dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 56 z 56
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał xdronic Zobacz post
    Co sądzicie o czymś tradycyjnym, za zarazem niekonwencjonalnym, takim jak modele do składania z tektury na leolandii? Skusiła mnie na początku cena, ale potem okazało się, że dziecku się podoba i doszły jeszcze dwa inne modele. Fajna sprawa, bo można spędzić czas wspólnie z dzieckiem, a i zrobiony model prezentuje się całkiem całkiem.
    Kupowałem chrześniakowi model z leolandii i bardzo przypadł mu do gustu. Ostatnio widziałem, jak już pomalował i ładnie to wyglądało.

  2. #42

    Domyślnie

    A słyszeliście o bum bum rurkach? To jest dopiero świetna zabawka, która uczy i bawi! Ma wiele zastosowań, dlatego też nigdy się nie znudzi.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał osika2 Zobacz post
    A słyszeliście o bum bum rurkach? To jest dopiero świetna zabawka, która uczy i bawi! Ma wiele zastosowań, dlatego też nigdy się nie znudzi.
    A coś więcej możesz o nich napisać? Pierwsze słyszę.

  4. #44

    Domyślnie

    Na YouTubie są filmiki, na których widać jak dzieci się nimi świetnie bawią. Generalnie to re rurki służą do grania, ale świetnie też się sprawdzają w przypadku zabaw sportowych. Są bezpieczne i funkcjonalne.

  5. #45

    Red face gry edukacyjne

    Cytat Napisał wierzch Zobacz post
    Jakie pomoce, zabawki, gry edukacyjne polecacie dzieciom?
    Moglibyście podzielić się swoimi doświadczeniami w tej kwestii?


    Jeśli chodzi o mojego 7-letniego syna, to szczególnie przypadły mu do gustu:
    • Smart Games, na przykład Colour Code i Camelot Jr.
    • Filmy z serii Adibu.
    • Klocki LEGO Mindstorms NXT 2.0 do konstrukcji robotów z możliwością programowania przy pomocy dostarczonego w zestawie bazowym, graficznego interface'u NXT-G.
    W zeszłym roku mój synek rozpoczął edukację przedszkolną. Od tej pory bardzo interesuję się zagadnieniem rozwoju maluchów. Chcę dla mojego dziecka jak najlepiej, więc szukam sposobów, aby je rozwijać. Próbuję jednak nie przesadzać, bo wiem, że ważna jest też zabawa. Połączenie zabawy z nauką znalazłam w aplikacji Bajkotwory. Ten kreator bajek kształtuje wyobraźnię, pomaga w koncentracji, a nawet uczy liter. To tyle jeśli chodzi o moją radę.

  6. #46
    Banned
    Marciok

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Doliny
    Kod pocztowy
    16-142
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy wy troszeczkę nie przesadzacie? Przecież to jeszcze maluchy. Ja, dla siostrzenicy kupuję zabawki edukacyjne. Dla 5 latka to chyba jeszcze za wcześnie na komputer. Dziecko powinno się normalnie rozwijać, a nie od razu oczy psuć.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 24-08-2015 o 19:39

  7. #47
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kornik11

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Justynów
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    11

    Domyślnie

    Wgraj jemu (i sobie też ) grę Besiege i Spore Kreatywne gierki
    Ostatnio edytowane przez kornik11 ; 05-08-2015 o 13:05
    Tu była reklama.

  8. #48

    Domyślnie

    Filmy, gry, aplikacje... i dzisiejsze dzieciaki żyją z nosem przyklejonym do ekranów. nie twierdzę, że mamy im ograniczać dostęp do elektroniki, ale z głową... znam dzieciaki, ktore bawią się jak my za dawnych czasów: rowery, podchody, gra w piłkę, basen w lecie. I na dodatek pocinaja w planszówki
    5-latkowi kupiłabym już jakiś kreatywny zestaw klocków, zdalnie sterowane auto, elektryczną kolejkę. Niech pozna smak dzieciństwa

  9. #49
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amzuza

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-631
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mogę Wam polecić bum bum rurki. U mnie świetnie się sprawdzają. Dzieciaki moje i ich koledzy zawsze przy tym się bawią a kreatywność ich w zastosowaniu nie ma granic. Dźwięki, które się z nich wydobywają nie są hałaśliwe, a nawet przyjemne dla ucha.

  10. #50

    Domyślnie

    Fajne są np. puzzle polsko-angielskie, albo puzzle z mapą świata, gdzie dziecko musi dopasowac zwierzatka do odpowiedniego kontynentu.
    REKLAMA NA FM JEST PŁATNA

  11. #51

    Domyślnie

    Ja dla swojej córeczki kupiłam na święta grę zręcznościową Bardzo lubi się nią bawić.

  12. #52
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    natalia_87

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    00-111
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja kupiłam dla syna płytę z Dubi ztakimi personalizowanymi piosenkami, można sobie wybrać wersję z imieniem swojego dziecka i mały teraz siedzi, słucha i powtarza i w domu spokój, a dziecko się uczy. Super sprawa!

  13. #53
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    annaszym81

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-035
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja jestem zwolenniczką tradycyjnych zabawek. Dlatego swojej 5-letniej córce kupiłam śliczną lalkę hiszpańską. Jej wykonanie jest bardzo solidne. Dodatkowo ma ruchome rączki i potrafi również samodzielnie siedzieć. Jest sprzedawana w zestawie ze ślicznymi ubrankami, kocykiem, a nawet matą do przewijania. Wybrałam sklep:
    [SPAMER]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 12-04-2017 o 22:07

  14. #54
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomart

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-950
    Posty
    9

    Domyślnie

    Eduart ma fajne pomoce naukowe dla dzieci - takie duże tablice np. z mapą świata czy układem okresowym pierwiastków. Wszystko bardzo przystępnie zaprojektowane jak dla dziecka.

  15. #55

    Domyślnie

    A gry planszowe? Kupujecie je dzieciakom?

  16. #56

    Domyślnie

    Jasne, że tak. Głównie planszówki wybieram tutaj: [spam]. Uważam, że asortyment jest bardzo duży, to można wybrać coś i dla młodszych, i starszych dzieci. A Wy lubicie też pograć z dziećmi? Ja bardzo
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-04-2018 o 19:15

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony