dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Nasz Dom

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar gosik 77
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-781
    Posty
    15

    Domyślnie Nasz Dom

    Nadszedł nasz wyczekany dzień, kiedy mogę powiedzieć: ZACZĘŁO SIĘ!!!
    We wtorek na naszej działce zaczął się ruch. Ponieważ badania geologiczne wykazały, że potrzebna będzie wymiana gruntu, nasza budowa rozpoczęła się własnie od tego. Dn. 08. 05.2012r. zamontowano pompę z igłami do odpompowania wody. Niestety po podłączeniu pompy wywalało korki w skrzynce i roboty się przeciągały. W środę natomiast uszkodzone zostały linie elektryczne i ok. godz. 16 pompa stanęła. Ruszyła ok. 20. Następnego dnia tj. w środę przyjechałam na budowę i jakież było moje zdziwienie. Dwie kopary pracują, dół wykopany i połowa ziemi już wymieniona. Jednym słowem - pełna mobilizacja. Wykonawca straszył nas, że odpompowywanie może potrwać nawet 5 dni, a tu jaka niespodzianka.Zaledwie dwa dni chodziła pompa. W czwartek wszystko było już skończone. Dół wykopany, grunt wymieniony i czeka grzecznie na geologa, który ma sprawdzić, czy zageszczenie jest ok. Jeśli bedzie ok (a musi być) geodeta wytyczy budynek i będą lecieć z fundamentami

    A tak w ogóle to nie przedstawiłam mojej rodzinki, która jest szcześliwym posiadaczem tego kawałka ziemi, na który stanie NASZ DOM.
    Ja czyli Gosia jestem główną prowadzącą dziennik Mój mąż Przemek i nasze dzieci czyli Piotruś lat 5,5 i Haneczka rok i trzy miesiące to moje największe szczęścia.
    Wszyscy czekamy na nasz domek i każdego dnia cieszymy się, że nasze marzenie się spełnia
    Dom budujemy na obrzeżach Szczecina w spokojnej i urokliwej dzielnicy niedaleko lasu
    Ostatnio edytowane przez gosik 77 ; 11-07-2012 o 22:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony