dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 237
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 4722
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Tataraczku, to propozycje joliski
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Tatarak
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na zachód od Wrocka
    Posty
    8.719

    Domyślnie

    Elfir!!! już poprawiłam, bardzo Cię przepraszam, Magda

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Kochani, obowiązki wycięły mi z życia niemal dwa dni, ale jestem i raduję się OGROMNIE, że do mnie zaglądacie
    Najpiękniej dziękuję

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Julianno 16-Ewo wreszcie!!!!!masz swój wątek i tak pięknie go zaczęłaś...
    Pomysł na słup z magnesikami -super
    Co do kuchni wersja 2 zdecydowanie nie
    Dla mnie nr.1
    Czekam teraz na wizualizację łazienek
    Ewo jutro do mnie wchodzą poprawiać karton gips w sypialni -inna ekipa co robiła-jak będą dobrzy to może Ty możesz z nich skorzystać,oni są od tynków moich sąsiadów,a mnie robią gładzie, i już w częśći domu mam ,więc zapraszam jak cchesz zobaczyć.
    Wklejaj kochana swoje inspiracje
    Basieńko Jak się cieszę
    Dziękuję, że do mnie zajrzałaś i zagłosowałaś na kuchnię - moja wizja się klaruje .
    Łazienki już niebawem pokażę . Troszkę się boję, ale co tam .
    Fachowców od tynków chętnie poproszę. Wspominałaś, że sąsiedzi są zadowoleni, więc nie ma co się zastanawiać . A jakie tynki tam robili? Cementowo-wapienne?
    A wiesz, że dzisiaj zamówiłam podłogę . Będzie taka jak Twoja . Jest śliczna, aż żałuję, że będzie jej tak niewiele, bo tylko w części salonu.

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    To ja też zagłosuję na wersję kuchni i wygrywa - wersja nr 1
    Jako wielbiciel symetrii mam problem z wersją nr 2 bo jeden słupek wysoki jest z jednej strony zabudowy a drugi z drugiej ale po różnych stronach ciągu. I robi mi się chaos optyczny, którego nie da się wyeliminować.
    Wersja 3 - AniaS79 podsumowała również moje odczucia Po prostu nie u Ciebie.

    Mając zatem w pamięci poprzednie dyskusje nad projektem i jakie masz ograniczenia, to wersja nr 1 wydaje się być optymalnym połączeniem optyki i potrzeb funkcjonalnych
    Hej Aniu
    Wiesz, że na Ciebie czekałam . Dziękuję ślicznie za opinię. Moje wątpliwości już stopniały niemal do zera .
    Do miłego

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    Witam się i ja.
    Wyjątkowo miłe powitanie Gospodyni i domek zapowiada się przyjemnie

    Bardzo podoba mi się plan łazienki i absolutnie popieram pomysł spiżarki - osoby które jej nie miały nie wiedzą jakie to dobrodziejstwo i wygoda

    Co do kuchni to nie będę oryginalna - mnie też najbardziej podoba się opcja pierwsza. Jeśli jednak piszesz, że dwie osoby będą miały problem, żeby się w niej zmieścić (na wizualce tego nie widać, ale może przekłamuje?) to radziłabym wersję drugą.
    Ślicznie witam Nihiru i dziękuję za opinię . Teraz cały nasz aneks kuchenny ma 4 m2, stoją na nim jeszcze meble. Tak naprawdę, to rzadko bywamy razem w kuchni, więc mam nadzieję, że w przyszłej kuchni w wariancie I (no nie mogę pozostać głucha na tyle opinii za ), nie będzie kłopotu. Damy radę
    Zwróciłaś uwagę na układ łazienki . Są aż 2 ścianki i mam wątpliwości czy tak zostawić, ale opowiem o nich jak już wrzucę wizualizacje.

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    I jak? Wybrałaś wersję?

    PS. Z słupami nie ma co walczyć... trzeba pokochać Ja się jeszcze nie przyznałam do tego, co zrobiłam u siebie
    No chyba Aniu wybrałam . Wariant pierwszy - pozostanie tylko dopieszczenie szczegółów . Pochwal się koniecznie co wymyśliłaś z tymi słupami - prooooszę .

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    hello zapowiada się fajny domek
    Też zakochałam się w cegle i będzie jej u mnie dość dużo a już cegła w kuchni wygląda dla mnie obłędnie
    Będę kibicować i obserwować Twoje wykończeniowe poczynania

    Co do słupa to widziałam kiedyś inspirację gdzie cały słup obwieszony był dookoła galerią zdjęć w ramkach w jednym kolorze fajnie to wyglądało
    Hello TwoOfUS
    Uśmiecham się szeroko na powitanie kolejnej miłośniczki cegły . U mnie pomysły na jej wykorzystanie też się mnożą . Pojawi się też w wiatrołapie i może w sypialni (tu będzie najgorzej przekonać Najmilejszego ).
    Pokażę Wam też moje pomysły i zobaczymy czy to dla Was "jakoś wygląda" choć na wizu .
    Dziękuję za pomysł na słup - podoba mi się bardzo . Może zatem powstanie taka mini-galeria przy jadalni (tam mam drugi słup)

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    witaj julianno

    mnie sie najbardziej podoba wersja I
    Witaj Aksamitko
    Ale fajnie, że do mnie zajrzałaś i pomagasz rozwiać wątpliwości - zapraszam częściej

    Cytat Napisał Tatarak Zobacz post
    co do słupów, to dwie ostatnie propozycje Elfir są fajne, ale dwie pierwsze to jak dla mnie za ostry industrial - wręcz przerażający. chyba już jestem za stara na takie ekstrema
    to chyba też efekt sporej przestrzeni. Spokojnie Moniko - nie pójdę aż tak ostro w industrial . Chciałabym by moi goście lubili do mnie wracać .

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Julianno sąsiedzi robili zarówno cementowo-wapienne jak i giposwe,a teraz na gipsowych ta sama firma robiła gładzie.Cementowo wapienne mają w piwnicach ,ale ich piwnice to są użytkowe.
    Jak Ci zazdroszczę że będziesz miała cegłę,którą ja uwielbiam.Niestety nie wiem czy u mnie za dużo się nie dzieje i z cegłą byłby misz masz.No chyba że tylko przy wejściu...Namiary prześlę na maila

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Dziękuję Basiu za informację. Mąż nie jest przekonany do gipsowych, a gdy dowiedział się, że i tak wymagają gładzi, to jeszcze bardziej jest przeciw .
    Muszę spokojnie poczytać o wadach i zaletach różnych tynków. Namiary oczywiście pięknie proszę .
    Basiu nie wiem co będzie się ostatecznie działo w Twoim salonie, ale ta ściana przy schodach o której rozmawiałyśmy gdy byłam u Ciebie - była idealnym miejscem na cegłę . Myślę, że z decyzją można poczekać, bo płytki zawsze można przykleić .

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    no i ja bym teraz chyba też zrobiła cementowo-wapienne.Musisz to porządnie przemyśleć.
    A mówisz o tej ścianie przy schodach do salonu?
    Moja mama sugeruje aby się zastanowić, bo cegła jest gruba i może mi to w tamtym miejscu zwęzić przejście.Wprawdzie to chyba tylko 1,5 cm.
    Ja też myślę,że cegłę można zawsze dokleić,aczkolwiek powiem Ci ,że robiąc część ściany w cegle,wygląda ona super jak tynk po obu jej stronach jest na innej płaszczyźnie-dalej od ściany.

  7. #47

    Domyślnie

    Ja mam cementowo wapienne tynki z agregatu. Panowie tak ładnie je zrobili że mogło by się obyć bez gładzi i cały czas się waham czy je robić czy sobie darować. My zrezygnowaliśmy z gipsowych głównie ze względu na ich miękkość. Moi rodzice mają gipsowe i dość łatwo się rysują i wgniatają.
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Tatarak
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na zachód od Wrocka
    Posty
    8.719

    Domyślnie

    my dziś "odbieramy" tynkowo-wapienne (z agregatu) - mamy nadzieję, że po poprawkach będą na tyle równe, że obejdzie się bez gładzi, bo nam się akurat ta szklana gładkość gładzi nie bardzo podoba.

  9. #49

    Domyślnie

    O właśnie, mnie też ta gładkość nie kręci tylko nasz kafelkarz sugerował że ciemne kolory bardzo uwydatniają nierówności i tak pojawiła nam się mała wątpliwość.
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za info w sprawie tynków . Nas w gipsowych niepokoi też opinia jakoby chłonęły bardziej wilgoć. Nie znam się i nie wiem co to w efekcie znaczy, ale u nas nie będzie rekuperacji, więc wolę nie ryzykować. Moniko zajrzę do Ciebie czy będziecie zadowoleni ze swoich tynków .

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Wygląda na to, że wyjścia nie mam i pozostanę przy pierwszej wersji kuchni jaka przyszła mi do głowy . Dziękuję wszystkim za pomoc .
    Teraz zostało mi kombinowanie czy zostać z takim układem górnych szafek, czy zmienić, czy zupełnie z nich zrezygnować. Jeszcze nad tym pomyślę.

    Z kolorystyki domyślić się można w jakim kierunku zmierzam, ale wrzucę kilka inspiracji dla pewności . Gdy mi się odmieni (wolałabym nie) to zawsze można powspominać jak ewoluowała myśl .
    Inspiracje gromadzę od miesięcy. Na pewno są "zapożyczone" częściowo z innych wątków, więc gdyby ktoś odnalazł swoją, a nie miał zamiaru się nią dzielić to proszę o wiadomość - grzecznie usunę .
    Nie są do końca spójne, bo w jednych podobają mi się fronty, a w innych blaty, jeszcze inne ujęły mnie cegłą, ale generalnie są z mojej bajki. No to lecimy














    Tu podobają mi się wykończenia nad blatem - dwa zupełnie inne. U mnie raczej trudne do realizacji, ale są piękne - może kogoś zainspiruję





    I oczywiście cegiełka w kuchni
    To moja ulubiona kuchnia z inspiracji




    A tu inne:









    A tymi poczęstowałam się za zgodą TwoOfUs - ślicznie dziękuję




    Aaa... to może jeszcze dodam, że natrafiłam na kilka podobnych do moich marzeń kuchni na FM. To kuchnie Martu, Madzioochny i Anety S. Podoba mi się też kuchnia Ragazzy . Gdybyście trafiły na podobne, to z radością je odwiedzę
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 05-04-2012 o 12:11

  12. #52

    Domyślnie

    Ciepłych, cudownie leniwych i radosnych Świąt,
    pełnych smakołyków i samych uśmiechniętych twarzy!



  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Bardzo ładne inspiracje
    Spokojnie pokazuj łazienki, naprawdę jest się czym dzielić

    Co i po co zrobiłam ze słupem zobaczysz, gdy mnie odwiedzisz Kochana, a wygląda na to, że niebawem. Tymczasem życzę rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech Cię w tych dniach ominą dylematy budowlane

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Mnie się ta ostatnia podoba , inne oczywiście też,ale przychodzę z życzeniami


  15. #55

    Domyślnie

    julianna16 chyba będę nudna, bo wszystkie Twoje inspiracje kuchenne mi się podobają. Zwłąszcza, żę sama mam białe meble i drewniany blat opuszczany (coś jak na pierwszym zdjęciu) w wydaniu IKEA Zobaczymy, co u Ciebie wyjdzie w praktyce
    A w ogóle w jakie materiały celujesz? Połyskujące forniry czy surowsze drewno?

    Oczywiście profilaktycznie od razu smacznego jajka i spokoju Wielkanocnego zyczę
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    WESOŁYCH ŚWIĄT
    WIELKANOCNYCH

    życzy Aneta z Rodziną



    Uploaded with ImageShack.us

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Grzaneczki

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Olkusz
    Posty
    122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witam sie w dzienniku
    Bardzo podoba mi się pierwsza kuchnia, białe meble i drewniane blaty. Mam może troche naiwne pytanie odnośnie cegły, czy ta ściana jest zbudowana z cegły czy potem jest ona naniesiona na ścianę. Odnośnie tynków to nie przemawiaja do mnie gipsy, zbyt gładko i tak jakoś idealnie.

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Jaj przepięknie malowanych

    Świąt słonecznie roześmianych

    W poniedziałek dużo wody

    Zdrowia, szczęścia oraz zgody!


    WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
    życzy nemi.




  19. #59

    Domyślnie

    5 i 6 zdjęcie od końca cuuudna kuchnia

    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





Strona 3 z 237

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony