dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 784
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #1001

    Domyślnie

    Tolu Twoje drzwi są piękne ja też będę miała takie proste. Miał mi robić stolarz ,ale nie mogę się zdecydować. Nie wiem czy magę tak ważny element wykończenia powierzyć stolarzowi?Jak twój stolarz malował drzwi? Sam,pędzelkiem ,czy ma lakiernię? Czy jak tam to się nazywa. Piękne te drzwi.Niech żyje prostota!!!!

  2. #1002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Strasznie zaniedbałam przez to całe zamieszanie z przeprowadzką moje ulubione wątki .
    Toluś - u Ciebie jak zawsze ślicznie, wszystko przemyślane, dopieszczane w każdym detalu - cudnie .

  3. #1003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    tolu- drzwi piękne w swojej prostocie ....przepiękne!

  4. #1004

    Domyślnie

    Tolu dzrzwi sa przepiekne - my mamy bardzo podobne . i tez sie zastanawialam czy do lazienki potrzebna jest szyba w drzwiach, ale tak jakos mi wszyscy zakrecili w glowie ze niestety sa z szybka, a takie sa zdecydowanie ladnijsze!

  5. #1005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Mohag, drzwi też zamawiasz u stolarza, drewniane?
    Ja w sypialniach zrobiłam z szybą dlatego, by doświetlić górny hol i klatkę schodową, bo tam nie ma okien.

    Roszponko jeśli stolarz to fachowiec, to śmiało możesz mu powierzyć takie zadanie.
    Niech Ci pokaże drzwi, które robił, wtedy ocenisz jego umiejetności. Moje drzwi były malowane pistoletem.
    Wtedy bejca równomiernie rozkłada się kolorem, a różnice w wybarwieniu są tylko ze względu na układ słojów drewna.

    Soniko jak już rozpakujesz wszystkie kartony i każda rzecz znajdzie swoje miejsce, wtedy będzie czas na zaległą lekturę wątków. Tak będzie, zobaczysz.

    Ivonesca, dzięki za uznanie

    Mariusz_A, ja do łazienki zrobiłam pełne dlatego, że na wprost wejścia jest kabina prysznicowa. I tak sobie pomyślałam, że drzwi pełne, stworzą większe poczucie intymności przy korzystaniu z prysznica. Stąd ten wybór. Pozdrawiam
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #1006

    Domyślnie

    Tolu jestem takim cichym podczytywaczem i podgladaczem twojego domku i wiernym fanem ogrodu Nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym byc juz na tym etapie prac co Ty. U mnie dopiero sa wznoszone mury, choc ekipa twierdzi ze do konca tygodnia beda wszystkie sciany staly.

    Mocno kibicuje i czekam na kolejne zdjecia bo sa dla mnie prawdziwa inspiracja
    Im więcej potu na ćwiczeniach tym mniej krwi na polu walki - J.Piłsudski
    nasz domek

  7. #1007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Księciu a raczej chyba Księżniczko fajny nick
    Od dziś już nie będziesz cichym podczytywaczem, prawda?
    Pisz do mnie. To, co się teraz dzieje u Ciebie na budowie, to etap, który bardzo cieszy, bo dzieje się dużo, dużo zmienia w szybkim tempie.
    Ja często wracam do zdjęć z początków budowy.
    Wtedy widzę ile się od tego czasu zmieniło. I u Ciebie się zmieni i będzie cieszyć.
    Nie myśl o tym, jak dużo jest do zrobienia, ciesz się wszystkim, co już dokonane. Zdjęcia ogrodu wrzucam do albumu. Link jest znany.
    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za ciepłe słowa

    To zdjęcie klonu zrobione w niedzielę. Co prawda drzewo nie moje, ale ozdobi kolorami tę stronę wątku.
    Dla wszystkich, kochających jesień i dla tych, którzy jej nie lubią

    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  8. #1008

    Domyślnie

    Tolu dziękuję za odpowiedż mój stolarz robił adne i dobre drzwi . Widziałam jego pracę , ale drzwi były naturalne ,a nie w kolorze . Jak on będzie malował pędzelkiem to kicha . Nie biorę go.!! A jaki jest kolor twoich drzwi. jest taki stonowany nie mocny i ładnie widać słoje.

  9. #1009

    Domyślnie

    Tolu, moje juz sa i wisza malo widac, bo jeszcze zapakowane i oczywiscie nie dokonczone (beda lakierowane na bialo) ale ekipa wykonczyla sciany i koniecznie chcieli montowac oscieznice zeby mozna bylo poprawki-zaprawki odrazu wykonac .. no to regulowac i dopasowywac kazde z drzwi tez chcieli odrazu zeby sie nie paprac z tym w pozniejszym terminie.
    U mnie jest okno w przedpokoju na gorze, tak ze doswietlenia nie potrzeba. A na dole w duzym pokoju bede miala cale z szyby, to bedzie jasniej.


  10. #1010

    Domyślnie

    Cytat Napisał roszponka
    Tolu dziękuję za odpowiedż mój stolarz robił adne i dobre drzwi . Widziałam jego pracę , ale drzwi były naturalne ,a nie w kolorze . Jak on będzie malował pędzelkiem to kicha . Nie biorę go.!! A jaki jest kolor twoich drzwi. jest taki stonowany nie mocny i ładnie widać słoje.
    Roszponka a może sama bys zdecydowała się pomalowac drzwi, które zrobi stolarz....tak jak my ...pozwole sobie tutaj na małą prywate w wątku Toli ...tez na początku miałam obawy, ale moja mama przekonała mnie, że bedzie dobrze

    efekt taki:


    odwagi


    ps. Oczywiście Toluś Twoje drzwi są piękne, zresztą jak wszystko czego dotykasz
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  11. #1011

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Księciu a raczej chyba Księżniczko fajny nick
    Od dziś już nie będziesz cichym podczytywaczem, prawda?
    Tolu postaram sie wiecej udzielac, choc jetem raczej niesmiala osoba
    Na razie czekam na dalsze inspiracje z Twoich wnetrz
    Im więcej potu na ćwiczeniach tym mniej krwi na polu walki - J.Piłsudski
    nasz domek

  12. #1012

    Domyślnie

    Motyczko Twoje drzwi też są piękne i aż trudno uwierzyć ,że malowałaś je sama.Pędzelkiem?

  13. #1013

    Domyślnie

    Roszponka dokładnie tak... w moim wątku na stronie 3 o ile dobrze pamiętam, jest zdjęcie z malowania drzwi....nie chcę tutaj zaśmiecac swoimi fotkami tolowego postu

    ja będziesz zainteresowania udziele dobrych rad
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  14. #1014

    Domyślnie

    Tolu jeszcze raz pozwolę sobie pogratulować Ci pieknego domku, gustownie urządzanego wnetrza i cudownego ogrodu Przy okazji zapytam Cię o jedna rzecz.Doszukałam się na forum Twojego postu związanego z wolim okiem.Rozumiem, że w "pierwszym"projekcie domku miałaś zaplanowne 3 wole oka.Dlaczego z nich zrezygnowałaś...?My mamy zaplanowane 2 wole oka, jedno małe , drugie bardziej przypominajace falę (tam bedzie duze oko balkonowe).I jak tak czytam te wszystkie posty zwiazane z wolim okiem to rece mi opadają.Po pierwsze ze wzgledu na koszt dachu, po drugie obawiam, się ze u nas nie ma dobrych fachowców od tego typu dachów....Nie podoba mi sie też polecana przez wszystkich to tego typu dachów karpiówka

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Mohag , dzięki za zdjęcie Twoich drzwi. Rzeczywiście podobne do moich i jeśli są bez szyb, to ten podział jest bardzo dobrym pomysłem.
    Proszę o zdjęcie po pomalowaniu

    Motyczko, nigdy, żadnym wpisem nie zaśmiecisz mi wątku, nawet tak nie myśl.
    Drzwi malowane pędzlem mają chyba jeszcze bardziej wyraźny rysunek słojów. Piękne

    Roszponko, pytałaś o kolor bejcy, nie odpowiem Ci, bo bejca była wybierana z próbnika i opatrzona była jedynie numerem bez nazwy.

    Księciu, na nieśmiałość najlepsza jest poranna kawa i wieczorne piwo w Forumowej Kawiarni Klubowej, zapraszam

    Zizi, w Białymstoku jest człowiek, który pięknie robi dachy z wolim okiem.
    Po rozmowie z nim i oszacowaniu kosztów materiałów i robocizny, wyszło na to, że zapłacimy za wole oka prawie o 20.000 więcej.
    Nie wiem, ile w tym prawdy, ale tak nam powiedział. No i są lukarny.

    Dziś weszła ekipa od parkietów. Jedna trzecia powierzchni już ułożona
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  16. #1016

    Domyślnie

    Zizi, w Białymstoku jest człowiek, który pięknie robi dachy z wolim okiem.
    Po rozmowie z nim i oszacowaniu kosztów materiałów i robocizny, wyszło na to, że zapłacimy za wole oka prawie o 20.000 więcej.
    Nie wiem, ile w tym prawdy, ale tak nam powiedział. No i są lukarny

    Tolu czy masz jeszcze namiary na tego Pana od wolich oczek?Jesli tak prosiłabym Cię abyś mi je podesłała ???(meil:[email protected])A jeśli nie, to może pamietasz nazwe firmy lub jego nazwisko???
    z gory dziękuję

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Zizi, odszukałam numer i wysłałam Ci mailem.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  18. #1018

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Motyczko, nigdy, żadnym wpisem nie zaśmiecisz mi wątku, nawet tak nie myśl.
    Drzwi malowane pędzlem mają chyba jeszcze bardziej wyraźny rysunek słojów. Piękne
    wiem, wiem...Tolusia musiałam sie troszku podroczyć ..od jutra zaczynam wklejac swoje fotki u Ciebie
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  19. #1019

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Zizi, odszukałam numer i wysłałam Ci mailem.
    Tolu dziekuję Ci ślicznie

  20. #1020

    Domyślnie

    Tolu czy zdajesz sobie sprawę, że teraz w większosci domów bedą takie drzwi



    A swoją drogą bardzo gustowne . Ale tempo Tolu narzuciłaś w pracach wykończeniowych, czyżbyś planowała zaśpiewać kolęde w nowym domu ?

Strona 51 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony