dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 784
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Chyba, że mu się jakaś kumulacja w Totka trafi
    a kamień wyjątkowo piękny jest
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  2. #1042

    Domyślnie

    Paweł, a może być duże?
    Tola jak najbardziej, moze być duże , ale przy dzisiejszej pogodzie to wskazany "grzaniec". Dziś poranek na minusie, śnieg na trawie brr. A jak idą prace na poddaszu ?

  3. #1043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Grzaniec to dopiero jak się autko do garażu odstawi
    Ale na wieczór to całkiem niezły pomysł
    Poddasze odpoczywa, parkiety położone, jak się już dobrze przykleją, cykliniara się nimi zajmie.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    A gdzie fotki

  5. #1045

    Domyślnie

    Cześć Tolu,
    Dawno się nie odzywałam bo miałam na głowie przeprowadzkę. Juz mieszkam, chociaż do zrobienia jeszcze niemało zostało, ale ciesze się że wyrobiliśmy sie z "grubymi" pracami. Nawet fajnie to wyszło.
    Ciągle cos domawiamy, to szafa, to szafka pod umywalke do łazienki, to regał na książki, chciałabym zamówic firanki, albo cos na okna, ale mysle, że to może poczekać.
    Na wiosne ruszamy z działką i zewnętrzną strona domu

    W nowym domu nie mam na razie internetu, do pracy nie chodzę, bo jestem na zwolnieniu (powiększa nam sie rodzinka).

    Pozdrawiam
    Edyta

  6. #1046

    Domyślnie

    Tolu czekamy na foteeczki z domku.

  7. #1047

    Domyślnie

    czeœć Tolu! jej ale masz œliczny domek!!!!Zazdroœć mnie zżera...Ja jestem na etapie szukania działki iprzekonywania męża że on też chce się budować ..hi hi

  8. #1048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Foteczki jeszcze nie zrobione. Nawet zamierzałam, ale złośliwość przedmiotów martwych w postaci wyczerpanych baterii w aparacie uniemożliwiła ich wykonanie.

    Tamcia, u mnie było odwrotnie, to mąż musiał nieźle się natrudzić, by mnie przekonać.

    Edytko, gratuluję Kiedy to powiększenie nastąpi?
    Trzymam kciuki za Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Uważaj na siebie, przeprowadzka to duży wysiłek.
    I jak zwykle proszę o mail ze zdjęciami domu.
    Pozdrawiam całą Rodzinę
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  9. #1049

    Domyślnie

    Witaj Tolu!
    Pojawiam się u Ciebie po przerwie. Bywałam wysoko - poziom krokwi, w końcu trzeba to było pomalować. Teraz malujemy podbitkę. Niestety nie zdążyłam z przeoraniem działki w październiku, wszystko się opóźnia.
    Mam nadzieję, że jeszcze będzie kilka ładnych dni w listopadzie.

    A Twoje parkiety, czekamy na zdjęcia, bardzo bardzo.


    Pozdrawiam serdecznie z Bieszczad

  10. #1050

    Domyślnie

    Tolu, dziękuję za miłe słowa,
    To doipiero początek, rodzinka sie powiększy dopiero na początku czerwca.
    Obiecuję, wyslę ci zdjęcie, ale na razie dorywczo zaglądam u znajomych do internetu i zaglądam do was, może za kilka tygodni wrócę do pracy to nadrobie zalegołości.

    Pozdrawiam
    PA Edyta

  11. #1051

    Domyślnie

    Tolu, Twój dom jest tak piękny, że aż dech zapiera.

    A teraz po komlemencie - prywata Czy masz może zdjęcia z kolejnych etapów budowy kominka (podstawa, izolacja, komora dekompresyjna, podłączenie wkładu do komina, itp)? Mój brat buduje podobny (choć nie taki reprezentacyjny ) i jakies materiały poglądowe bardzo by mu się przydały.

    Jeżeli masz i możesz udostępnić, to bardzo proszę na adres: [email protected]

    Będę zobowiązana (wielce)
    Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

  12. #1052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Aldio, miło, że się odezwałaś ja też pozdrawiam Bieszczady i z łezką w oku wspominam czasy studenckie i wędrówki, Chryszczata, Jeziorka Duszatyńskie, cóż za widoki, ech.

    Edytko będę czekać na kolejne wiadomości od Ciebie

    Jolu_anno, zajrzyj na priw.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    tak zajrzałem na ..........drugą stronę

  14. #1054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tolu co slychac w Twoim domku?

  15. #1055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Pewnei szykuje nam kolejną bombę

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    W moim domku właściwie nic się nie dzieje. Nuda.
    Wciąż czekam na cyklinowanie podłóg, dopiero potem zabiorę się za malowanie sypialni na górze.
    I tu mam problem. Pokoje dzieci mniej więcej ustalone, bo one same wybrały odcienie.
    Nie mogę jednak zdecydować się na kolory naszej sypialni.
    Co dzień zmieniam koncepcje. I mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem, jak z tego wybrnę.
    Potrzebuję pomocy, może ktoś jest chętny?
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  17. #1057

    Domyślnie

    Nuda?! Nic się nie dzieje?!
    To jakim cudem czekasz na cyklinowanie podłóg Tolu? No przecież ktoś musiał w tym czasie kiedy nas zaniedbałaś położyć te kilometry podłóg, nieprawdaż?
    Pinokio?!

    Czekam z radością na zdjęcia

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renatka
    Nuda?! Nic się nie dzieje?!
    To jakim cudem czekasz na cyklinowanie podłóg Tolu? No przecież ktoś musiał w tym czasie kiedy nas zaniedbałaś położyć te kilometry podłóg, nieprawdaż?
    Pinokio?!

    Czekam z radością na zdjęcia
    No wlasnie!!!
    Co do sypialni, to jestem pewna, ze Tolcia sama sobie poradzi znakomicie...

  19. #1059
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    W moim domku właściwie nic się nie dzieje. Nuda.
    Wciąż czekam na cyklinowanie podłóg, dopiero potem zabiorę się za malowanie sypialni na górze.
    I tu mam problem. Pokoje dzieci mniej więcej ustalone, bo one same wybrały odcienie.
    Nie mogę jednak zdecydować się na kolory naszej sypialni.
    Co dzień zmieniam koncepcje. I mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem, jak z tego wybrnę.
    Potrzebuję pomocy, może ktoś jest chętny?
    Tolu, to zalezy czego oczekujesz w sypialni bardziej - czy spokoju i atmosfery relaksu czy wręcz przeciwnie namiętnego pobudzenia.
    Jeśli tego pierwszego to lepsze są chłodne błękity , roże , filety i zielenie a jęsli to drugie to raczej gorące odcienie czerwieni i pomarańczu.
    Są jeszcze brązy ale nie wiem jak sklasyfikować

  20. #1060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renatka
    No przecież ktoś musiał w tym czasie kiedy nas zaniedbałaś położyć te kilometry podłóg, nieprawdaż?
    Pinokio?!

    Czekam z radością na zdjęcia
    Pinokio nawet nie zajrzał, tola sama układała

    na zdjęciu fragment naszej sypialni i wejście do garderoby, jeszcze bez listew wokół futryny. Założymy dopiero po pomalowaniu.



    ......jak widać poszło całkiem sprawnie
    na razie parkiet przed cyklinowaniem i lakierowaniem taki biedniusi, jakiś szary i smutny.
    Gdyby to były panele, od razu po położeniu wyglądałyby pięknie.
    Ale chciałam parkiet, to mam, jak mam.

    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 53 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony