dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 784
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #241

    Domyślnie

    Tolusia dzięki za te inspiracje. Pięknie!

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tolu dekory są takie paskowane:

    I rózne opcej tego
    Czekam na dalsze zdjęcia

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie




    Na tym zdjęciu widać sposób obudowy wanny. Glazura pocięta na wąskie paski, dzięki temu zachowany jest ładny łuk wanny. Klasę glazurnika widać po tym, że idealnie zrobił pomiar i wszystkie płytki są tego samego wymiaru od lewej do prawej.
    Wannę mam dużą, wymiary 115x170 i głęboką 48cm, 300l pojemności. Nie wygląda na wysoką dlatego, że wykuto strop i wpuszczono ją w podłogę.

    Renatko dzwonię jutro do Ciebie, stęskniłam się.

    Aga w jednym ze sklepów była ładna aranżacja tej zielonej glazurki.
    Na pewno ładnie to zrobicie. Czekam na zdjęcia

  4. #244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Ja też widziałam kilka a nasza rodzi się w głowach, zdjęcia jeszcze trochę na 1 rzut idzie ta dolna, w której będzie kolekcja Kuba
    Do Twoich wyczynów nam daleko i nie wszystko teraz będzie tak jak powinno być ( kasa, czas ).

  5. #245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tolu - Kobieto wielu talentów , łazienka jest PRZEŚLICZNA!!!

    Ja bardzo czekam na tę plażę, bo muszę przyznać, że mnie to baaardzo zaintrygowało i może coś odgapię, jeśli pozwolisz oczywiście.

  6. #246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Soniko jeśli moje pomysły może ktoś wykorzystać i chce, to dla mnie sama radość.
    Nie wiem dlaczego te moje zdjęcia są takie szare i smutne.
    W rzeczywistości ta łazienka, w tej płytce jest dużo cieplejsza, miodowa.
    Wiem też, że mam za słabe oświetlenie, powinnam wymienić żarówki na silniejsze.

    A plaża będzie gotowa w połowie tygodnia, czekam na sklejenie szkła.
    Piasek już jest, kamyki, muszelki też. Będzie odniesienie do tematyki podświetlonego obrazu.
    Cel plaży jest taki...leżąc w wannie z olejkiem morskim w wodzie, dłoń zanurzyć w piasku....przymknąć oczy, przesypywać go między palcami....słuchając płyty z odgłosem szumu fal..w oknie połaciowym niebieskie niebo....odczuwać nastrój letniego urlopu...tak będzie

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Tolunia Ty uwazaj , bo bedziesz czas w wannie spedzala
    Sliczna lazienka

  8. #248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Rrmi o niczym innym nie marzę
    Zrelaksowana tola, to dobra tola

  9. #249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Ja widze ten kolorek i rzeczywiście zdjęcia nie oddają uroku tych płytek
    Kusząca ta łazienka

  10. #250

    Domyślnie

    Tola, Ty tak nie kuś tą kąpielą, bo ludziska z forum do Ciebie na wakacje przyjeżdżać bedą zamiast nad morze, zwłaszcza gdy lato kaprysne będzie.

    Z niecierpliwością czekam na kontakt

  11. #251

    Domyślnie

    Tola, ty jak cos wymyslisz to az... naprawde super ta łazienka i bardzo jestem ciekawa jak zrobisz ta plaze, czekam cierpliwie,bo uwielbiam , palmy, morze i plaze, nawet myslalam zeby gdzies w domu zrobic taka sciane z tapety (juz taka widzialam)w rcmb swietna

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie







    Mam tu jescze dwa trochę jaśniejsze zdjęcia łazienki.

    Taki śnieg padał wczoraj wieczorem

  13. #253

    Domyślnie

    tolu, ŚLICZNy dom, Śliczny ogród, ŚlICZNA łazienka!!!!!!!

    GRATULUJe pomysłów, gustu i wogóle

  14. #254

    Domyślnie

    Przecudnie ale ci zazdroszczę.

  15. #255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo

  16. #256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Agnieszkaa Alis31 Maluszku dzięki.
    Ta łazienka nie była łatwa do aranżacji, bo jest na rogu poddasza i ma dwie ściany w skosie, te nad wanną. I to znacznie zmniejszyło możliwości ustawień.
    Powiedzcie mi szczerze, czy nie lepiej byłoby pomalować ściany kolorem z palety żółci, a nie piasku. Może byłoby trochę weselej, cieplej?

  17. #257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Zeljka

    Odnalazłam nazwę tej płytki podłogowej Glamur. Coppe

  18. #258

    Domyślnie

    Tola w projekcie naszego „Wilczego łyka” mamy taras, jednak ze względu na ukształtowanie terenu oraz dodanie piwnicy (już stoją) musieliśmy zrezygnować z tego tarasu, z jednego na pewno nie zrezygnujemy – z dużych okien (zaczynamy z murami jak nareszcie zejdzie ten śnieg). Teraz wrysowane są tam drzwi balkonowe, a wiadomo żadne balustrady nie wchodzą w rachubę.

    Na twoich fotkach widziałem na parterze pod balkonem super duże okna.

    Jakie mają one wymiary i na jakiej znajdują się wysokości od podłogi.

  19. #259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Dziękuję za miłe słowa i mam prośbę, jeśli coś jest nie tak, napiszcie mi o tym,
    brakuje.............. w wannie Toli , ale chyba dlatego, że to łazienka dzieci
    u kogo jest sznurek
    PS. po co mi to było

  20. #260

    Domyślnie

    Tolu
    podziwiam domek od dłuższego czasu, masz pięknie
    pozdrawiam

Strona 13 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony