dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 683 z 784
Pokaż wyniki od 13.641 do 13.660 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #13641
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Arnika, ciężki sprzęt na razie pracuje przy wyrównywaniu i sprzątaniu terenu.
    Do chwili zatwierdzenia PZP żadna budowa się nie zacznie.
    A planu na ten teren na razie nie ma.
    Ale sam fakt że po długiej ciszy coś się tu dzieje świadczy o tym, że nasz sen spokojny być nie może.
    Market w takim miejscu nie ma racji bytu.
    Biedronka jest niedaleko. Ten teren ma być pod zabudowę mieszkaniową.
    Problem w tym czy pod jednorodzinną, czy pod blokowisko.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  2. #13642
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    o kurka, to niefajnie. żeby jeszcze osiedle domkow jednorodzinnych to lzej chyba (choć terenu za oknem bardzo szkoda ) ale bloki brrrrrr - oby nie - trzymam kciuki

  3. #13643
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jak czytam, to mi mrówki po plecach biegają. Tola, trzymam kciuki za jednorodzinne.

    Moja mama mówi, że ja mieszkam tam, gdzie wrony zawracają. Jak to dobrze. Juz żłego słowa jej na to nie powiem. Widok pustych łąk i lasu jest bezcenny i... to, że do najbliższych sąsiedzkich okien ponad 100 mb.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #13644
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Szefowa ..... walcz




    nawet fajnie wygląda na trawniku

  5. #13645
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Jamles, ...fajnie?...rewelacyjnie
    już napisałam list do Św. Mikołaja z prośbą o taką armatę na gwiazdkę.
    Zostałaby u mnie na stałe, na środku trawnika, z lufą wycelowaną w stronę łąk...i niech mi wtedy ktoś podskoczy
    Sarenki by się nie wystraszyły...one mądre są.

    Pestka56, i pomyśleć, że jak się przeniosłam z bloku w to miejsce,
    to...też narzekałam że to jakiś koniec świata i jak ja tu będę żyła i że ja do ludzi i miasta chcę.
    Matko, jaka ja głupia byłam. A teraz miasto chce tu za mną przyjść...a ja na niego...armatę

    TAR, łąk i natury będę bronić jak niepodległości.
    Jak Greenpeace Doliny Rospudy albo i lepiej.

    Rozczyniłam ciasto na chlebki, mam zamiar rano upiec.
    A co będzie, jak orkan prund zabierze? mówią że nadciąga i zgrozę sieje.
    Babcia miała piec chlebowy, jak drewno było, to i chleb był.
    A teraz bez prądu to siedź i płacz a chleba nie będzie. Ot życie.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #13646
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tolu, oby nie bloki!!!

  7. #13647
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wspieram duchowo, bo tylko tak mogę!! Mieszam w garach, coby to była zabudowa jednorodzinna
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #13648
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Hej Tolu, dawno mnie nie było i czytam z przerażeniem to o czym piszesz.. oby wszystko się ułożyło ku dobremu!

  9. #13649

  10. #13650
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny
    Wczoraj wieczorem zaczęło już nieźle wiać.
    Dzwoni zaniepokojona sąsiadka, że z okien domu widzi płomienie na brzegu lasu.
    Ludzie którzy robili wycinkę drzew, palili wycięte gałęzie.
    Potem pojechali, a wiatr rozdmuchał żar, zaczęły palić się wyschnięte trawy.
    Od nich krok do sosnowego lasu.
    Na szczęście zaczął padać śnieg z deszczem i zażegnał pożar.
    Dziś mimo koszmarnej pogody tną dalej, piły pracują, patrzeć żal.
    Wichura miota moimi roślinami w ogrodzie niemiłosiernie.
    Niefajnie jest, niefajnie. Przyjdzie wyjść i trzymać dach altanki żeby nie pofrunął

    Z okazji Mikołajek życzę samych słodkości przez cały dzień
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  11. #13651
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zima na świecie, zima. Biało
    Prąd szlag trafił w środku nocy, a wcześniej obruszało mocowanie jednej z dwóch 2-piętrowych rynien spustowych i... poleciała. W częściach śmignęła przez ogród i zatrzymały je gałęzie mojego wierzbowego plotu. Na szczęście nie przystrzyżone, bo chcę wiosną zobaczyć tę masę puszystych "kotków" na gałązkach.
    Rurę rynnową zdążyliśmy pozbierać i sypnęło śniegiem. Świata przez zawieję nie było widać, okna zakleiło. I mamy śniegu ponad kostki
    Prąd włączyli o 17. Chwała kominkowi za ciepło a termosowi (i mojej przezorności) za gorącą herbatę.

  12. #13652
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Pestka56, właśnie, właśnie, jak się płytę indukcyjną ma a nie gaz,
    to termos....bezcenny
    U nas odpukać, jak oglądam wiadomości... to mamy jedynie bardzo silny wiatr.
    Nie żaden orkan.
    Prąd jest cały czas, nic po okolicy nie fruwa.
    A śniegiem delikatnie przyprószyło.
    Zdjęcie robione dziś przed zmrokiem



    Mam nadzieję, że noc będzie spokojna.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #13653
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Tolunia u ciebie lajtowo, u nas szkod poza rozerwanymi matami na ogrodzeniu nie ma ale wieje i sypie caly czas, zaspy okropne, a ogrod zasypany. mala psinka wyskoczyla na dwor i wpadla w zaspe po szyje, biedny się wystraszyl i już nie chce na dwor wychodzić.

  14. #13654
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Bo to Twoje maleństwo samo nie wiele większe od śnieżki,
    to co się dziwisz
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  15. #13655
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    To jeszcze mała relacja z dnia dzisiejszego u nas. Na przemian: totalna zawierucha śnieżna i piękne słoneczko. Można było zwariować od nadmiaru wrażeń - szczególnie prowadząc samochód i pokonując 15 km w 45 minut.

  16. #13656
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Amtla, tego horroru drogowego nie zazdroszczę, ale słonka i owszem.
    Do nas orkan "Ksawery" dotarł w nocy.
    Wiało mocno i spadło dużo śniegu.
    Ogród wygląda zupełnie inaczej niż wczoraj.
    Gdyby zaświeciło słońce, byłoby bajkowo

    tak jest dziś













    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  17. #13657
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    a Ty ponoć zasmarkana i zakichana a z aparatem po śniegu latasz ???? ja wróciłam ze "służby" przy chorych wnukach w czwartek, a w piątek wraz z orkanem zaatakowało mnie przeziębienie ...leje mi sie z nosa ,kicham tak ,że dach podnosi i mam falującą gorączkę z dreszczami ale mam super opiekę i nie mogę narzekać kuruj sie Siostra ......buziaki

  18. #13658
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Ew-ka, od niedzieli do czwartku nie wychodziłam z domu,
    tak mnie męczyło przeziębienie. Teraz M. smarkaty, gardło go boli,
    więc mnie wypadło machanie łopatą, więc i z aparatem polatałam.
    W sumie nie powinnam, bo jeszcze opryszczka pod nosem nie wygojona,
    ale trudno. Powietrza trzeba mi już było i z przyjemnością odśnieżałam.
    Zdrówka Siostra i nie kichaj na H.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  19. #13659
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tola, bajkowo. U nas tak było wczoraj wieczorem, a ja ani jednej fotki nie zrobiłam. Bardziej mi w głowie było jak jechać wąskimi lokalnymi, nieodśnieżonymi oczywiście drogami i nie sczepić lusterkiem z tymi jadącymi z przeciwka
    W nocy wicher wszystko zdmuchnął.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #13660
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    u nas Orkan łaskawy był -oprócz wiatru nie było ekstremum ,nawet śniegu specjalnie nie było, za to dzisiaj od rana cudne słoneczko świeci i niewielki mrozik za oknem na bolące gardło pomogły mi znieczulające pastylki do ssania Orofar
    Jak przygotowania do Bożego Narodzenia -Wigilia w domu czy u Rodziców ? u mnie słabo w tym roku ,całe Święta aż do Sylwestra mamy zaplanowane w Krk więc chęci do dekorowania jakieś marne ...i choinka chyba będzie sztuczna....... ku mojemu niezadowoleniu
    Zdjęcia ładne i niechaj tak zostanie

Strona 683 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony