek, a mimo to kiedy jestem na budowie to cieszę się ogromnie, bo pięknie jest mimo wszystko . Co się uda poprawić to poprawimy, a czego się nie uda to (z czasem) przywykniemy .
    Zazdroszczę podejścia, ja pierwsze widzę niedociągnięcia i tak mnie to rozbraja, że już się nie potrafię cieszyć z innych rzeczy Staram się jednak trochę luzować, chociaż ciężko mi to idzie. Będę uczyć się od Ciebie

  10. #4290
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Również zazdroszczę podejścia.
    Moje jest niestety inne a na tym cierpię najbardziej ja i moje małżeństwo. Właśnie ubolewam nad zlewem którego montaż nie był przemyślany i wyszło jak wyszło z resztą jak cała kuchnia. Może nauczę się kiedyś nią cieszyć. Na szczęście jest tymczasowa i jak nie zaakceptuje to kiedyś zmienię

    Zazdroszczę też lamp bo ja nie mam zupełnie wizji na lampy. Mało jest takich co mi się podobają a jak już to są zupełnie nie pasujące do reszty wystroju.

    Ale ja dziś maruda jestem idę lepiej spać.

  11. #4291
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam, planuję podłogę szklaną. I szukam wszelkich informacji w tym temacie.

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Raduje mnie niezmiennie efekt jaki dają puste dziury w stropie. Nie zalałabym ich teraz betonem, ale te wypunktowane konsekwencje sprawiają, że na 99,99% jestem pewna, że powinnam położyć tam szybę matową.
    Dzisiaj testowałam szybę (rysuje się jak normalna szyba ) i odkryłam przy okazji kolejny argument za matową - od góry wokół przezroczystej szyby będzie widać białą gumę-uszczelkę o szerokości około 5 cm.
    Zaznaczyłam to na czerwono.



    Wy patrzycie z perspektywy gościa - na efekt, a ja patrzę również na pozostałe konsekwencje. Będę tam mieszkać i podziwianie nieba z salonu może mi uprzykrzyć to, o czym pisałam już w kilku punktach.
    Tak czy siak (matowa czy przezroczysta) - szybę będzie widać w pełnej krasie tylko wówczas gdy się pod nią stanie, bo belki dookoła dość skutecznie ją osłaniają.



    W takim razie jesteś MISTRZYNIĄ pokazywania wnętrz mimo niedoróbek . To o czym piszesz na szczęście jest do "załatwienia" wystarczy troszkę motywacji, a ta jak czytam już się pojawiła .
    A może pokażesz tę część kuchni, z której nie jesteś zadowolona? Pomożemy ją podrasować

    .
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  12. #4292
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Anitko
    To była kobieta, którą bardzo ceniłam w relacjach zawodowych. Miała wyjątkową klasę. Kilka lat blisko współpracowałyśmy. Potem nasze drogi nieco się rozeszły, ale jej śmierć była dla wszystkich szokiem. Najsmutniejsze jest to, że nikt z nas (w pracy) nie wiedział, że ciężko choruje. Nie przyznała się. Została damą do samego końca... Tylko mnie smutno, że nie mogłabym być dla niej wsparciem gdy tego tak bardzo potrzebowała .

    Karolinko
    Wszystko spokojnie wykończycie. Mieszkając na miejscu będzie łatwiej.
    Fantastyczne są Wasze świetliki. Naprawdę Twój Mąż sam je zrobił? Z czego jest "klosz"? Wygląda świetnie!
    O lampach odpisałam na priva .

    Ivy
    Z tego braku czasu, zapomniałam by do Ciebie zapukać po prośbie , ale Ty jesteś taka kochana, że sama napisałaś
    Te moje są bardzo ciężkie . W parametrach lamp nie podaje się chyba wagi?

    Tymczasem przyszły ruchome ASTO TUBE1 do salonu. Na zewnątrz wyglądają bardzo ładnie. Matowe - jakby były z gipsu. Zgrabne -rozmiarowo mi odpowiadają . Jednak widać, że są z niższej póki cenowej, bo w środku są niedomalowane. Jedna ma jakieś wgłębienia na brzegach. Nie wiem jak to będzie wyglądało po zamontowaniu. Muszę się im przyjrzeć w świetle dziennym.

    Casuall
    U mnie już za późno, więc muszę się z wieloma rzeczami pogodzić. To taka racjonalizacja coby nie zwariować. Kiedy miałam szansę to wierciłam dziury w brzuchu. Potrafię być upierdliwa . Staram się być grzeczna, ale i mnie puszczały nerwy. Poprawiali niektóre rzeczy, ale niektóre już odpuściłam, bo musieliby skuwać wszystko . Potem przestałam już jeździć na budowę w obawie o to, że widok mógłby spowodować przedwczesny poród .

    Dorotko ,
    Jesteś moją ulubioną marudką na FM
    Każdy z nas inaczej radzi sobie z trudnościami. Nie ma nic złego w marudzeniu. Ja też marudzę, bo to najzwyczajniej w świecie pomaga .

    Kuchnia i tak będzie inna, więc się nie przejmuj, a lamp jest tak dużo, że z pewnością coś Ci podpowiemy . Tylko daj sygnał co, gdzie potrzebujesz .


    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Witam, planuję podłogę szklaną. I szukam wszelkich informacji w tym temacie.
    Autorus Witaj
    Jakich konkretnie informacji potrzebujesz?

  13. #4293
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Lubię jak do nas wracasz

  14. #4294
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    A ja lubię tu być

  15. #4295
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Już jakiś czas temu chciałam zapytać - czy ktoś kupował w VOGA? Mają super lampy w zadziwiających cenach.
    Szczególnie ta mi się podoba (nie potrafię jej skopiować do wątku)

    Tylko jakoś regulamin mi się nie podoba i te ceny jakby "zbyt atrakcyjne", a czas oczekiwania do kompletu odstrasza. Co myślicie?

  16. #4296
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Już jakiś czas temu chciałam zapytać - czy ktoś kupował w VOGA? Mają super lampy w zadziwiających cenach.
    Szczególnie ta mi się podoba (nie potrafię jej skopiować do wątku)

    Tylko jakoś regulamin mi się nie podoba i te ceny jakby "zbyt atrakcyjne", a czas oczekiwania do kompletu odstrasza. Co myślicie?
    Ewo, zapewne lampy to podróby z chińskiego ebay'a Z jakością jest tam bardzo różnie - swego czasu rozważałam tam zakup "stylizowanych" lamp do salonu Jednak odpuściłam, bo trudno o real photo, jesli się już o nie poprosi, to przesyłają rozmyte i nieostre, więc postanowiłam odchorować i nazbierać na oryginały. Będę się też wewnętrznie lepiej czuć - nie "okradam" projektanta, który je zaprojektował i nie udaję że mam coś, czego tak naprawdę nie mam...
    .

  17. #4297
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wiec tak, interesuje mnie grubość tego szkła, gdzie je zamówiłaś, oraz w jaki sposób tj na czym jest ono położone. Są jakieś specjalne uszczelki? Jaki masz wymiar tego szkła?

    U mnie wymiar takiego szkła to będzie trójkat o boku 120x120x169cm. Musze dobrać jakoś grubość szkła lub ewentualnie dodać jeszcze podporę.
    Ostatnio edytowane przez autorus ; 03-03-2015 o 06:32
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  18. #4298
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    Ewo, zapewne lampy to podróby z chińskiego ebay'a Z jakością jest tam bardzo różnie - swego czasu rozważałam tam zakup "stylizowanych" lamp do salonu Jednak odpuściłam, bo trudno o real photo, jesli się już o nie poprosi, to przesyłają rozmyte i nieostre, więc postanowiłam odchorować i nazbierać na oryginały. Będę się też wewnętrznie lepiej czuć - nie "okradam" projektanta, który je zaprojektował i nie udaję że mam coś, czego tak naprawdę nie mam...
    Mi to co piszesz to raczej o chińskim e-bayu. Voga to firma angielska, która przyznaje się do kopiowania projektów niektórych projektantów. A zdjęcia na stornie są dobrej jakości. Dla mnie ciągle kilka razy za drogo.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #4299

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    ...
    Karolinko
    Wszystko spokojnie wykończycie. Mieszkając na miejscu będzie łatwiej.
    Fantastyczne są Wasze świetliki. Naprawdę Twój Mąż sam je zrobił? Z czego jest "klosz"? Wygląda świetnie!
    O lampach odpisałam na priva
    ...
    właśnie taką mam nadzieję, że już mieszkając będę lepiej wiedzieć czego chcę w danym miejscu
    naprawdę sam zrobił nasz dom to taka samoróbka od fundamentów sami budujemy, na palcach jednej ręki policzę ekipy co u nas były - i w większości dlatego że Ł musi też pracować , więc by nie tracić cennego czasu ktoś inny przychodził...
    no a lampy są w wersji dość budżetowej - to biała plexa całość się "otwiera" by był dostęp do rur i innych kabli co biegną w tym suficie

    na priva odpisałam


    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    ...Dla mnie ciągle kilka razy za drogo.
    oj dla mnie też
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #4300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Podaj łapkę Karolina. My tak samo – co się da to sami robimy. Teraz niby kasa spłynęła, ale nie chcę wydać wszystkiego. siedzę i kombinuję co kupić i polecimy sami, a co musi jednak zrobić fachowiec.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 215 z 237

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony