dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Odsetki od kredytu - odpis w rozliczeniu rocznym

    Zwracam się z uprzejmą prośbą do tych, co siedzą w przepisach, bo mam problem, a każdy mądrala w US co innego gada
    Otrzymalismy pozwolenie na budowę 24.12.2002 r. Nie korzystamy z dużej ulgi budowlanej - jasna sprawa - ale chcemy skorzystać z odpisu tytułem odsetek od kredytu. Jeden mądrala mówi, że musimy zakończyć budowę w ciągu dwóch lat od zakończenia roku, w którym otrzymalismy pozwolenie - czyli niby do końca tego roku - hahaha)
    Inny, że w ciągu 3 lat, jeszcze inny, że w ciągu 5.
    Jestem cała głupia, nie potrafię dotrzeć do właściwych przepisów, a te co czytam, to ich nie rozumiem, taki bełkot.
    Jeśli jest ktoś, kto wie dokładnie, to proszę o pomoc, za którą z góry serdecznie dziękuję)

  2. #2

    Domyślnie

    budowę musicie skończyć w trzy lata od końca roku w którym otrzymaliście pozw. na budowę-na 100%,ale nie wiem czy jest to liczone od daty otrzymania pozw. na budowę czy od daty jej uprawomocnienia w Waszym przypadku ma to znaczenie-możecie zyskać dodatkowy rok. najlepiej zadzwonić do UM i zapytać która wersjia jest ostateczna wg. mnie ta druga
    pozdrawiam T.M.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki tomas, o uprawomocnieniu nie myślałam, a dostaliśmy je po Nowym Roku, wiec faktycznie zyskalibysmy cały rok.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony