dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 191

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TORUŃCZYK
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Doświetlacze piwnicy
    Dziś jak to poniedziałek pomału , ale do przodu od rana domurowano cegłę plus pustak do poziomu drugiego stropu , nagle naszło coś majstrów o taras z tyłu na szybko decyzja jaki wymiar gdzie jak będzie w kwadracie z wszystkich stron po dwa schody , no i temat doświetlacze okien piwnicy , można dokupić z tworzywa gotowe -okno mamy 120x60 i jest trochę schowane pod poziomem ziemi więc gotowe koszt koło 900zł sztuka potrzeba 3 sztuki , po różnych pomysłach Tata stwierdził że widział gdzieś gotowy ruszt kratownicę -była na skupie złomu gdzie ostatnio po sprzątaniu terenu wywiozłem trochę stali , pytanie czy jeszcze będzie pojechaliśmy a tam proszę stały 3 gotowe ruszta i dwie ramki jednej brak wygląd jak nowe ocynkowane wymiar po prostu idealny takie to szczęście -cenowo 2,5zł za kg stali ważyło to ponad 100kg ale w promocji była beczka 120l mają tych beczek sporo po 25zł beczki nie wiem po czym ale nie śmierdzą więc jedną zabrałem


    Na budowie prace przy tarasie



    rozszalowano nadproże drzwi wejściowych widać łuczek z styropianu się sprawdził ładnie wyszło

    Dziś zapowiedzieli się na jutro rano wiertacze z swoim wiertłem 100mm więc dobrze że ten taras wyznaczony bo był konflikt co gdzie jak
    Ostatnio edytowane przez TORUŃCZYK ; 11-06-2012 o 20:53
    KOMENTARZE -Dom w wiciokrzewie http://forum.muratordom.pl/showthrea...W-WICIOKRZEWIE
    DZIENNIK BUDOWY http://forum.muratordom.pl/showthrea...W-WICIOKRZEWIE
    <br><br>
    Projekt Dom w wiciokrzewie -podpiwniczony , 100% podłogówki 270m2 ogrzewane , wylewki anhydrytowe , pompa ciepła modulowana NIBE 1250 , rekuperator NIKOL 450, ocieplenia zewnątrz wełna 20cm , dach 25 na skosach środek 50cm 0,33,dom inteligentny


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony