dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Sluchajcie juz po raz ktorys wlamuja mi sie na budowe.
    Ciagle zglaszam na policje i ciagle umarzaja sprawy.
    Dom jest dobrze zabezpieczny, aby sie dostac do srodka trzeba uzyc co najmniej lomu.

    Czy to prawda jest, ze w domu nie moge zastosowac zadnego zabezpieczenia, ktore by mogło uszkodzic wlamywacza ?
    Przeciez to jest chore? Ten kraj to raj dla zlodzieji, wchodzi na budowe i wie ze nic mu sie nie stanie i grasuje bezkarnie.

    Dzisiaj nozycami przecieli siatke, wycinajac cale 2 metry miedzy slupkami, lomami rozwalili cale wejscie, uszkadzajac przy tym cegly, na poddaszu bylo im ciemno to powybujali co ktoras dachowke. Spladrowali wszytko, lacznie z tablica budowy domu.
    I to jzu po raz 4, ja za kazdym razem musze kupic nowa bo po budowie ciagle lazi policja i nic nie moge na to poradzic.
    To co ja mam co 2-3 tygodnie ciagle kupowac tablice i dachowki ?
    Bo nie moge jej np. podlaczyc pod prad ze jak ktos bedzie chcial ja zerwac to go popiesci ?

    To poco wogole ktos wchodzi na teran budowy, ktory jest ogrodzony i zabezpieczony po uszy ?

    Macie na to jakis patent ?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Na budowie nie mozna nic zostawiac.
    Moze wynajmij kogos do stóżowania.Albo nocuj sam wraz z pieskiem.Bo samego psa mogą unieszkodliwić.
    Niestety nie możesz umiescić nic, co mogłoby uszkodzic włamywacza.
    Byl już wątek na ten temat. Byly podpowiedzi
    pozdr i jestem równie zasmucona tym stanem rzeczy.

  3. #3

    Domyślnie

    Dobrym rozwiązaniem jest ekipa budująca, która nocuje na budowie (w przyczepie, barakowozie, nawet w namiocie - jak jest ciepło).

  4. #4

    Domyślnie

    Stan surowy zamykać najszybciej jak się da, najszybciej jak się da zamieszkać. Jeśli w międzyczasie nikt na budowie nie nocuje (z psem oczywiście) to jak najszybciej zakładać monitoring agencji ochrony.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony