dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Odmowa przylaczenia do sieci gazowej - czy mozna cos zrobic?

    Witam,

    Otrzymalem odmowe przylaczenia do sieci gazowej ze wzgledow ekonomicznych - do gazu mam okolo 90 metrow.
    Bardzo by mi zalezalo jednak aby to przylacze miec wiec zapytalem sie milej pani w gazowni czy istnieje mozliwosc wspolfinansowania takiego przylacza - tzn ze ja place za jakis procent inwestycji (inwestycja w butle oraz ogrzewanie LPG by mnie pewnie wynioslo podobnie, wiec dlaczego by nie...). Dostalem odpowiedz ze takiej mozliwosci nie ma.

    Czy mozna jeszcze cos w takiej sytuacji zrobic czy moze teraz nie mam wyjscia i powinienem stawiac butle i czekac na "lepsze czasy"?

  2. #2

    Domyślnie

    Olej buraków ,niech łaski nie robią.Załóż powietrzną pompę ciepła.Zapłacisz mniej co za kotłownię ze zbiornikiem LPG i piecem a ogrzejesz taniej.
    Chyba ,że myślisz o instalacji zbiornika za złotówkę i cenie 3.50za litr gazu,to gratuluje wtedy rachunków
    Żadna ze mnie elita

  3. #3

    Domyślnie

    Ale z tego co wiem powietrzna pompa ciepla przestaje pracowac przy niskich temperaturach i i tak trzeba wtedy czyms innym dogrzewac? Wiec instalacja gazowa w taki czy inny sposob chyba bylaby konieczna?

  4. #4

    Domyślnie

    Bzdura.NIe jest potrzebna instalacja gazowa przy powietrznej pompie.Jest cały wątek o powietrznych ,wejdz i poczytaj.Jak masz gaz w granicy robisz gaz (choć jest na forum kolega Arturo ,który ma gaz w granicy i robi powietrzną pompę ciepła i mogę CIę zapewnić,że to nie żaden sprzedawca ,tylko wieloletni forumowicz)jak nie masz gazu możesz robić spokojnie powietrzną
    Żadna ze mnie elita

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony