dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 784
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #2001

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    ha i to jest pomysł, normalnie zrobimy objazdową ekipę wykończeniową ... i taniej będzie i weselej...
    To nawet niezly pomysł

  2. #2002
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    myśle, że tak po tygodniu u każdego i wykończeniówkę byśmy mieli z głowy... śpiwór każdy bierze we własnym zakresie, napoje rozgrzewające zapewnia "wykańczany" i już
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  3. #2003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    to jesteśmy umówieni, czekam z utęsknieniem i od jutra stoję na drodze i wypatruję
    przyjeżdżajcie szybko, bo noce zimne i nie wiem ile wytrzymam

    zgarnijcie po drodze Angelike, Mikite, Jea, DarioAS, Jamlesa i innych
    będzie weselej bigos i rafaello macie jak w banku, wałki do malowania też.
    Może i łupek machniemy, w końcu na co czekać
    bigos powiadasz...
    i rafaello....

    już się pakuję

  4. #2004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    śpiworów u mnie dostatek, materace też są, w kominku napalimy, sąsiad z gitarą przyjdzie i będzie gicior, jak mawiają dzieci

    Pogoda na Podlasiu piękna, od niedzieli cały czas słońce i w dzień całkiem ciepło.
    A w Dworku w Kiermusach, który bardzo dobrze znają Warszawiacy, giełda staroci...jeśli ktoś lubi, można tam poszaleć na zakupach
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  5. #2005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    coraz bardziej podoba mi się ta sprawa..

  6. #2006
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie

    gdyby mi " mamuśka " pozwoliła to ...już bym jechał
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

  7. #2007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Takie płytki wybrałam do dolnej łazienki, glazura już przyklejona, a ściany do malowania oczywiście rozbabrane









    te róże na tej płytce dekoracyjnej mają lekki połysk w kolorze mosiądzu
    płytka została przecięta na pół, czyli z 30cm, na 15 i przyklejona na całej szerokości ściany pod lustrem.

    Umywalka nie będzie tradycyjnie mała i przymocowana do ściany, jak to w małych wc, ale będzie stała na stołku

    już kupiony razem z taką baterią jak na zdjęciu. Wiem, że będę ciągle czyścić to szkło, po którym spływa woda, ale trudno, zaryzykuję, bo mi się ta bateria bardzo podoba. Pionowa wneka w ścianie bedzie wykończona na dole szkłem wyokrąglonym i fazowanym jak ta bateria.




    zdjęcie pochodzi ze sklepu
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  8. #2008

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    śpiworów u mnie dostatek, materace też są, w kominku napalimy, sąsiad z gitarą przyjdzie i będzie gicior, jak mawiają dzieci

    Pogoda na Podlasiu piękna, od niedzieli cały czas słońce i w dzień całkiem ciepło.
    A w Dworku w Kiermusach, który bardzo dobrze znają Warszawiacy, giełda staroci...jeśli ktoś lubi, można tam poszaleć na zakupach
    Oj Tola kusisz, kusisz. No to biorę jaska pod główkę z domu i wyruszam w podróż.

    Też się zastanawialam nad tą baterią i nad zlewem ze szkła, ale zrezygnowałam. Postawiłam na rustykalny styl. Ale w następnej chatce - pewnie będzie nowocześnie

  9. #2009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Tolu


    kto produkuje te plytki?

  10. #2010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    Tolu


    kto produkuje te plytki?
    http://www.fapceramiche.com/index.html ....włoskie

  11. #2011
    Guest

    Domyślnie

    śliczne te płytki, jaka jest cena?

  12. #2012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Verunia, płytka wg mnie droga, po 196 zł. za metr, jedna płytka dekoracyjna ta z różami 160 zł za sztukę.
    Kupiłam je dlatego, że moje wc jest małe, glazura tylko do wysokości 1.20, wyżej malowanie, więc nie dużo tej płytki.
    Poza tym cena była obniżona do 145 zł, gdyż ktoś zamówił tę płytkę i potem zrezygnował. To co jest na stanie magazynowym było tańsze, inne kolory sprowadzane na zamówienie już po tej wyższej cenie.
    Płytka w realu jest o niebo ładniejsza niż na zdjęciu.
    Ta jasna ma melanż kolorystyczny od ecru, wanilii, beżu, żółci do odcieni oliwki i szarości. To paseczki mają takie różne odcienie i pięknie to wygląda.
    Ciemna płytka też ma zróżnicowanie kolorystyczne w tych paskach od ciemnej czekolady, przez toffi, śliwkę i inne odcienie brązów.
    W komplecie jest też gres podłogowy w kolorach i jasnym i ciemnym, jak kto woli. Ja wybrałam jasny ze względów praktycznych, choć ciemny podobał mi się bardziej.

    Producent to firma FAP, seria Velvet , link wkleił Jamles patrz wyżej.

    No i dobra wiadomość dla mnie, pan od malowania zgodził się skończyć moje łazienki, ma wejść po 1 listopada. Trzeba jednak dalej kciuki trzymać, bo pewność będzie wtedy, kiedy zwiezie swoje 'Instrumenty"

    Niezależnie od tego wszystkich chętnych do pomocy w mojej wykończeniówce serdecznie zapraszam, w tej kwestii nic się nie zmieniło
    Do bigosu i rafaello dorzucę jeszcze lazanię, ponoć wychodzi mi całkiem niezła
    Mglisto dziś na Podlasiu, tak listopadowo już, kawa niezbędna, by oczy dało się otworzyć
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #2013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał bodzio_g
    gdyby mi " mamuśka " pozwoliła to ...już bym jechał
    proszę o numer telefonu do "Mamuśki"...załatwimy Ci przepustkę
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  14. #2014
    Guest

    Domyślnie

    Ja jutro będę przejeżdżać koło ciebie , to pomacham chusteczką
    No to te płytli mi odpadły bo chciałam do dużej łazienki i trochę by mnie to trzepneło po kieszeni. Chyba się muszę zadowolić rodzimą produkcją

  15. #2015

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Ja jutro będę przejeżdżać koło ciebie , to pomacham chusteczką
    No to te płytli mi odpadły bo chciałam do dużej łazienki i trochę by mnie to trzepneło po kieszeni. Chyba się muszę zadowolić rodzimą produkcją
    Jak juz ktoś powiedział: Budowanie to sztuka kompromisu

  16. #2016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Verunia, wypatrywałam, wypatrywałam i nie wypatrzyłam
    a czekałam z kawą i ciastem...
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  17. #2017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Angelika
    Jak juz ktoś powiedział: Budowanie to sztuka kompromisu
    Oj tak, święta prawda.
    W czasie budowy o wiele rzeczy walczyliśmy, by były takie, jakie chcieliśmy.
    Stąd okres budowy tak długi. Z wielu zrezygnowaliśmy, mierząc siły na zamiary.
    Choć niejednokrotnie próżność podpowiadała co innego
    Największe kompromisy to lukarny, a nie wole oka, bo dużo taniej, okna okleinowane, a nie drewniane,
    działka 800 metrów, a nie 1500, kostka betonowa, a nie kamienna.
    Tych mniejszych kompromisów jest dużo więcej...pogodziliśmy się z nimi.
    O niektórych myślimy, że jak przyjdą lepsze czasy, to się wymieni, jeśli nie, to polubimy to co jest.
    W myśl zasady, że trzeba się cieszyć każdym drobiazgiem, każdą chwilą.

    Dziś mamy swoje małe święto, 19 Rocznicę Ślubu
    niezły staż ...chciałoby się co najmniej drugie tyle
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  18. #2018
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Tolu,

    pozwól, że jako pierwsza złożę serdeczne gratulacje Tobie i Małżonkowi.

    Nie pozostaje życzyć nic innego jak drugich i trzecich tyle...


    A tak na marginesie, to bardzo się ucieszyłam. Sądziłam, że Wasza działak to właśnie jest z tych rzędu 1500m. A tu miła dla mnie niespodzianka - tak prawie jak u mnie. Nie jest zatem tak źle, jak się ślicznie zieleń i kamlotki wkoponuje to może wyglądać na olbrzymią

    Pozdr

  19. #2019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Tolu, wszystkiego dobrego w dalszej wspólnej wędrówce przez życie, dużo spokoju, wiary w przyszłość, dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  20. #2020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Tolunia
    zyczymy Tobie i M . , abyscie dalej szli przez zycie trzymajac sie mocno za rece : zawsze usmiechnieci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuc !!!!!!!!!!
    Frosia z Froschem



    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

Strona 101 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony