dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Temat na prezentację

    Witam,
    mam za zadanie przedstawić na studiach prezentację na dowolny temat budowlany (5. rok studiów) - może to być o cokolwiek, od konkretnego budynku (np. Burj Dubai), poprzez tematykę łączącą kilka budowli (np. lekkie konstrukcje w budownictwie) aż do jakiejś nowej technologii (np. folia ETFE albo beton przezroczysty). Zależy mi, żeby temat był niebanalny - może ktoś z Was podrzuci mi jakiś ciekawy pomysł, o którym słyszał/czytał ?

    Z góry dzięki za pomoc !
    Kamil
    close your eyes, listen, see my vision...

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    To Twoje studia, Twoje prezentacja, więc zamiast łazić po necie - siadaj i weź się do roboty.
    Czy to norma, że młodzi ludzie o wszystko pytają na forach ? Dopiero co facet robił ankietę jak dać dziecku na imię.
    Może warto użyć mózgu w końcu ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki za pomoc ! przyrównanie tematu prezentacji do imienia dla dziecka jest naprawdę celne !
    close your eyes, listen, see my vision...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja mam ciekawy - jaka jest strata ciepła przez mostki cieplne spowodowane montażem w warstwie ocieplenia na kotwach JD-B a kotwach z tworzywa, sugerowanych przez niejakiego Krzysztofa46 określającego się "Specjalistą od ciepłego montażu"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał loskamilos007 Zobacz post
    Witam,
    mam za zadanie przedstawić na studiach prezentację na dowolny temat budowlany (5. rok studiów) - może to być o cokolwiek, od konkretnego budynku (np. Burj Dubai), poprzez tematykę łączącą kilka budowli (np. lekkie konstrukcje w budownictwie) aż do jakiejś nowej technologii (np. folia ETFE albo beton przezroczysty). Zależy mi, żeby temat był niebanalny - może ktoś z Was podrzuci mi jakiś ciekawy pomysł, o którym słyszał/czytał ?

    Z góry dzięki za pomoc !
    Kamil
    Może słabe miejsca w budynkach. Przekrojowo po trochu o wszystkim, albo skupić się szczegółowo na jakimś konkretnym dziale np. izolacje .

    Albo posadowianie budowli w trudnych warunkach gruntowych- pale, studnie, kesony itp.

    Albo jakieś duże obiekty budowlane- najdłuższe mosty wiszące, największe zapory-ciekawy temat , bo technologia wykonania zawsze jest unikatowa

    Albo katastrofy budowlane- wybrane przykłady- omawiasz konstrukcje budowli/ budynku i przyczyny katastrofy.

    Albo historycznie-od jaskini do Burj Dubai- omawiasz jak rozwijało się myślenie ludzi w zakresie konstrukcji budynków. Możne pofantazjować co będzie dalej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony