dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Czym wyrównac tynk cementowo-wapienny?

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darkob

Domyślnie Czym wyrównac tynk cementowo-wapienny?

Witajcie,czym najlepiej wyrównać nowy tynk cementowo-wapienny by nie popękał i nie odpadł?Po przyłożeniu łaty 2 i 2,5m wgłębienia pod łatą są 5-10mm .Wydaje mi sie ze niektóre sciany trzeba całe naciągać."tynkarz" zamiast dołożyć zaprawy tam gdzie było za mało to tarł pacą aż porobiły sie góry i doliny.Zaczynałem sam tynkować i wygląda na to że ja też je będe kończył.

STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Radosław Krasowski
    Kod pocztowy
    84-230
    Dzielnica
    Trójmiasto :)

Domyślnie

Cytat Napisał darkob Zobacz post
    Witajcie,czym najlepiej wyrównać nowy tynk cementowo-wapienny by nie popękał i nie odpadł?Po przyłożeniu łaty 2 i 2,5m wgłębienia pod łatą są 5-10mm .Wydaje mi sie ze niektóre sciany trzeba całe naciągać."tynkarz" zamiast dołożyć zaprawy tam gdzie było za mało to tarł pacą aż porobiły sie góry i doliny.Zaczynałem sam tynkować i wygląda na to że ja też je będe kończył.
    Jeśli wgłębienia dochodzą do 10 mm to najlepszy będzie knauf rotband materiał ten można nakładać ręcznie a w pozostałych miejscach gdzie wgłębienia nie przekraczają 2mm możesz użyć blaubanda również można nakładać go ręcznie.
    Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące tynków wewnętrznych zadaj je TU

3. Ocieplanie starego domu. Jak uratować detale i ozdoby elewacji Pomysł na elewację w ocieplanym domu. Poznaj ciekawe elewacje, które odmienią budynek Nowoczesna fasada z drewna elewacyjnego Nowoczesna elewacja domu. Z czego się składa?
    darkob

Domyślnie

Rotbandem już robiłem sufit w jednym pomieszczeniu i wyszło dobrze ale tam warstwa była 1-1,5cm .Problem jest taki że wszystkie tynki chciałem mieć CW lekko wygładzone po wierzchu gładzią a teraz jak zaczne równać rotbandem to bedą tynki cw-gipsowe ale chyba innego wyjścia nie ma.Teraz cały sufit w przedpokoju(ok.4m2 najbardziej sp... przez "fachowca") to bym na raz wyrównał rotbandem .Czy ryzyko jest duże że tu gdzie będzie 3mm to popęka? W tygodniu postaram sie wstawić zdjęcia tej rzeźby którą wykonał ...masakra,tak spier... roboty w życiu u nikogo nie widziałem,nawet po drugim dniu poprawiania tego przedpokoju (pow. ścian ok.10m2) nie jest równo.

d***a*l

Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Polecam ściany goldbandem chyba cenowo tylko droższy od mp 75 wykończysz nim na zero używam go wszedzie , przepisowo do łazienki rotban !

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia