dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 784
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #81
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dizers
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    zakamuflowana opcja niemiecka
    Posty
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza




    ale masz iglaki !!! śliczności ...
    no iglaki super (też bede miał takie ,chyba )

    Pozdr

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    LAURA, JAGNA dziekuje za miłe słowa, postaram się mój dom trochę opisać. Projekt na zyczenie, z pozwoleniami 4.500zl.
    Wejście do wiatrołapu 5.90m, na lewo wieszaczki dla gości, na prawo nasza garderoba. Z wiatrołapu wejście do holu 11.60m, na wprost salon 36.00m. Po prawej stronie drzwi do garażu i schody na poddasze, po lewej przejscie do kuchni z oknem od strony ulicy.
    Przed kuchnią drzwi do WC, w kuchni wejscie do spizarni, która jest na zalamaniu między oknem kuchennym, a wejściem do domu /widac to na zdjęciach frontu domu/.
    Kuchnia 12,80m połączona barem z jadalnią 20,40m. Jadalnia to te zdjęcia z wykuszem. Z jadalni przejście do salonu.Taras jest zadaszony, wcięty pomiędzy jadalnię i salon. Na taras dobre wyjście i z salonu i z jadalni. W salonie panoramiczne okno z widokiem na łąki i las szerokości 3,60m.

    Garaż podwójny 30,50m, z garazu przejście do pomieszczenia gospodarczego i kotłowni 15,00 z wyjściem na zewnątrz.
    Z półpiętra wejście do pomieszczenia nad garażem 32,40m /moze kiedyś stół bilardowy?/
    Na poddaszu sypialnia córki, lukarna od frontu, 17.40m, lukarna nad wykuszem to pokój syna 15.90m, między tymi pokojami na rogu łazienka dzieci z oknem połaciowym 15.50m.
    Nad salonem nasza sypialnia z balkonem 25.40m, z niej weście do garderoby /nad tarasem dolnym/10.20m i z wejściem do naszej łazienki 15.00m jest ona nad kotłownią. Hol na górze 9,80m z wejściem do garderoby dzieci 7.90m.

    To chyba wszystko. Jeśli zechcecie, to mogę zrobić zdjęcia z projektu i wysłać Wam pocztą, podajcie adres e-mailowy.

    Serdecznie pozdrawiam

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, że ścianka kolankowa na poddaszu ma 1.20, lukarny w pokojach dzieci sa duże 2.40 okno, wiec powierznia pokoju jest w pełni wykorzystana, natomiast w rogach budynku, gdzie sa skosy najwieksze umieszczona jest lazienka z wanną narożną pod skosem i garderoba.
    Dom ma wymiary 1570 x 1245.
    Powierzchnia zabudowy 210,50m
    Powierzchnia całkowita 353,80m
    Powierzchnia użytkowa 233,50m
    Powierzchnia pomocnicza /garaz, kotlownia/ 45,50m

    m=metr kwadratowy!

  4. #84
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Z tego co czytam to będzie to dom duży i baaardzo wygodny. Ach, jak ja lubię takie domy A jak jeszcze tak od niechcenia stworzysz wokół niego swój Tajemniczy Ogród....Tola, Ty powinnaś pobierać opłaty od wycieczek, bo będzie ich mnóstwo
    Czy schody na poddasze będą jakoś zasłonięte czy odkryte?
    Rewelacyjny pomysł z tym wieszakiem dla gości i garderobą dla mieszkańców.
    A pokój gościnny? Nie wyczytałam nic o takowym w Twoim opisie.
    Hmm, w razie czego goście mogą się kimnąć na stole bilardowym, nie?
    Tak, tak, ja bardzo proszę o zdjęcie projektu [email protected] wtedy wszystko będę widziała jak na dłoni

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Jagna, dokładnie tak. Pokój goscinny na pewno, a bilard? - kto wie. Chcę tam równiez umiescić rodzinną bibliotekę, wiec 3 w 1!
    Schody odkryte, reprezentacyjne, /z duszą/. Cztery stopnie, spocznik, znów cztery i spocznik i jeszcze raz cztery. Pierwsze cztery stopnie oddziela od salonu scianka, ale już z pierwszego spocznika widać ścianę kominkową w salonie.
    Nie mogę sie doczekać, kiedy będę mogła zająć się ogrodem. Planujemy za dwa tygodnie ocieplanie zewnętrzne domu i tynk. Wtedy będę mogła zacząć robić porządki wokół. Już się cieszę Paznokci nie będzie

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    No tak, wszystko co dobre, to sie szybko kończy. Zaraz jesień, zanim liście pożółkną, kilka zdjęć z działeczki jeszcze letniej. Jak sie przyjrzycie, na jednym zdjęciu widac moje żaby i zdjęcie wyklutych pisklaczków.

    Podaję link: http://212.244.189.200/tola4.html

    Za tydzień pokażę zdjęcia domu, gdyż kończymy już tynki zewnętrzne.
    Wreszcie zaczyna to dobrze wyglądać, jak dom, a nie budowa. Tylko wokół nic na razie się nie zmienia, z sianiem trawy przyjdzie poczekac chyba do wiosny. Jak ja to wytrzymam?

  7. #87
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie

    Cześć Tola
    Nareszcie trafiłem na Twoją stronę.
    Z jakiej Ona jest bajki ? Przecież to kosztuje masę kasy i czasu. Ty chyba jesteś milionerką ( musze pociągnąc za tantiemy - wiesz jakie).
    Ja najpierw czytałem posty i myślałem , ale wazelina!. Ale tak naprawde to nie ma żadnej wazeliny. Naprawde jest cudo!!
    No dobra - już nie będę się powtarzał. Wszystko już inni powiedzieli.
    Czekam na nowe fotki.
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    ajajaj piękna działeczka tolu,...piękna

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Wieści z budowy. Dom nareszcie wyglada jak dom, a nie jakaś "budowa".
    W środku położone tynki, ogrzewanie podłogowe, kaloryfery wiszą tam, gdzie trzeba, za tydzień będzie wylana posadzka.
    Na zewnątrz domek ocieplony, otynkowany, tylko kolor zrobimy w przyszłym roku.

    http://212.244.189.200/tola5.html

  10. #90
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Tola -jaki ładny masz domek , tzn zawsze byl ładny ale teraz to dopiero nabrał blasku
    A jaki chcesz dać kolor tynku?

  11. #91
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Bardzo jasna wanilia, tylko leciutki kolor, bo do czerwonego dachu, żaden intensywniejszy kolor jakoś mi nie pasuje.
    Na zdjęciach wnętrz widac kuchnię i fragment jadalni. Tam jest ogrzewanie podlogowe, bo bedzie terakota. Natomiast w salonie grzejniki, bo chcę mieć drewno. Pozdrawiam.

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    bardzo ładne zestawienie .Ja też będe miała ceglasty dach i tynk biały lub jaśniutką wanilię...Inne kolory jakoś mi nie "leżą "

  13. #93

    Domyślnie

    Tola
    Przepiękna działka
    Uroczy domek, nie mogę się doczekać jak zaczniesz urządzać wnętrza.

  14. #94
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tola jak zawsze pieknie Już widzę piękny ogród wokół domu
    Ciekawe czy u mnie kiedyś będzie chociaż w połowie tak pieknie.
    Mam pytanie co do trawy pisałaś że to jakaś specjalna odmiana bardziej wytrzymała coś takiego było by mi potrzebne

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Wieści z budowy. Dom nareszcie wyglada jak dom, a nie jakaś "budowa".
    W środku położone tynki, ogrzewanie podłogowe, kaloryfery wiszą tam, gdzie trzeba, za tydzień będzie wylana posadzka.
    Na zewnątrz domek ocieplony, otynkowany, tylko kolor zrobimy w przyszłym roku.

    http://212.244.189.200/tola5.html
    czy mozna prosic o zblizenia podbitki i parapetow zewnetrznych?

  16. #96

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    AGA J.G.
    Posiałam trawę boiskową, do intensywnego użytkowania angielskiej firmy JONHSON, jest naprawde śliczna, rosnie już 9 lat. Strzyże się ją na najniższym stopniu kosiarki, tworzy miękki dywan, przyjemnie sie chodzi po niej boso.

    Tom Soyer
    Podbitkę mam na razie tylko w małych lukarnach, jest ciemnobrązowa, ma fakturę drewna. Ciemnobrązowe są również parapety z płytki klinkierowej szkliwionej, szerokość płytki 11cm.
    Zrobię zbliżenia, jak prosisz.

  18. #98

    Domyślnie

    Toluś perełko.. cuda cuda cudeńka

    Pieke sernik albo szarlotke i przyjeżdżam
    was napaść ciachem a swoje oczy tymi widokami

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Madzia, ale robisz mi smaka
    Wiesz, że czekam z utesknieniem!

  20. #100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tolu dziękuje bardzo za nazwę trawy muszę sobie zapisać rozejrzeć się gdzie u nas można nabyć i kiedyś ją posiać

Strona 5 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony