dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 83 z 101
Pokaż wyniki od 1.641 do 1.660 z 2011
  1. #1641

    Domyślnie

    alez tu sie dzieje!!!
    Melduje ze wracam do watku - musze tylko sie cofnąć w czytaniu o kilka stron bo jakos poza tematem jestem.
    Wiem ze mieszkanie, babcia, ze teraz układ inny... ide czytac dalej

  2. #1642
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Hej Madziu Już myślałam, że nas opuściłaś na dobre
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  3. #1643
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Madziu
    Tarta wygląda smakowicie - mniam
    Dziękuję za przepis
    Jestem ciekawa Twojej dalszej wizji tego wnętrza - pokażesz więcej?
    Trzymam MOCNO kciuki za MOOD PROJECT

  4. #1644
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    A tu znowu sie dzieje )

  5. #1645
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Madziu
    Tarta wygląda smakowicie - mniam
    Dziękuję za przepis
    Jestem ciekawa Twojej dalszej wizji tego wnętrza - pokażesz więcej?
    Trzymam MOCNO kciuki za MOOD PROJECT
    Ewuś, na zdrowie, chociaż może pójść w boczki

    Oczywiście, że pokażę więcej wnętrz Wszystko już dopinam i niedługo wrzucę.

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    A tu znowu sie dzieje )
    mari, jak się dzieje, jak właśnie nic się nie dzieje nudy.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  6. #1646
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Hej
    I znowu zmagam się z moim kręgosłupem. A było już tak pięknie, nawet zaczęłam spacerować na długie dystanse. Aż jakieś dwa tygodnie temu splot dziwnych sytuacji spowodował, że miałam odwieźć męża do pracy, ale zanim pojechaliśmy to mój mężuś postanowił jeszcze wstąpić po drodze do Tesco. Mogłam poczekać w samochodzie, ale wysiadłam i idąc, nie zauważyłam krawężnika i stopą "tapnęłam" w dół. I to był moment. Lekko zabolało, a w nocy już miałam ścierpnięte dłonie, kark i nogi. Teraz już tego nie mam, ale walczę z tym cholernym bólem na różnych odcinkach. Najgorzej jest z piersiowym, bo nie mogę tam dosięgnąć, żeby sobie to miejsce wymasować. Dzisiaj boli mnie kark, szyja i lewa łopatka aż do łokcia.
    Ogólnie jestem do doopy, zesztywniała, podenerwowana, zmęczona i zniechęcona. Najgorsze, ze rehabilitację mam dopiero 29 września.
    No ale co robić? Trzeba jakoś dawać radę. W dzień jest trochę lepiej, bo ruch bardzo dużo mi daje. Wierzę, że znowu będzie dobrze

    No to się trochę wyżaliłam. Tak przy okazji, bo w sumie to chciałam Wam pokazać co powstało w kamienicy. Brakuje łazienki, ale już ją dopinam.

    Kuchnia i salon











    Opcja z czerwoną cegłą

    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  7. #1647
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Mam jakieś problemy z onetem. Nie chce mi załadować zdjęć, a niektóre zapisuje mi po dwa razy

    Sypialnia. Niestety tylko dwa ujęcia. Jutro wrzucę wszystko na fejsa





    I opcja z czerwoną cegłą


    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  8. #1648
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Magda, współczuję, że znów Cię dopadło

    Mieszkanko piękne. Czarna kuchnia i koniecznie ta cegła w sypialni dla przeciwwagi Super

    W czym robisz projekty?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #1649
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Jak dla mnie bomba! Czarna ściana i kuchnia super!

    Zdrowka życzę !!!

  10. #1650
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Madzia Obyś szybko wróciła do siebie

    Projekt fenomenalny Nie mogę się napatrzeć

    Madzienia masz może jakiś lepszy rzut na tą śliczną szafę którą umieściłaśw salonie? Chcę zamówić szafę do wiatrołapu i szukam inspiracji ta Twoja bardzoooo mi się spodobała

  11. #1651

    Domyślnie

    Madziu, przejść z kręgosłupem współczuje...
    Widziałam wnętrza kamienicy na FB. Za każdym razem zachwycasz
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  12. #1652
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Magda, świetny projekt Bardziej chyba podoba mi się z czerwoną/ceglastą cegłą Zachwyca prostotą.

    Co do kręgosłupa - musisz wzmocnić mięśnie, które będą Ci go łazdnie trzymać. Rehabilitacja i systematyczne ćwiczenia powinny poprawić sytuację. Życzę dużo zdrowia
    .

  13. #1653
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję Mogłabym się tam przeprowadzić

    Czekam jeszcze na łazienkę, bo taka fajna, kamieniczna wyszła. Trochę ją zmodyfikowałam, bo przy takich meblach w kuchni bez cokołu, musiałam znaleźć dla pralki inne miejsce i padło na łazienkę. Dałam tam najprostsze białe kwadratowe płytki, ale też super umywalkę.

    Sprawę z kręgosłupem muszę póki co, wziąć we własne ręce. Nie mogę czekać na rehabilitację, chociaż pewnie sam masaż by mi pomógł. Za to bardzo, ale to bardzo pomaga mi chodzenie. Szybki marsz. Nawet sobie endomondo ściągnęłam na fona i niektórzy wiedzą, że się staram. Ciągnę ze sobą męża. Zamówiłam sobie kijki do nordic walking, obejrzałam sobie wszystkie kursy chodzenia i też spróbuję. A co !
    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 18-08-2014 o 23:06
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  14. #1654

    Domyślnie

    Magdo, na kręgosłupowe problemy mogę polecić genialnego masażystę spod Warszawy. Sprawdzony, uratował mnie niejednokrotnie Mnie poleciła go znajoma, którą uchronił przed operacją kręgosłupa. Ostatnio na bóle pleców skarżyła się moja córka. Po wizycie u ortopedy i rtg okazało się, że jedna noga jest 1 cm krótsza, skrzywione łopatki. Dostała skierowanie do szpitala na miesięczną rehabilitację. Po wizycie u pana Tadeusza obie nogi są już równe (potwierdzone badaniem u tego samego ortopedy), łopatki także Jeżeli jesteś zainteresowana, wyślę kontakt na priv

  15. #1655
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Tomkowa, ale to trochę za daleko, bo ja jestem z Wrocławia Ale bardzo Ci dziękuję. Mam tu na miejscu fantastyczną dziewczynę od terapii manualnej, tylko że na fundusz. Tyle ośrodków rehabilitacyjnych, w których byłam przez ostatnie 1,5 roku nauczyły mnie jak sobie radzić samemu, jakie ćwiczenia robić w domu. To doraźnie pomaga, ale nie spodziewałam się, że własnie chodzenie, ale takie z wciągniętym brzuchem, zaciśniętymi pośladkami i miednicą do przodu tak super robi na kręgosłup lędźwiowy.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  16. #1656
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Magda,
    PIĘKNIE - a jak ta poprzednia kuchnia z tą obłędną długą wyspą, masz już fotki???

    I co gdzie jak na FB???

  17. #1657
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Madzieńko
    Bardzo mi przykro z powodu kręgosłupa Mam nadzieję, że wszystko co planujesz pomoże Ci w dyskomforcie i bólu. Mój M. ma za sobą operację, więc domyślam się jaki to ból.

    Projekt? NAJPIĘKNIEJSZY jaki widziałam - naprawdę ogromnie mi się podoba .
    Cieszę się, że pokazałaś czarną ścianę z półeczkami w kuchni - zachwyca Aga ośmieliła mnie w zakresie czarnego koloru, u Ciebie widzę potwierdzenie i chyba zdecyduję się na więcej czerni u siebie. Kiedyś nieśmiało miałam to a jednym z wariantów, ale odwagi było brak .

    Co do cegły, to dla mnie wariant z naturalną jest super. U siebie też nie mam zamiaru jej czyścić tylko odkurzę i zaimpregnuję

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Magda,
    PIĘKNIE - a jak ta poprzednia kuchnia z tą obłędną długą wyspą, masz już fotki???

    I co gdzie jak na FB???
    TUTAJ Aniu

    Aż żałuję, że nie mam konta na FB - bronię się rękami i nogami

    Łazienka też bardzo mi się podoba
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 19-08-2014 o 13:08

  18. #1658

    Domyślnie

    Szalenie podobają mi się Twoje wizualizacje - w każdym z wnętrz czuję się swojo. Kuchnia czarno-czarna to obłęd - dopinguję ją i u Agi, bo jest odważna i nie można oczu oderwać.

  19. #1659
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Magda,
    PIĘKNIE - a jak ta poprzednia kuchnia z tą obłędną długą wyspą, masz już fotki???

    I co gdzie jak na FB???
    Sharlotko, dzięki, niestety, nie mam zdjęć z tego apartamentu. Już nawet przestałam się łudzić, że kiedykolwiek będą Szkoda, bo tak super się zapowiadało.


    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Madzieńko
    Bardzo mi przykro z powodu kręgosłupa Mam nadzieję, że wszystko co planujesz pomoże Ci w dyskomforcie i bólu. Mój M. ma za sobą operację, więc domyślam się jaki to ból.

    Projekt? NAJPIĘKNIEJSZY jaki widziałam - naprawdę ogromnie mi się podoba .
    Cieszę się, że pokazałaś czarną ścianę z półeczkami w kuchni - zachwyca Aga ośmieliła mnie w zakresie czarnego koloru, u Ciebie widzę potwierdzenie i chyba zdecyduję się na więcej czerni u siebie. Kiedyś nieśmiało miałam to a jednym z wariantów, ale odwagi było brak .

    Co do cegły, to dla mnie wariant z naturalną jest super. U siebie też nie mam zamiaru jej czyścić tylko odkurzę i zaimpregnuję



    TUTAJ Aniu

    Aż żałuję, że nie mam konta na FB - bronię się rękami i nogami

    Łazienka też bardzo mi się podoba
    Ewuś, bardzo dziękuję. Muszę to napisać, ale Ty tak pięknie potrafisz myśli ubrać w słowa. Z Twoich wpisów przebija tyle dobroci, wyczuwa się tyle empatii. No nie wiem, jak to określić. To się tak rzadko teraz spotyka. Tyle jadu i agresji jest wszędzie.

    Łazienkę wrzucę jutro, ale cieszę się, że już teraz Ci sie podoba

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Szalenie podobają mi się Twoje wizualizacje - w każdym z wnętrz czuję się swojo. Kuchnia czarno-czarna to obłęd - dopinguję ją i u Agi, bo jest odważna i nie można oczu oderwać.
    Anetko, bardzo miło mi to czytać.
    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 22-08-2014 o 02:29
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  20. #1660
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Magda, piękne, spójne mieszkanie. Łazienka śliczna

    A tak wogóle, to co to za czarna armatura? Twój pomysł czy coś z reala? I jeśli z reala, to czy mega drogie? Bo śliczne
    .

Strona 83 z 101

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony