Cytat Napisał Adrian1224 Zobacz post
Kiepsko widać na tym zdjęciu ale mi to wygląda na chrzan.
Jak będziesz kosił tylko co 3 miesiące to raczej nie ma sensu robić oprysku bo w rzadko koszonej trawie chwasty rozmnażają się bardzo szybko.
Ale jak chcesz to czymś zniszczyć to oprysk Staranne albo Substral Mniszek zniszczą wszystko prócz trawy albo jakiś inny oprysk do zwalczania chwastów w trawniku.
A jak ma być zniszczone wszystko to jakiś herbicyd totalny,każdy oprócz Roundupu bo Roundup jest drogi a działa tak samo jak inne dużo tańsze herbicydy.

dziękuję za szybka odpowiedź

Tam trawy nie mam i nie miałem to jest, że tak powiem nie ogarnięta działka na budowie gdzie trawę to planuję może za 3-5 lat Jakąś tam trawę może i widać na zdjęciach ale to ja jej nigdy nie siałem. Na działkę było zwożone dość sporo ziemi do wyrównania terenu. Nawet nie jestem teraz w stanie powiedzieć skąd ta ziemia pochodziła.
Chcę poprostu aby mi tam nie rosło za wiele i za szybko tego wszystkiego skoro mam możliwość koszenia tylko co 3 miesiące.

A mogę prosić o nazwę jakiegoś Roundup'owo podobnego środka, o którym wspomniałeś co działa tak samo jak on ?

pozdrawiam.