dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 784
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #61
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    I efekty widać na załączonych zdjęciach cudności

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Ewusia, otworzylaś nową stronę.

    Jeszcze raz podam hasło dostępu do zdjęć, żeby łatwiej było zajrzeć:

    http://212.244.189.200/tola.html


    http://212.244.189.200/tola3.html

    http://212.244.189.200/tola4.html

    http://212.244.189.200/tola5.html

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    otworzyłam bo drzwi nie były zamknięte

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Tola
    Po prostu cu, ideał, marzenie nie do doścignięcia!
    Nawet gdybym rzuciła pracę i zajmowała się swoim ogrodem dzień i noc przez najbliższe dziesięc lat to i tak nie stworzę nic piękniejszego

    Jesteś prawdziwą mistrzynią. Twoją pracę można tylko podziwić i broń Boże nie wychylać się ze swoimi ogródkami

    Gdzie tam mój klomb, który do dziś był moją dumą! Schować go mogę co najwyżej

    Przepięknie, przecudownie...
    Aż brak mi słów po prostu

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Aniu, może kiedyś się spotkamy, pokazę Ci zdjęcia tego miejsca, sprzed 10 lat. Twój klomb jest przecudny w porownaniu z moimi początkami.
    Jeśli masz tak dobry start, to wiesz jak będzie wyglądała meta?! Cierpliwości. Czekam z utęsknieniem na zdjęcia Twego domku z bali. To będzie cudeńko.

  6. #66
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Toluś
    Zdjęcia domku (2) są już w moim albumie, na czwartej stronie.
    Tylko muszę coś objaśnić

    Domek będzie pomalowany machoniową farbą (jedna ściana już jest). Na dachu gont w kolorze dachówki na dachu domu (mieszkalnego)
    Będzie miał okno obok drzwi a na obu bocznych ścianach stało będzie drewno do kominka w pięknych, równych kolumnach. Wtedy też domek nabierze proporcji bo na razie wydaje mi się nieco śmieszny i nieproporcjonalny. Ale to wszystko ma swój cel

    Będą w nim trzymane narzędzia ogrodowe, taczka, węże itp. Ale w podobnym stylu mamy zamiar urządzić altankę z grillem i wędzarnią. Też nieregularne dechy, bale itp. Styl "rancho" został wprowadzony i będziemy się go trzymać

    Ech, oby to była racja, co piszesz
    Ale po prostu takie piękno "bije" z Twojej działęczki, że aż dech zapiera

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    ech ogród marzenie
    wypatrzyłam też fajowy kominek - może powiesz coś bliżej?
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Czupurku, mam dwa kominki, jeden na tarasie - ten co widac, a drugi od środka przy tej samej ścianie. Mają ten sam komin. Rozdzielenie szybrem.

    U nas na północnym wschodzie jest tak zimno, ze trzeba sie ratować kominkiem nawet w lecie
    Pozdrawiam.

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Tola ....o la la Masz wielki dar , poczucie piekna i zmysl artystyczny to talent nie do podrobienia....

    Z wielką przyjemnościa oglądam zdjęcia Twojej działki ( ile masz arów?) bo sama mam działke ogrodnicza, ale u mnie przewaga warzyw i drzewek/krzewów owocowych(lubie robić nalewki) - kącik rekreacyjny jest 2a ( jest co robic)

    Brawo , wiem ile potu i bólu kręgoslupa jest w tej dzalce,ale dla takich efektów-warto pocierpieć

    A obecna łazienka....? będziesz miała pewno parę kopii w Polsce

  10. #70

    Domyślnie

    Wiem, że się powtarzam, ale..
    myślę, że chwalenia nigdy za wiele, naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem, tylko pozazdrościć takiego cacka

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Moja działeczka rekreacyjna ma 550m. Domek jest nieduży i tak usytuowany, żeby ogrodu było jak najwięcej od strony południowo-zachodniej. To prawda, że pracy jest dużo, ale ja to kocham. Ten kawałek ziemi zmieniał sie przez te 10 lat. Kiedy dzieci były małe, miały piaskownicę, "garaż" dla swoich samochodzików, był czarodziejski domek mojej córki, ściana wspinaczkowa za domem. Kiedy urosły, te miejsca uległy przeobrazeniu. Teraz jest kosz do koszykówki i dwa dołki do gry w golfa. Ścieżek w ogrodzie nie ma, gdyż mam posianą trawę boiskową do intensywnego użytkowania.
    Trawnik zawsze był moją dumą. I on wymaga najwięcej pracy. Ale warto się starać.
    Wkrótce zakwitną herbaciane róże, białe i czerwone dalie.
    Piszecie tyle miłych słów, że mam motywację do wklejania kolejnych zdjęć. Jeśli sprawiają Wam choć trochę przyjemności, będę je umieszczać.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  12. #72

    Domyślnie

    Super, super, jestem pod wrażeniem pięknego ogródka, jest taki przytulny, na pewno spędzacie w nim cudne chwile. Niedługo wielkie pole do popisu, ogród wokół nowego domu. Aż boję się myśleć, co tam wymyślisz A łazienka to wogóle powalająca, bardzo mi się podoba. Super pomysł z muszelkami. Mam tylko jedno pytanie, jaka jest szerokość wnęki na kibelek i bidet i czy nie jest tam za ciasno? Przypuszczam, że w mojej łazience też będzie coś takiego, dlatego pytam. Życzę wielu pięknych chwil w pięknych i przytulnych wnętrzach i w uroczym ogródku na działeczce. Pozdrawiam
    dana

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Dzięki Dana!
    Już Ci odpowiadam, szerokość wnęki to 1.25cm, głębokość 1.40cm. Jest wygodnie, szerokość wystarczająca.
    Ogród przy budowanym domu właściwie mam już zaplanowany. Niestety nic jeszcze tam nie mogę zrobić. Teren gliniasty i dopiero po wykonaniu elewacji nawieziemy czarnoziemu i wtedy zacznę szaleć. Czekam na to z utęsknieniem. Natomiast na działeczce brakuje nam tylko jednego: pięknej słonecznej pogody i chociaż jednego ciepłego wieczoru.
    POZDRAWIAM

  14. #74

    Domyślnie

    Po prostu rewelacja, marzenie ....
    Jesteś artystką ...

    Mnie zainteresowało oczko wodnę ... robiłaś je sama ... czy jakiś spec od oczek ?

    Jak nazywa się ta roślinka?


  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Witaj Zielona! W moim oczku mieszka dużo zielonych żabek
    Kaskadę z kamieni oraz wkopanie gotowej formy do oczka robili mi fachowcy. Natomiast obsadzeniem roślinami, zajęłam się sama.

    Ta roślina o którą pytasz to funkia, inaczej hosta. Ma wiele odmian ze względu na wybarwienie liści. Jest niewymagająca, ładnie kwitnie. Daje się łatwo rozsadzać. Bardzo lubię te wieloletnie rosliny.

    POZDRAWIAM Zielona, poproszę Maksia, to wklei zdjęcia moich żabek!

  16. #76

    Domyślnie

    Dzięki tola
    A pamiętasz może ile Cię to oczko kosztowało (forma + robocizna) jaki to przedział kasy?

  17. #77

    Domyślnie

    Bardzo piekny ogród, hmm jestem pod wrażeniem .
    Łazienka też bardzo przytulna i superowo rozwiązane oświetlenie. Tolu przyłączam sie do poprzedników. Masz doskonały gust i wyczucie smaku. Pozdrawiam

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Minuszka dziękuję
    Zielona, oczko robione prawie 9 lat temu, nie pamiętam ile to wtedy kosztowało, ale formy do oczek staniały. Wtedy to prawie nowość, a za nowinki trzeba płacić, dziś to już chleb powszedni. Pamiętam pierwszy telefon komórkowy mego męża - 3.000zł wielka cegła. A dziś telefony za złotówkę!!
    Pozdrawiam.

  19. #79

    Domyślnie

    cześć Tola
    co raz to oglądam zdjęcia Twojego domku.BARDZO mi się podoba.
    Jak możesz to napisz jakie masz pomieszczenia na dole i poddaszu i jaki jest ich metraż.
    A tak wogóle to ile dałaś za swój projekt?
    Pozdrawiam

  20. #80
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Tolu, ja Cię bardzo proszę...nie pokazuj nam więcej zdjęć swojej działki i domu....ja się nie opanuję, ja obejrzę....ja znowu własnym oczom nie uwierzę To tak można samemu, własnymi "rencami" i z własnych pomysłów?!! To jest naprawdę coś niesamowitego! To wygląda jak zdjęcia z fachowej prasy! Po prostu przepięknie. Nie wiem czy kiedykolwiek w jakimkolwiek procencie doścignę Twój talent, ale jeżeli chociaż troszeńkę, to muszę szybko przejść na emeryturę (mam jeszsze ponad 30 lat...!), żebym mogła codziennie podziwiać, wąchać, dotykać... Cudo!
    A i jeszcze chciałabym poprosić o więcej informacji o nowym domu. Piękny jest. Nawet nie chcę myśleć co tam nawymyślasz w środku Pisałaś wyżej, że możesz pokazać rozkład pomieszczeń, bardzo Cię proszę, jestem ogromnie ciekawa

Strona 4 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony