dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 784
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #2041
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Toluś znalazałam coś takiego, nie jest to Twój kolor ale popatrz, a nóż widelec jakiś szczegół Ci wpadnie w oko

    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  2. #2042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Joola, dzięki,
    wszystkim wklejanym zdjęciom uważnie się przyglądam i coraz bardziej utwierdzam w przekonaniu,
    że jeśli łupek jest ładny, a jest,
    to położony na dużej powierzchni będzie miał swój urok i nie będę się tego bała.

    A dziś w prywatnym wątku będę uprawiać lokalną prywatę
    Nasza Jagiellonia pokonała dziś brawurowo Lecha 4:2
    i mimo iż jest beniaminkiem w Ekstraklasie, to zajmuje 8 miejsce w tabeli na miejsc 16

    Rrmi, dziś nie Kubica, ale Jagiellonia PANY
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  3. #2043
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Tolu, zaglądam tu często od dłuższego czasu i nie mogę patrzeć jak ten wątek spada.......
    Jak tam łazienka, skończona?
    Pozdrawiam i podziwiam

  4. #2044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    Tolu, zaglądam tu często od dłuższego czasu i nie mogę patrzeć jak ten wątek spada.......
    Jak tam łazienka, skończona?
    Pozdrawiam i podziwiam
    to podnoszę, bo znowu spada i pewnie Tola nie może dojrzeć swojego domu

  5. #2045
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mama_2000

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam Tolu, też jestem z Podlasia i też budujemy domek w okolicach Białegostoku. W domu naszym już mieszkamy, ale do zrobienia jest w nim jeszcze mnóstwo rzeczy, przede wszystkim kuchnia, podłoga w salonie, szalówka na sufit (o elewacji nie wspomnę). Wasz domek już wykończony jak widzę , gratuluję i serdecznie pozdrawiam.
    Monika

  6. #2046

    Domyślnie

    Witaj Tola!!
    Dziś korzystajac z tego, ze rozlożyla mnie choroba, przejrzalam WSZYSTKIE stronki na Twoim forum .(prawie cały dzień spędziłam nad kompem- ogladając zdjęcia, czytając rady..a nazbierałaś tego co nie miara hahaha Jestem pod wrazeniem Twojego ogrodu - cudny, cudny, cudny....
    Dom oczywiście też ale ten ogród powalający!!!!!

  7. #2047
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Witam,
    my tak wszyscy czekamy a Tola .....Tolu gdzie jesteś? Wróc to i wątek znowu się ożywi....

  8. #2048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Do ciepłych krajów pojechała
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  9. #2049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    Do ciepłych krajów pojechała
    i słusznie się chichrasz Jea
    chciałaby, chciała...ale nie pojechała

    Zimno, brrrrr, napoje rozgrzewające wieczorem, książki, wygodny fotel...tak tola teraz wolny czas spędza
    Listopad to najmniej lubiany przeze mnie miesiąc, tak go trochę przesypiam, jakby udając, że nie widzę

    mama_2000, witaj. Wy już mieszkacie, a my nadal bawimy się w wykończeniówkę. Co my będziemy robić po przeprowadzce?
    Poproszę o podpowiedź

    RybaRy, wytrwała jesteś...przekopać tyle stron
    dzięki za dobre słowa, poprawiają mi mój nieszczególny jesienny nastrój

    jamles, zaraz opowiem o tym, jak doglądam domu...na szczęście dzieje się w nim coś nie coś

    wasiek, wróciłam...ożywiaj wątek

    Trochę ponarzekam teraz, mogę?
    Pan, którego z utęsknieniem wyczekiwałam, by go do łazienki zwabić, okazał się bardzo drogą zabawką, więc jej nie kupiłam
    Zaczęłam ponownie przeglądać ogłoszenia "matrymonialne" i jeden z anonsów wzbudził moje zainteresowanie.
    Zadzwoniłam, umówiłam się, po pierwszej randce umówiliśmy się na następną za tydzień.
    Miał przyjechać, nie przyjechał Kiedy zadzwoniłam z zapytaniem, co się dzieje?
    odpowiedział, że związek ze mną w mojej łazience byłby zbyt krótkotrwały, a on szuka czegoś na dłużej
    I ponoć znalazł, zabawiać się będzie w dużym domu do całkowitego wykończenia .
    No cóż, muszę go rozgrzeszyć, zrozumieć nawet

    Ponownie zajęłam się przeglądaniem ogłoszeń,
    które zaowocowało spotkaniem z dwójką chętnych do przelotnego łazienkowego romansu

    Młodzi, ale z doświadczeniem ,
    uśmiech na dzień dobry...codziennie
    posprzątane, pozamiatane na do widzenia...codziennie
    poczucie humoru...które rozumiem
    no i" igraszki" łazienkowe na całkiem dobrym poziomie, nawet inwestor jest zadowolony

    ...tfu tfu przez lewe ramię, żeby nie zapeszyć, żeby nie zapeszyć,żeby nie zapeszyć...
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  10. #2050
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    A witaj, witaj i opowieści z romansowych pól snój nam dalej....... tylko nie zasypiaj tak całkiem nam w tym fotelu pod ciepłym kocykiem...ok
    ja wierną czytelniczką byłam dotąd dopóki się nie ujawniłam......po czym wątek zasnął był..... no ale teraz wracamy, wracamy .....

  11. #2051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    zdradzę jeszcze coś, bo jak już zdradzać....to na całego
    jutro jestem umówiona na 8.30 jeszcze z innym panem, który obiecał przyjechać nie z pędzlem, ale z kryształem
    pikantne szczegóły jutro...o ile do nich dojdzie
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  12. #2052
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cześć.
    Czyli ciągle do przodu.
    Super. Tak trzymać.
    Pozdrawiam

  13. #2053

    Domyślnie

    Wytrwała nie wytrwała...hahahaha ale zafascynowana.....

    Od wiosny zaczynam "budować" swój wlasny ogród...wyzwanie życia...A TY masz właśnie taki ogród o jakim marzę - zresztą mój mąż także...Twój ogród jest moja inspiracją i modelem nr 1 !!!jeżeli pozwolisz to bedzie także moim wzorem mogę liczyćna pomoc????

    a od grudnia zaczniemy się "bawić" wykończeniówką więc też podglądam co i jak -bo ja we wszystkim zielona!!!!

  14. #2054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    zdradzę jeszcze coś, ....jutro jestem umówiona na 8.30 z panem, który obiecał przyjechać ... pikantne szczegóły jutro...
    szczegółów.....brak

  15. #2055
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Jamles, poczekaj, szczegóły jeszcze będą .....
    pewnie padniemy od ich nadmiaru i oryginalności.....tyle czasu, można wiele zrobic....

  16. #2056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Marjucha, ja też pozdrawiam

    RybaRy, jak zaczniesz swój ogród tworzyć, to pytaj o wszystko, co zechcesz. Będę Ci kibicować i pomagać w miarę możliwości.

    Jamles, Wasiek, szczegóły?, no to jedziemy

    Pan Kryształowy przyjechał zgodnie z obietnicą i wkleił wszystkie lustra.
    I zgodnie z tym, czego się obawiałam, łazienka zrobiła się miejscem magii i iluzji.
    Lustro, na przeciwko którego jest drugie lustro...powiela odbicia i robi się dziwnie nieco.
    Nie podoba mi się to. Jeśli przed lustrem stoję tylko ja, to jest znośnie, bo sama sobą zakrywam te odbicia,
    ale podniesiona ręka.....to już kilkanaście podniesionych rąk ...mąż obok....to kilkunastu mężów naraz

    Zastanawiam się teraz co z tym zrobić. Ja chyba muszę mieć jakąś sprawę do rozgryzania, taką, która mnie dręczy, spokoju nie daje.
    Inaczej byłoby zbyt normalnie
    Prace w łazienkach właściwie dobiegają końca. Ściany raz pomalowane, w poniedziałek malowanie powtórne, potem fugowanie płytek, montaż sanitariatów, oświetlenie.
    Stolarz zdjął pomiar na drewniany blat pod umywalkę. Zabudowa w pralni trochę poczeka.
    Szklane drzwi do kabiny muszę robić na zamówienie, bo mają nietypową wysokość.

    Łazienka wyszła bardzo jasna, cała właściwie w kolorze kości słoniowej.
    Ale wystrój mogę zmieniać dodatkami, kolorem ręczników, drobiazgami dekoracyjnymi.
    Do tego pasują właściwie wszystkie kolory.
    Piękne i eleganckie połączenie z bordem, kolorem czerwonego wina np. latem.
    Z czekoladowym brązem, lub rudością, kolorem pomarańczowym, lub oliwką jesienią.
    Turkusem, chłodnym błękitem zimą.
    Jasną, świeżą zielenią, lub żółcią wczesną wiosną.

    Możliwość nieustannego kreowania tej przestrzeni bardzo mnie cieszy.
    Jest kąt, w którym mogę ustawić w wielkim dzbanie gałęzie brzozy, może tam stać wysoka wiązka brązowej wikliny, bambusowy talerz z kamieniami, które przywożę z wakacyjnych wyjazdów, szklane naczynie z różnokolorowym piaskiem, pomysłów jest wiele.
    Dzięki nim, to pomieszczenie mimo jednostajnej kolorystyki, nie będzie nudne.

    Na zdjęcia trzeba jeszcze trochę poczekać, jeśli zechcecie, wkleję.
    I wtedy już tylko krytykujcie, a ja będę się niezdarnie bronić
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  17. #2057
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    a nie mówiłam.... oryginalnie. oryginalnie......ale kilkunastu mężów.....toz to harem w męskim wydaniu, chociaż tylko lustrzany.......

  18. #2058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    ...i nie wiem, czy to da się wytrzymać
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  19. #2059
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    no tak, czasami ten jeden jedyny też potrafi wkurzyć.....czyz nie?

  20. #2060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    ...bywa
    w takich momentach, do łazienki będziemy wchodzić pojedynczo
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 103 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony