dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 748 z 784
Pokaż wyniki od 14.941 do 14.960 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #14941
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kurczę, ja to muzyczna analfabetka w sumie jestem, lubię ciszę muzyczną.
    Piękne chóry, owszem, ale nie mam jakichś bardzo specjalnie wyjątkowo ulubionych wykonawców.
    W ogóle nie koduję, kogo słucham, musi mi się coś naprawdę wyjątkowo podobać, żebym zechciała zapamiętać wykonawcę.
    Ale Indila mnie uwiodła, przepięknie delikatnie śpiewa, olbrzymia kultura muzyczna, u niej mniej znaczy więcej.
    No i ten fhancuski!!!
    Wieczorne pozdrowienia zostawiam, oby głowa już nigdy nie zechciała na wiatry reagować, Tolu!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #14942

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    No Catti, to już wiem,
    że wsiąknę dziś w blog barbarrelli i przepadnę.
    A domownicy będą musieli spać z zatyczkami do uszu,
    bo salwy mego śmiechu spać im nie dadzą, dzięki uwielbiam takie poczucie humoru
    to się cieszę

    koniecznie przeczytaj o sposobach na podniesienie ciśnienia
    http://barbarella.blog.pl/2014/10/16...h-na-krazenie/

    niestety nie sposób wszystkiego polecić, ale warto tam zaglądać po prostu dla zdrowia

  3. #14943
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    DPS-iu,ja też analfabetka,ale słyszymyI gadamy,co nam w duszy gra(Tola sie zgodziła)Ty też zostałaś uwiedzionaDPSiu,toż Ty lubisz operę(ja też).A tu,czy mogło byc mniej? https://www.youtube.com/watch?v=IHRd0R-uKHc.To już tyle lat,niestetyA być tam i wtedy?Pewnie bym płakała
    Ze znajomością muzyki bywa tak;zrobiono kiedyś eksperyment-puszczono krytykom muz. tego samego wykonawcę i to samo nagranie koncertu skrzypcowego 3-krotnie,ale po przerwach.Zapowiadano:to pierwszy wykon. to drugi a to trzeci.Każdy juror wybrał faworyta,zjechał konkurentów a chwalił swojego wybrańca;by na końcu usłyszeć ,że to był 3-krotnie ten sam,jeden wykonawca i to samo,jedyne jego nagranie.
    Tola,ja mam w domu 2 fanatyków jazzu,kupują płyty namiętnie.Oni lubią ostry jazz,ja z ostrym na bakier.Ale mam z czego wybraćA Brazylijki sobie kupię,niewiele słyszałamDziękiWiek robi swoje,jak tu pamiętac co się obiecało wczorajSzkoda tylko,ze muzycy też sie starzejąBobby Mc ferrin tez kiedyś więcej sie bawił z publicznościąPozdrawiam

  4. #14944
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ja rzeczywiście lubię operę, ale na Wagnera chyba bym się nie wybrała.
    Za to np. do dziś wspominam widzianego na żywo "Eugeniusza Oniegina" Czajkowskiego w Teatrze Wielkim w Moskwie.
    Nigdy wcześniej ani później nie widziałam niczego, co zrobiłoby na mnie TAKIE wrażenie.
    No chyba jeszcze "Upiór w operze" w realizacji schumachera i Webera, ale to już musical, czyli zupełnie inna para kaloszy.
    W aucie wożę słynne arie, wyjątki z baletów, walce i temu podobne.
    I szanty!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #14945
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Ech,DPS-iu,na wszystkich scenach operowych bywa pewnie tylko Bogusław KaczyńskiDla mnie są CD i DVD
    W aucie sluchamy radia,wywaliłam wszystkie płyty ze schowka -mąż lubił puszczać sobie w trasie Geppert-przy jej słowach jestem tak daleko od drogi,że możemy wylądować na bandzie lub drzewieRadio,jest zmienne,daje sobie pogadać w trasie
    Tola,moze wiesz a może ktoś z odwiedzjąych Twą stronę wie (no może nie wypłoszyłam Ci jeszcze wszystkich) - kiedy Janda ruszy w swoim teatrze ze "Strasznym Dworem"?

  6. #14946
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Ależ poważnie się zrobił

  7. #14947
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Tola,sorry,Gajos mnie dawno podsumował https://www.youtube.com/watch?v=c6jd...index=29:lol2:

    Pozdrawiam serdecznie

  8. #14948
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Aga J.G. posłuchaj Gajosa, przestanie być poważnie,
    ale się uśmiałam
    dzięki Prababko nie wiem kiedy Janda ruszy ze Strasznym Dworem,
    na razie będzie u nas w Białymstoku, ze spektaklem "Danuta W."
    Ja w repertuarze operowym to niestety nie bardzo,
    chociaż szkoda, bo mamy nową, piękną Operę i Filharmonię.
    Wstyd się przyznać, ale bywam tam tylko na kabaretach
    ...nie bijcie

    U nas od rana pada, chmur mnóstwo, nadzieja na słońce żadna.
    Dla polepszenia nastroju kupiłam wczoraj w "biedrze" hiacynty w filiżankach.
    Niecałe 5 zł. a tyle szczęścia
    Jak przekwitną, filiżanki zostaną i będę w nie wkładała kolejne,
    kupowane w zwykłych plastikowych osłonkach.
    Tym samym rozpoczęłam odliczanie do wiosny.
    Chociaż po drodze jeszcze może zdarzyć się tak,
    że w lutym śniegu będzie po dach.
    Jeśli przy tym niebo rozświetli słońce...nie jestem przeciwna(Braza, nie czytaj )
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  9. #14949

    Domyślnie

    Witaj Toluś (po dłuuugiej mojej nieobecności). A wiesz, że w Szczecinie czyste niebo, świeci piękne słonko!! Jak miło, w końcu jakaś zmiana.
    Też mnie wzięło na wypatrywanie wiosny i w sobotę porobiłam zakupy zielonego. Teraz cieszy oczy.
    I myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął
    „Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął”

  10. #14950
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O muzyczny temat
    Witam, może znasz First Aid Kit? Idealne na takie zimowe wieczory by słuchać z kubkiem cynamonowej kawy:
    https://www.youtube.com/watch?v=Czj7SyPNRto
    Albo Hurts
    https://www.youtube.com/watch?v=6CvuyaKmLnw
    Pozdrawiam cieplutko

  11. #14951
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    U nas wiosna, błękit i słońce tylko wiatr nie potrzebny, ale nie można mieć wszystkiego.
    Wiosnę już czuć bo moja Kornelia już kicha i oczy łzawią, Zyrtec w użyciu od wczoraj. Dziewczę się dziwiło, że już a katar wyraźnie alergiczny.

  12. #14952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    u nas też piękne słoneczko ...... w ogródku gdzieniegdzie wychodzi z ziemi zielone

  13. #14953
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    I u nas dziś tak przedwiosenne, słonko przygrzewa, mech na trawniku pięknie zielony
    Co poniektórym cebulkom coś się pomieszało i zaczynają kwitnąć. Dwa hiacynty do domu wzięłam bo za kilka dni jakiś mrozek zapowiadają a one już kwiaty zawiązały. Ja rozumie że ciemiernik bo to jego pora ale hiacynty albo żonkile
    No koniec świata pani Popiołkowa
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  14. #14954
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    U mnie też zielone z ziemi wychodzi .. i mnóstwo kopców po krecie też

  15. #14955
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Muszę i ja inspekcję w ogrodzie zrobić, sprawdzić, co w trawie piszczy.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #14956
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Dziewczyny lalallaaaallaaaa świeci, świeci, świeci

    i nie lampa jak przez ostatnie tygodnie, ale najprawdziwsze słońce

    i widzę cienie w domu...tam promyk, tu cień...żeby się z jakiś cieni cieszyć,
    trzeba być niespełna rozumu ale co tam, ja się cieszę,
    bo jak jest cień, to znaczy że świeci słońce
    Mieszkańcy Maroka nie mają pojęcia o tego rodzaju euforii jaka mnie dziś ogarnia.
    Bo jeśli u nich świeci przez 350 dni w roku to wiadomo.
    I mam zamiar dziś...bo tak wiosennie za oknem zająć się rozsadzaniem pelargonii.
    Może trochę za wcześnie, ale nie wytrzymam,
    potrzebuję zajęcia ogrodowego jak tlenu

    a tu moje cienie i storczyk, który wariuje mi z kwitnieniem nieprzerwanie od sierpnia...wariat










    zaraz zaparzę kawę, włożę ciepłą kamizelkę, zakręcę szalik
    i idę na taras...kawunia na tarasie...oj tak
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  17. #14957
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Fajnie, że do Was też dotarło słonko u mnie jeszcze na kawę na balkonie za wcześnie, mogło by mnie zwiać ale doniczki od mamy muszę pozwozić i w głowie układać pomysł na balkon.
    Pozdrawiam słonecznie

  18. #14958
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Słonka zazdraszczam troszkę, bo od nas poszło sobie dzisiaj.
    A w domku pięknie, świątecznie jeszcze, jak u nas.
    I hiacynty w filiżankach piękne, takusieńkie jak tradycyjne w Szwecji na święta!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #14959
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Słońce też miałam .... ale jak mawiał mój drogi kolega komandor: "Miałem to się w piwnicy uwalać ..." no i się uwalałam. Od dwóch dni mglisto i z lekka ponuro, ale co tam!!!!

    Za operą nie przepadam, nie rozpoznam niczego za to parę kawałków nawet wpadło mi w ucho. Słucham tego, co mi sie podoba, kocham miłością absolutną Queen, a właściwie Freddiego ale takie np.: "Bailando" tego antytalentu Iglesiasa wprowadza mnie w taneczny nastrój (pod warunkiem, że nie próbuje śpiewac "na zywo)... co zrobić, nobady's perfect
    Dzięki Córci odkryłam Imagine Dragons i Audiomachine, ale też i Mirracle of Sound ... mogłabym wymieniac ale nie chcę przynudzać!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #14960
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Dziś DZIEŃ BABCI

    JEDYNA

    Pamiętam Twe złote włosy
    i spracowane dłonie,
    Rumianki na podwórku,
    goździki w wazonie.
    Te oczy pełne ciepła,
    proste, mądre słowa,
    Wiem, że jest już za późno,
    Za późno, by podziękować.
    Za zieleń drzew, zapach żyta,
    Bieganie boso po trawie,
    Smak prawdziwego masła i za karasie w stawie.
    [...]
    Kocham Cię, choć Cię nie ma.
    Czas nieustannie ucieka
    Lecz wierzę, że czekasz TAM na mnie
    Z kubkiem świeżego mleka.

    (Iwona Jacińska)

    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 748 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony