dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pawelkokosz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Gryfino
    Kod pocztowy
    74-100
    Posty
    344

    Domyślnie

    Podoba mi się stwierdzenie nurka : Samica....dobre.
    A tak na temat to pytanie brzmi: też chcę kozę zamiast kominka tylko wylot spalin mam z boku i rura spalinowa będzie miała trzy kolanka, czy takie rozwiązanie zapewni ciąg spalin?
    Mieszkamy od 31.11.2011 i jest super....:

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fenetre

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    brwinów
    Kod pocztowy
    05-840
    Posty
    1

    Domyślnie

    od dwóch lat korzystam z kozy jotul f-400 w kremowym kolorze Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	500 krem em.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	35,4 KB
ID:	156835Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f400 castine  33333333.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	28,4 KB
ID:	156836

    . produkt firmowy w przyzwoitej cenie jak się dobrze poszuka. (kupowałam w centrum komina -najniższa cena w polsce)
    zalety :

    doprowadzenie powietrza z zewnatrz. brak wielkiej zabudowy jak w kominku. zeiwo długo trzyma ciepło. inwestycja opłacalna na lata.

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sniper0

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Przeginia
    Kod pocztowy
    32-049
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mam do was pytanie chciałbym ogrzać kozą trzy pomieszczenia i chciałbym rozprowadzić ciepło z kozy montując nad nią półkę z otworem od spodu rurą z wentylatorkiem odprowadzić ciepło do innych pomieszczeń czy to zda egzamin?Lub kratkę umiescic za kozą i dołem puscić rurę do innych pomieszczeń? Rozmieszczenie pokoi na dołączonym rysunku
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekt.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	22,7 KB
ID:	158323

  4. #24

    Domyślnie

    Piękna koza!!!! Ja tez marze o biale(twoja wyglada na kremowa) Czuje,ze pięknie u Ciebie,choć widać tylko drobinke. Pozdrawiam

  5. #25
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Cytat Napisał zaza707. Zobacz post
    Witam
    Szukam kozy do ogrzewania swojego domku szkieleciaka drewnianego .Mam pytanie czy ta koza to jedyne źródło ogrzewania,czy wystarcza. Domek ma około 80 m ma być całoroczny taki wypadowy na weekend .Znalazlam z tej samej firmy zeliwna nie lepsza by była. Mam pytanie czy ma pani rozprowadzania ogrzewanie do innych pokoi.prosze coś wiecej napisać na co ma zwrócić uwagę przy montażu.
    Czy może mi pani wyjaśnić czym bielila drewniane ściany jaki sposób wykonania. Ja co prawda będę mieć tylko sufity i podłogi drewniane ale te żółte drewno do mnie nie przemawia. Pozdrawiam
    Przepraszam, że dopiero teraz, ale... rzadko zaglądam do tego działu

    Dom, w którym stoi moja koza to również dom całoroczny, ale wykorzystywany głównie w weekendy. Ma ok. 120m2 ( w tym 20m oranżeria z ogrzewaniem podłogowym i z 8m2 ganek - nieogrzewany) więc powierzchnia ogrzewana kozą jest podobna do Twojej zaza
    Mamy zainstalowane w domu jeszcze dwa grzejniki elektryczne, ale praktycznie ich nie używamy do ogrzewania w czasie pobytu, a jedynie do podtrzymania temperatury w czasie naszej nieobecności (anty-zamrożeniowa +6C)
    Rozprowadzenia nie mam, mimo wszystko dom i tak się rozgrzewa, choć sypialnia wolniej, ale to mi właśnie odpowiada.
    Nie wiem czy żeliwna koza byłaby lepsza. To moim zdaniem głównie kwestia estetyki i gustu. Ja wolałam jasnokremową Grzeją pewnie identycznie!
    Ściany i podłogi mam wybielane lakierami firmy TEKNOS. Nie mam zastrzeżeń! Wygląda i sprawuje się super!
    Powodzenia życzę i pozdrawiam

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Jasnokremowa też jest z żeliwa.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony